Brandi Harvey – Kto je dcéra Steva Harveyho? Životopis

ObsahŽivotopis Brandi Harvey Wiki

Brandi Harvey sa narodila v USA 20. augusta 1982 – jej znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť. Je riaditeľkou televízie a aktivistkou , ktorá môže byť známa najmä tým, že je dcérou Steva Harveyho, amerického komika, spisovateľa a televízneho moderátora.

Detstvo a vzdelanie

Brandi bola vychovávaná v USA spolu so sestrou dvojčaťom Karli a ich mladším bratom Broderickom Harveyom Jr. ich otcom a jeho prvou manželkou Marciou Harvey. Po rozchode s Marciou sa Steve oženil s Mary Shackelfordovou, ktorá porodila Brandiho nevlastného brata Wyntona, a potom, čo sa v novembri 2005 rozviedli, sa Steve v júni 2007 oženil s Marjorie Bridges a adoptoval si jej tri deti z predchádzajúceho manželstva.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Brandi Harvey (@iambrandiharvey)

Brandi navštevovala miestnu strednú školu, na ktorej sa väčšinou zamerala na štúdium, keďže ju otec nabádal, aby nakoniec získala vysokoškolský titul. Dva roky po maturite v roku 2000 zapísala sa na Ohio State University z ktorého v roku 2005 ukončila bakalársky titul v odbore afroamerické a africké štúdiá.

Brandiina kariéra

Brandi pracovala v rokoch 2005 až 2010 v rôznych zamestnaniach, z ktorých sa o jej živote počas týchto piatich rokov nevie nič. V januári 2010 spoluzaložila Young, Fit and Fly a dodnes pôsobí ako jej prezidentka – cieľom spoločnosti je povzbudiť a posilniť mladé dievčatá, aby sa starali o svoje zdravie, sebadôveru a vlastnú pohodu.

V decembri 2012 nastúpila do Nadácie Stevena a Marjorie Harveyových, kde pracovala ako jej výkonná riaditeľka a mala na starosti dohľad nad programom Girls Who Rule The World Mentoring , ako aj The Steve Harvey Mentoring Program for Young Men – túto prácu zastáva už viac ako osem rokov.

Brandi je dnes aj spisovateľkou, motivačnou rečníčkou a wellness koučkou, ktorá v roku 2018 založila vlastnú spoločnosť Beyond Her, ktorej cieľom je povzbudiť ženy, aby začali chodiť do posilňovne a pracovali na svojom duševnom aj fyzickom zdraví.

Milujte život a vzťahy

Brandi je dosť tajnostkárska, pokiaľ ide o jej súkromné ​​záležitosti, a nezdieľala žiadne podrobnosti týkajúce sa jej minulých a súčasných vzťahov.

Väčšinou preto, že ju nevideli randiť so žiadnym mužom, mnohí veria, že Brandi je lesbička a že stále nevyšla zo skrine, pretože by to mohlo ovplyvniť kariéru jej otca – tí istí ľudia veria, že jej otec to vie a poradil jej, aby to nezdieľala so svetom. Iní veria, že Brandi v minulosti chodila s niekoľkými mužmi, ale keďže je nezávislou ženou, ktorou je, rozhodla sa nevydať, ale zostať slobodná a sústrediť sa na seba.

Od decembra 2020 Brandi je slobodná , nie je ženatý a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Brandi je fanúšikom všetkých druhov umenia a navštívila množstvo galérií a výstav fotografií, pričom okolo svojho domu má zarámovaných veľa obrázkov.

Tiež rada cestuje a bola po celých Spojených štátoch – kamkoľvek ide, zvyčajne hľadá akékoľvek umelecké výstavy, ktorých by sa mohla zúčastniť.

Vo svojom voľnom čase rada číta knihy a prečítala ich veľa, pričom jej obľúbené sú tie, ktoré sú založené na skutočných udalostiach, ako napríklad Tetovač z Osvienčimu od Heather Morris a Dog Gone: A Lost Pet's Extraordinary Journey and the Family Who Breught Him. Domov od Paula Toutonghiho.

Brandi je aj dnes stále fyzicky aktívna, pretože má každý týždeň niekoľko tréningov v posilňovni, pričom sa tiež denne dobre stará o svoje duševné zdravie pomocou jogy a meditácie. Brandi je tiež vegánska.

Rada pozerá filmy a jej obľúbeným hercom a herečkou sú Tom Hanks a Meryl Streep, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Sleepless in Seattle, You’ve Got Mail a Saving Private Ryan.

