Brill Garrett – Kto je manželka Jasona Garretta? Vek, čistá hodnota, životopis

Brill Garrett je americká žena v domácnosti a profesionálna právnička. Je vydatá za Jasona Garetta, bývalého hráča NFL a bývalého hlavného trénera Dallas Cowboys, ktorý v súčasnosti pracuje pre New York Giants.

ObsahRaný život, vzdelanie, rodina, osobný život

Brill Garrett sa narodil ako Brill Aldridge 8. decembra 1965 v Illinois v USA. Strednú strednú školu ukončila v Hinsdale, Illinois v roku 1984. Garrett vyrastal s rodičmi a bratom Jeffom Aldridgeom. Pokračovala vo vzdelávaní na Princetonskej univerzite, kde stretla svojho manžela.

V prvom ročníku navštevovali rovnakú hodinu geológie. Všimla si, že zatiaľ čo oni mali laboratórium raz týždenne, on odchádzal z laboratória skôr ako ostatní študenti. Pristúpila teda k nemu a spýtala sa ho prečo. Povedal jej, že trénuje bejzbal. A takto to všetko začalo. Brill a Jason získali bakalársky titul v tom istom roku 1988.

Garrett má tiež právnické vzdelanie na Harvardskej univerzite a pracovala ako advokátka gramotnosti.

Obaja sa pred uzavretím manželstva zamerali na svoje vzdelanie a kariéru.

Takže boli spolu 10 rokov a v roku 1994 sa konečne stali manželmi. Zviazali uzol na súkromnom, malom ceremoniáli s najbližšími priateľmi a členmi rodiny. Jason v tom čase hral za Miami Dolphins.

Pár momentálne žije v Dallase v Texase. nemajú deti.

Manžel Jason Garrett

Jason Garrett sa narodil 28. marca 1966 v Abington Township, Pennsylvania, USA.

Jeho otec Jim Garrett bol tréner, futbalista a skaut. Jason má sedem súrodencov. Jeho bratia Judd a John tiež hrali americký futbal. Navštevoval univerzitnú školu v Hunting Valley v Ohiu, kde hral futbal, bejzbal a basketbal. Jason začal hrať quarterbacka na Princetonskej univerzite, kde o niekoľko rokov neskôr získal bakalársky titul.

Svoju kariéru začal v roku 1989 ako skaut v New Orleans Saints.

O dva roky neskôr hral v San Antonio Riders ako rozohrávač, ale utrpel zranenie. V roku 1992 podpísal zmluvu s Dallasom Cowboys ako voľný hráč.

Garrettova kariéra sa však zamerala v roku 1994, keď v zápase Dňa vďakyvzdania nahradil rozohrávača Rodneyho Peetea. O rok neskôr bol povýšený na záložnú pozíciu. V roku 2008 ESPN označilo túto hru v histórii Texas Stadium za štvrtý najlepší moment.

Garrett bol vo víťazných tímoch Super Bowl v rokoch 1993 a 1995.

V ďalších rokoch podpísal zmluvu s New York Giants a Tampa Bay Buccaneers. V roku 2004 Garrett odišiel do hráčskeho dôchodku a svoju kariéru začal ako tréner rozohrávača v Miami Dolphins. V roku 2007 podpísal zmluvu ako ofenzívny koordinátor pre Dallas Cowboys a o tri roky neskôr sa stal hlavným trénerom toho istého tímu. Začiatkom tohto roka mu nepredĺžili zmluvu v Dallas Cowboys. Teraz pôsobí ako ofenzívny koordinátor v The New York Giants.

Keď bola jeho manželka Brill v rozhovore požiadaná, aby urobila rozdiel medzi manželkou hráča a manželkou trénera, vysvetlila: „Dúfam, že sa mi dnes podarí priniesť túto skúsenosť byť hráčskou manželkou do nášho tímu, aby máme ten most a máme to spojenie a to puto medzi všetkými našimi manželkami, že sme naozaj všetci v jednom tíme. A tak máme práve teraz takú skvelú skupinu manželiek a ja dúfam, že toto posolstvo sa vždy prenesie, keď vyhrávame a keď čelíme nejakej nepriazni.'

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#JasonGarrett je mimo Dallasu

Príspevok zdieľaný používateľom Sideline Sources Gridiron (@sidelinegridiron) 2. januára 2020 o 19:23 PST

Charitatívna nadácia

V roku 1997 manželia založili nadáciu s názvom Jason Garrett Starfish Charities. Ich myšlienkou bolo pomôcť mladým talentom na strednej a vysokej škole dostať sa do športu a zdokonaliť svoje zručnosti prostredníctvom tréningu, aby boli lepšie pripravení na získanie štipendií. Podpora čítania bola druhým cieľom nadácie, organizovanie knižných klubov v škole Gabe Allen.

Brill Garrett je vášnivý čitateľ, ktorý verí v silu vzdelaných ľudí. V roku 2018 hostila podujatie Reading v Dallase s bývalou prvou dámou Laurou Bushovou. Bola úspešná, pretože podporila 140 programov gramotnosti.

Pred touto udalosťou v rozhlasovom rozhovore Garrett zdôraznil dôležitosť čítania a jeho vplyv na osobný a pracovný život. Podujatie už tradične organizovala Nadácia Barbary Bushovej pre rodinnú gramotnosť. Garrett je tiež členom združenia Cowboys Wives Association.

Čistá hodnota

Brill a Jason Garett sú manželmi viac ako 25 rokov. Jej čistý majetok nie je známy, no jej manžel ako hráč zarobil 25 miliónov dolárov. Jeho päťročná zmluva s Dallas Cowboys bola 30 miliónov dolárov s ročným platom 6 miliónov dolárov.

Brill a Jason Garrett

pridané American Diabetes Association – Severný Texas na Piatok 10. júna 2011

Vzhľad

Brill Garrett má blond vlasy a modré oči. Je vysoká 5 stôp 8 palcov (1,73 m) a váži 132 libier (60 kg) a jej vitálne štatistiky sú 36-27-36 palcov. Nosí britské topánky veľkosti 6.

Sociálne médiá

Brill Garrett nemá žiadny účet na sociálnych sieťach. Udržuje svoj život v súkromí.