Brad Mondo – skutočné meno, Twin Brothers, priateľ, čistá hodnota

ObsahKto je Brad Mondo a aké je jeho skutočné meno?

Brad Mondo, vlastným menom Brad Gesimondo, sa narodil vo Frankline, Massachusetts, USA, 28. októbra 1994 – jeho znamenie zverokruhu je Škorpión a má americkú národnosť. Je hviezdou sociálnych sietí, YouTuberom a vlasovým stylistom , ktorý je známy tým, že spolupracoval s mnohými známymi osobnosťami, ako sú popová speváčka Vanessa Hudgens, modelka Heather Marks či herečka Shay Mitchell.

Detstvo a vzdelanie

Brad bol vychovaný vo Frankline spolu so svojím mladším bratom Ericom, ich otcom, ktorý bol kaderníkom a majiteľom vlastného salónu, a ich matkou, ktorá učila históriu na miestnej strednej škole.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ako by sa volala moja chlapčenská skupina zo začiatku roku 2000?

Príspevok zdieľaný používateľom Svet Brada (@bradmondonyc) 19. augusta 2020 o 9:35 PDT

Brad sa začal zaujímať o modeling už vo veľmi ranom veku, a keďže bol vždy akýsi dievčenský typ, bol šikanovaný na základnej aj strednej škole. Našiel útechu v počúvaní hudby, bol členom školského dramatického krúžku a precvičoval si svoje schopnosti upravovať vlasy na parochniach, ktoré mu kúpil jeho otec. Zmaturoval v roku 2012 a sa rozhodol nepokračovať v štúdiu na vysokej škole ale pracovať na svojej kariére.

Kariéra ako hviezda sociálnych médií a vlasová stylistka

Brad spustil svoj instagramový účet v roku 2013 a okamžite začal pridávať obrázky svojich diel – momentálne ho sleduje viac ako 1,5 milióna ľudí, pričom na tento účet nahral približne 120 obrázkov.

Väčšina obrázkov má zaostrenú jeho tvár, keďže Brad verí, že je veľmi atraktívny a má krásne oči a vlasy. Brad tiež používa svoj účet na Instagrame na propagáciu svojho šampónu XMondoHair.

Je tiež veľmi aktívny na YouTube, svoj kanál spustil 28. apríla 2015 a momentálne je na odber kanála viac ako 6,1 milióna ľudí, zatiaľ čo Brad nazbieral viac ako 850 miliónov videní všetkých svojich videí dokopy. Nahráva rôzne videá , vrátane testov lacných drogériových šampónov, reakcií na farbenie vlasov pre domácich majstrov a dávania tipov a rád – dve z jeho najobľúbenejších videí sú KADERNÍK REAGUJE NA JOJO SIWU, KTORÁ SI ZRUŠIL VLASY 11 MINÚT ROVNE, ktoré videlo cez 20 mil. krát od 6. októbra 2018 a Hairdresser Reacts To Americas Next Top Model Makeovers S.24, ktorý bol tiež od 28. januára 2018 videný približne 20 miliónov krát.

Brad je aktívny aj na Facebooku a na tejto sieti získal takmer tri milióny sledovateľov, pričom od mája 2017 je aktívny aj na Twitteri, kde ho momentálne sleduje približne 160 000 ľudí. V poslednej dobe venuje veľa svojho voľného času svojmu účtu TikTok, na ktorý väčšinou nahráva vtipné videá súvisiace s vlasmi – sleduje ho viac ako 6,2 milióna ľudí a nazbieral viac ako 167 miliónov lajkov. TikTok je v súčasnosti jednou z najpopulárnejších sociálnych sietí na internete, ktorá sa používa na nahrávanie krátkych videí, ktoré sú vo väčšine prípadov zábavné, ale môžu byť aj strašidelné, vzdelávacie alebo motivačné.

Brad tiež predáva svoj tovar na internete, vrátane košieľ, mikín a iných produktov.

Milovať život a priateľa

Brad vedel, že je gay už od útleho veku, no počas základnej školy to tajil a krátko po zápise na strednú školu začal stretávať dievča a všetkým začal hovoriť, že je bisexuál – iba pár jeho najbližších priateľov. vedel, že je v skutočnosti gay. Potom, čo sa pokúsil flirtovať s chlapcom, ktorý sa mu páčil a povedal mu, že je v skutočnosti gay, chlapec o tom povedal všetkým v škole a to Brada trochu zničilo, hoci väčšina jeho priateľov ho skutočne akceptovala takého, aký je. Krátko na to prišiel Brad k svojim rodičom, ktorí už vedeli, že je gay a boli so všetkým úplne v poriadku.

Brad nehovoril o žiadnych chlapcoch alebo mužoch, s ktorými by mohol chodiť, ale verí sa, že momentálne vidí muža, keďže niekoľko jeho fanúšikov tvrdí, že ich videli spolu tráviť čas a bozkávať sa v gay klube v Los Angeles, ale keďže Brad tieto fámy nekomentoval, od októbra 2020 je slobodný, neoženil sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Brad trávi veľa voľného času v posilňovni, keďže má každý týždeň niekoľko tréningov a tiež dodržiava prísnu diétu – neje nič, čo obsahuje cukor (okrem ovocia, ktoré má prírodný cukor), nejedáva. nejete rýchle občerstvenie a zriedka pijete alkohol.

Brad je milovníkom zvierat, pričom psy sú jeho obľúbené a má psieho miláčika, ktorého občas môžete vidieť na obrázkoch, ktoré nahráva na svoj účet na Instagrame.

Brad tiež rád sleduje filmy a medzi jeho obľúbených hercov patrí Neil Patrick Harris, Luke Macfarlane a Mitchell Anderson – medzi jeho obľúbené filmy patrí Brokeback Mountain, Call Me By Your Name a Moonlight.

Vek a výška

Brad má 25 rokov. Má hnedé vlasy, ktoré si zafarbil na množstvo farieb, jeho oči sú tiež hnedé a je vysoký 1,8 metra a váži okolo 71 kg. Od októbra 2020 jeho čistý majetok sa odhaduje na viac ako 2 milióny dolárov.

Dvojčatá – kto je Eric Mondo?

Eric Mondo nie je Bradovo dvojča, ako si mnohí myslia – narodil sa 17. apríla 1992 v USA, jeho zverokruh je Baran a má americkú národnosť. Je modelom, hviezdou Instagramu a YouTuberom , ktorý so svojím bratom pri mnohých príležitostiach spolupracoval.

Eric vyrastal a zaujímal sa o vlasový styling rovnako ako jeho brat a dnes je snáď najznámejší vďaka svojmu instagramovému účtu, na ktorý nazbieral viac ako 100 000 sledovateľov a odovzdal okolo 160 obrázkov.

Nemá svoj vlastný kanál na YouTube, no s Bradom spolu prevádzkujú kanál Brad & Eric, ktorý spustili 15. decembra 2017 a ktorý odoberá viac ako 170 000 ľudí, pričom spolu má viac ako 1,2 milióna zhliadnutí ich videí. .

Eric je veľkým milovníkom zvierat a má domáceho psa.

Je veľmi športový a uprednostňuje zimu pred letom, keďže je vášnivým lyžiarom.

Eric je tiež gay a momentálne má vzťah so záhadným mužom.