Vek, výška a čistý majetok

Brandi má 38 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 8 palcov (1,73 metra) a váži okolo 130 libier (60 kg). Od decembra 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 5 miliónov dolárov, zatiaľ čo jej otec Stevov čistý majetok sa odhaduje na viac ako 200 miliónov dolárov s údajným platom 45 miliónov dolárov.

Kto je Steve Harvey?

Broderick Stephen Harvey sa narodil 17. januára 1957 vo Welchu v Západnej Virgínii v USA – jeho znamenie zverokruhu je Kozorožec a má americkú národnosť. Možno je najlepšie známy tým, že hosťuje svoju vlastnú The Steven Harvey Show, ako aj hernú show Family Feud.

Steve bol vychovaný spolu s bratom Terrym a sestrami Pauline a Monou ich otcom Jesse Harveyom, ktorý bol uhoľným baníkom, a ich matkou Eloise Verou, ktorá bola v domácnosti. Steve dostal meno ‚Broderick‘ po Broderickovi Crawfordovi, slávnom americkom hercovi, ktorý sa najlepšie preslávil rolou vo filme Všetci kráľovi muži, ktorý mu vyniesol Zlatý glóbus a Oscara. Steve sa neskôr s rodinou presťahoval do Clevelandu v Ohiu a tamojšia ulica, na ktorej býval, sa už päť rokov volá Steve Harvey Way.

Navštevoval Glenville High School, kde sa začal zaujímať o stand-up comedy a herectvo a po imatrikulácii v roku 1974 zapísal sa na Kent State University pred prechodom na West Virginia University.

Všetko najlepšie k narodeninám Steve Harvey!!!!!

pridané FM Steve Harvey na Utorok 17. januára 2017

Steve pracoval v rôznych zamestnaniach, než sa pustil do televízie a šoubiznisu, vrátane boxera, poisťovacieho agenta a automechanika – bol tiež poštovým doručovateľom a čističom kobercov. Debutoval ako stand-up komik 9. októbra 1985, bez úspechu, pretože sa v tom čase stal bezdomovcom, tri roky prespával vo svojom aute, pričom sa zvyčajne sprchoval na čerpacích staniciach. Uznanie získal 16. apríla 1990, keď sa stal jedným z finalistov súťaže Second Annual Johnnie Walker National Comedy Search a následne bol pozvaný, aby moderoval estrádu It’s Showtime v Apollo. V roku 1994 si zahral v sitcome Me and the Boys av roku 1996 spustil svoju vlastnú šou The Steve Harvey Show, ktorá sa vysielala nasledujúcich šesť rokov. V roku 2000 začal hosťovať svoju rannú šou Steva Harveyho, v konečnom dôsledku už asi 20 rokov.

V septembri 2010 začal hosťovať kriticky uznávanú hernú show Family Feud, v ktorej dve rodiny súťažia o veľkú peňažnú cenu – Steve dnes tiež hosťuje variant show s názvom Celebrity Family Feud. V roku 2013 získal svoju vlastnú hviezdu na hollywoodskom chodníku slávy a v roku 2015 hostil súťaž Miss Universe 2015, ktorá sa konala v Las Vegas v Nevade, pričom vzbudila celosvetovú pozornosť za to, že ako víťazku vyhlásil nesprávne dievča – zahanbujúce sa o niekoľko minút neskôr ospravedlnil a Nasledujúce štyri roky stále hostila Miss Universe.

Je tiež hercom, keďže sa v roku 2003 objavil v hudobnej romantickej komédii The Fighting Temptations, v ktorej hrali Beyonce Knowles a Cuba Gooding Jr., a v tom istom roku sa objavil v tínedžerskom komediálnom filme Love Don’t Cost a Thing. V roku 2014 sa Steve objavil v dvoch filmoch – You Got Served a Johnson Family Vacation.

Steve je tiež spisovateľ, svoju prvú knihu Act Like a Lady, Think Like a Man vydal v roku 2009. Jeho druhá kniha Straight Talk, No Chaser vyšla v roku 2010 a po nej nasledovali jeho ďalšie dve knihy Act Like a Success a Skočte, urobte skok viery, aby ste dosiahli svoj život v hojnosti v rokoch 2014 a 2016.

Ide o podnikateľa, ktorý v roku 2017 založil svoju spoločnosť Steve Harvey Global, pričom Steve sa zaslúžil aj o spustenie festivalu Sand and Soul.

Steve je vysoko náboženský a verí, že jeho viera v Boha mu pomohla v kariére. Je filantropom a zakladateľom nadácie Steve & Marjorie Harvey Foundation, pričom spolupracuje s Walt Disney World Resort a Kent State University, aby poskytoval štipendiá pre nádejných študentov.