Bri Teresi – modelka „Maxim“ a hviezda Snapchat – Kto je ona?

Obsah

Kto je Bri Teresi, modelka Maxim a hviezda Snapchatu? Wiki Bio

Bri Teresi sa narodila v Auburn, Alabama, USA, 8. októbra 1994 – jej znamenie zverokruhu sú Váhy a má americkú národnosť. Je modelkou, instagramovou celebritou a hviezdou Snapchatu, ktorá sa preslávila najmä fotografiami, ktoré nahráva na svoje účty Instagram a Snapchat.

Raný život a vzdelanie

Bri bola vychovaná ako jediné dieťa v Auburn v rodine strednej triedy – jej otec je obchodník, zatiaľ čo jej matka pracuje na miestnom trhu. Počas stredoškolského štúdia bola veľmi aktívna, hrala futbal a behala na dráhe, neskôr sa rozhodla zamerať na fitness a začala chodiť aj do posilňovne.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Na čo myslíš..?

Príspevok zdieľaný používateľom Brian Teresi (@briteresi) 11. februára 2020 o 14:43 PST

Po imatrikulácii sa zapísala na Štátnu univerzitu v San Jose v Kalifornii, kde študovala po boku Richarda Ayalu, hviezdy Instagramu, a obaja spolu chodili dva roky. V roku 2016 ukončila bakalársky titul v odbore politológia, ale potom sa rozhodla zamerať sa na svoju kariéru na internete a nie na politiku.

Kariéra ako modelka a Snapchat „kráľovná“

Bri je väčšinou známa kariérou, ktorú má na internete.

Svoj Snapchat účet spustila niekedy v 10-tych rokoch a považuje sa za 'Snapchat Queen' – platformu vytvorili Evan Spiegel, Reggie Brown a Bobby Murphy počas štúdia na Stanfordskej univerzite a väčšinou sa používa na odosielanie multimédií. správy. Je obľúbený pre svoj jedinečný štýl posielania správ – po odoslaní správy alebo videa inému používateľovi je viditeľný iba približne 10 až 15 sekúnd. Jej kariéra modelky sa rozbehla po tom, čo si jej účet na Instagrame všimol modelingový skaut, ktorý ju pozval na prvé fotenie.

𝙸 𝚠𝚊𝚗𝚝 𝚝𝚘 𝚢𝚘𝚞𝚛 𝚏𝚊𝚟𝚘𝚛𝚒𝚝𝚎 𝚑𝚎𝚕𝚕𝚘 𝚢𝚘𝚞𝚛 𝚑𝚊𝚛𝚍𝚎𝚜𝚝 𝚐𝚘𝚘𝚍𝚋𝚢𝚎 ✨

pridané Brian Teresi na Nedeľa 2. decembra 2018

V súčasnosti má zmluvu s L.A. Models v Los Angeles, kde momentálne žije, a pózovala pre niekoľko populárnych značiek, ako sú Gucci a Zara, a objavila sa na titulných stránkach niekoľkých časopisov vrátane Maxim.

Bri je tiež Hviezda Instagramu a jej účet sleduje takmer 800 000 ľudí, na ktorých väčšinou nahráva fotky, na ktorých má oblečenú spodnú a spodnú bielizeň, a hoci je veľa obrázkov, na ktorých je hore bez, dáva si obzvlášť záležať na tom, aby neporušila podmienky používania Instagramu. účet bol raz na mesiac zakázaný.

Spustila ju kanál YouTube 12. júna 2016 s Katie Teresi, a aj keď plánovali nahrať každý deň nové video, zdá sa, že prestali používať svoj kanál, ktorý má teraz viac ako 14 000 odberateľov.

Milovať život a priateľa

Podľa GUY KISSES VITALY EX GF BRI TERESI ON A DARE | Vo videu ICE POSEIDON, ktoré bolo nahrané na YouTube 13. septembra 2018, bola Bri vo vzťahu s Vitalijom Zdorovetským, rusko-americkým YouTuberom, niekoľko rokov pred ich rozchodom v druhej polovici roku 2017.

Títo dvaja sa stretli na internete a po chvíli chatovania sa osobne stretli, aby začali svoj vzťah v roku 2015.

Vitalij sa narodil v Murmansku v Rusku 8. marca 1992 – jeho znamenie zverokruhu sú Ryby a má ruskú aj americkú národnosť. Vyrastal v Odese na Ukrajine, kde sa pokúšal stať profesionálnym skateboardistom, no po ťažkom zranení sa svojho sna vzdal. Keď mal 15 rokov, pracoval ako zberač odpadu a zarábal 5 dolárov za hodinu, potom prešiel na prácu ako roztáčač a zarábal 20 dolárov za tri hodiny.

Potom sa presťahoval do Miami na Floridu v USA, kde ako 18-ročný začal pracovať ako autobusový chlapec v miestnej reštaurácii, kde hral v pornografickom filme. Pre svoje je obľúbený VitalyzdTv Kanál YouTube, ktorý spustil 7. augusta 2011 a ktorý dnes odoberá viac ako 20 miliónov ľudí, má takmer 1,7 miliardy zobrazení všetkých jeho videí.

Záľuby a iné záujmy

Briiným hlavným koníčkom je cestovanie a navštívila niekoľko štátov USA a niekoľko európskych miest, ako napríklad Londýn – kde podpísala zmluvu s modelingovou agentúrou – Berlín v Nemecku a Paríž vo Francúzsku.

Je veľkou milovníčkou zvierat a má a domáci pes Jack ktorá sa občas objavuje na obrázkoch, ktoré nahráva na svoj účet na Instagrame. Je to shopaholička a denne chodí nakupovať oblečenie – pričom jej obľúbené dve farby sú červená a čierna. Rada sleduje filmy, pričom jej obľúbeným hercom a herečkou sú Morgan Freeman a Natalie Portman, pričom niektoré z jej obľúbených filmov sú Vykúpenie z väznice Shawshank, Yes Man a V ako Vendeta.

Bri je fyzicky veľmi aktívna, pretože má každý týždeň niekoľko tréningov v posilňovni a na svojich účtoch Instagram a Snapchat ponúka rady o cvičení.

Ponúka tiež lekcie pre tých, ktorí sú ochotní zaplatiť za jej fitness pokyny. Rád ju trávi voľný čas v prírode ako na kopcoch a v parkoch a má záujem o turistiku a kempovanie v lese.

Vzhľad a čistý majetok

Bri má 25 rokov. Má dlhé blond vlasy a modré oči, meria 1,7 metra a váži okolo 62 kg. Začiatkom roku 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 500 000 dolárov.