• Hlavná
  • Herci
  • Biografia Parkera McKenna Poseyho, vek, priateľ, čistá hodnota

Biografia Parkera McKenna Poseyho, vek, priateľ, čistá hodnota

ObsahKto je Parker McKenna Posey?

Parker McKenna Posey sa narodil 18. augusta 1995 v Los Angeles, Kalifornia, USA. Je herečkou, umeleckou kurátorkou, dizajnérkou a filantropkou, ktorá sa preslávila najmä vďaka úlohe v televíznom sitcome My Wife and Kids, v ktorom stvárnila najmladšiu členku rodiny, Kady Kyle.

Bohatstvo Parkera McKenna Poseyho

V polovici roku 2020 sa čistý majetok Parker McKenna Posey odhaduje na viac ako 1,5 milióna dolárov, ktoré zarobila počas svojej stále mladej hereckej kariéry, väčšina jej bohatstva je spôsobená úspechom, ktorý mala ako detská herečka. Nedávno sa vrátila k herectvu ako dospelá, objavuje sa vo filmoch, televíznych reláciách, reklamách a javiskových produkciách.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Anjeli všade okolo mňa

Príspevok zdieľaný používateľom Parker McKenna Posey (@parkermckennaaa) 26. júna 2020 o 15:03 PDT

Raný život a začiatky kariéry

Parker McKenna má pôvodný americký, afroamerický, taliansky a írsky pôvod. Vyrastala po boku dvoch súrodencov a vyrastala v Los Angeles a vďaka svojej matke, ktorá pracovala ako herečka, sa veľmi dobre zoznámila so svetom herectva. Neskôr sa jej rodičia rozviedli a zatiaľ čo ona zostala v spojení s oboma rodičmi, zostala väčšinou so svojou matkou, no neskôr mala od svojho otca troch nevlastných súrodencov.

Už ako batoľa ju matka začala brávať na konkurzy, čo viedlo k jej prvej profesionálnej príležitosti, komerčnej práci pre kamerovú spoločnosť Kodak.

O niekoľko rokov neskôr pokračovala v robení hereckých projektov, ktoré ju bavili, čo ju priviedlo k práci modelky pre niekoľko katalógov oblečenia Disney. Objavila sa aj v reklame na značku Old Navy, odevnú spoločnosť, ktorá je dcérskou spoločnosťou Gap – obchod má svoje hlavné prevádzky v Kalifornii, čo viedlo k tejto príležitosti. Objavila sa aj v hudobnom videu Sweet Sweet Baby od Macy Gray.

Moja žena a deti

V roku 2001 získala Posey svoju prvú televíznu rolu vo veku šiestich rokov ako hosť v seriáli NYPD Blue. Policajná procedurálna šou sa vysielala od 90. rokov do polovice 21. storočia a sledovala príbeh detektívnej jednotky pracujúcej ako súčasť fiktívneho okrsku na Manhattane.

Prehliadka bola vo svojej dobe veľmi populárna a získala chválu za svoje realistické dejové línie a neodmysliteľnú drsnosť.

Kariéru však odštartoval až jej ďalší projekt, keďže bola obsadená do sitcomu Moja žena a deti ako Kady, najmladší člen rodiny. Sitkom sa vysielal na ABC päť sezón a Damon Wayans v ňom hral ako patriarcha rodiny z vyššej strednej triedy, ktorej členovia sú čiastočne dysfunkční. Predstavenie zobrazuje jeho nezvyčajné rodičovstvo, udalosti, ktorými rodina prechádza, a jeho udeľovanie životných lekcií pomocou humoru. Prehliadka bola nečakaným hitom a počas svojho trvania získala množstvo ocenení.

Stal sa medzinárodne publikovaným, prvýkrát sa vysielal v Kanade a Spojenom kráľovstve pred mnohými inými časťami sveta. V šou si zahrali aj Tisha Campbell-Martin, George O. Gore II a Jennifer Freeman. Za svoje výkony bola Parker nominovaná na dve ceny Young Artist Awards.

Život po mojej žene a deťoch

Aj keď bola show niekoľko rokov veľmi populárna, záujem o ňu nakoniec upadol a v spojení s túžbou Wayans venovať sa iným projektom, bola show zrušené v roku 2005. Počas práce na show mal Parker tiež niekoľko hosťujúcich úloh, vrátane vystúpenia v seriáli Strong Medicine. Prehliadka bola známa svojím zameraním na feministické problémy spolu s preklenujúcou medicínskou témou.

Po skončení filmu My Wife and Kids robila väčšinou televízne filmy a bola videná v projektoch ako Meet the Santas a Summer Camp.

Objavila sa aj v šou iCarly, situačnej komédii vysielanej na Nickelodeone s Mirandou Cosgrove a Jennette McCurdy v hlavných úlohách. Sleduje príbeh dospievajúceho dievčaťa, ktoré spolu so svojimi najlepšími priateľmi vytvorí webovú reláciu s názvom iCarly, ktorá sa zaoberá jej vzostupom k sláve internetovej hviezdy a zároveň sa zaoberá problémami, s ktorými sa často stretáva v dospievaní. V roku 2007 debutovala vo filme ako Elizabeth vo filme Alice Upside Down podľa knižnej série Alice, ktorú napísala Phyllis Reynolds Naylor.

Film mal obmedzené premietanie predtým, ako bol prepustený priamo na video. Medzi hviezdy filmu patrili Alyson Stoner, Lucas Grabeel a Bridgit Mendler.

Prestávka a návrat

Keď sa Posey blížila k tínedžerskému veku, zamerala sa veľa na divadelné herectvo, objavila sa v inscenácii Nepokojný pokoj, potom spolupracovala s Blank Theatre Company na inscenácii Terapia šokom. Keďže si chcela doplniť vzdelanie a oddýchnuť si od herectva, dala si šesť rokov pauzu, aby to urobila.

Aj keď sa špekulovalo, že sa nevráti, potom dala svoju prítomnosť najavo ešte raz ako mladá dospelá, čím vytvorila verejnosť účtov na rôznych platformách sociálnych médií.

Jej návrat znamenal veľmi odlišný obraz od jej mladších rokov, pretože ukázala zmyselnejšiu stránku seba samej, keďže na svojej postave a imidži pracovala oveľa viac. Čoskoro to viedlo k jej návratu k herectvu vo filme This Is Real a potom sa objavila v Streets of Money. Potom sa objavila v seriáli Sneženie ktorý sa vysielal na FX – odohrával sa v 80. rokoch a zaoberá sa epidémiou cracku v Los Angeles.

Osobný život

V roku 2013 blogerka Sandra Rose rozšírila fámy, ktoré tvrdili, že Parker McKenna je bisexuálka, čo prinútilo jej matku, aby odpovedala a uviedla, že je hetero a má vzťah s hercom Mandelom Van Peeblesom.

Ich vzťah sa rýchlo dostal na verejnosť. a zostali spolu dva roky, kým sa nerozišli. Krátko nato bola spozorovaná, že randí s rapperom Problemom, ako spolu trávili čas na Havaji, no nič moc z toho nebolo. V roku 2018 bola romanticky prepojená s osobnosťou YouTube Chrisom Sailsom, ale neprešlo to do vzťahu.

Okrem hereckej práce trávi veľa času pomáhaním rôznym charitatívnym organizáciám, najmä s Stand Up to Cancer Foundation ktorú podporuje už viac ako šesť rokov. Aj ona sama raz túži založiť neziskovú organizáciu.