Biografia Kasie Hunt - otec dieťaťa Matthew Mario Rivera

ObsahKto je Kasie Hunt? Wiki Bio

Kasie S. Hunt sa narodila vo Wayne v Pensylvánii v USA 24. mája 1985 – jej znamenie zverokruhu sú Blíženci a má americkú národnosť. Kasie je politická korešpondentka, známa najmä vďaka práci, ktorú robila pre NBC News a siete MSNBC.

Raný život a vzdelanie

Kasie vychovali vo Wayne jej otec Bruce Hunt, ktorý je realitným dizajnérom, ktorý v súčasnosti pracuje pre Penn Medicine, a jej matka Krista Hunt, ktorá je certifikovanou inštruktorkou jogy. Kasie má mladšiu sestru menom Carly, ktorá je bývalou profesionálnou golfistkou a bývalou členkou dvoch golfových tímov, Maryland Terrapins a Georgetown Hoyas.

Kasie vyrastala so záujmom o politiku prostredníctvom každodenného sledovania politických relácií so svojím otcom. Navštevovala strednú školu Conestoga High School, kde bola fyzicky aktívna hraním lakrosu a bežeckej dráhy, pričom si občas zahrala tenis a golf so svojou mladšou sestrou. Po imatrikulácii v roku 2003 sa zapísala na Univerzitu Georgea Washingtona vo Washingtone D.C., kde v roku 2006 promovala s titulom magna cum laude s bakalárskym titulom v medzinárodných vzťahoch. Vo vzdelávaní pokračovala na St. John’s College v Cambridge, kde v roku 2008 ukončila magisterský titul v odbore sociológia.

Kariéra novinára

Kasie začala svoju kariéru novinárky v roku 2006, keď začala pracovať pre NBC News ako stážistka. Potom, čo u nich zostala tri mesiace, bola pozvaná, aby slúžila ako reportérka pre show Congress Daily spoločnosti poskytujúcej poradenské služby National Journal a počas toho Kasie písala aj články o dostupnej starostlivosti. V roku 2010 začala pracovať ako spisovateľka pre firmu Politico a v lete 2011 bola pozvaná pracovať pre neziskovú tlačovú agentúru Associated Press ako ich národnú politickú reportérku. Niektoré z jej najvýznamnejších diel v tom čase zahŕňali strednodobé voľby v roku 2010 a potom prezidentské voľby v roku 2012.

V roku 2013 bola opäť pozvaná pracovať v NBC News, pričom začínala ako ich producentka a reportérka, ktorá väčšinou pracovala na politických záležitostiach vrátane Kongresu. Čoskoro sa objavila v niekoľkých televíznych reláciách vysielaných na sieti MSNBC a o rok neskôr sa stala ich politickou korešpondentkou. Dnes ju možno vidieť vystupovať v show ako Hardball s Chrisom Matthewsom a Morning Joe medzi inými. Na jeseň 2017 spustila vlastnú šou Kasie DC, v ktorej hovorí o politike.

Hoci nie je herečka, Kasie sa objavila v dramatickom televíznom seriáli Domček z kariet v roku 2013, v ktorom hrali Kevin Spacey a Michel Gill, príbeh kongresmana a jeho manželky, ktorí sa snažia pomstiť ľuďom, ktorí sa im otočili chrbtom.

Milovať život a priateľa. Ocko Matthew Mario Rivera

Kasie a Matthew Mario Rivera sa stretli na NBC News v roku 2013, kde obaja spolu pracovali, začali spolu chodiť o niekoľko mesiacov neskôr a v marci 2016 Matt požiadal Kasie o ruku. Obaja sa vzali 6. mája 2017 a udalosť sa konala v Shenandoah Woods v Stanley vo Virgínii, ale zúčastnili sa na nej iba ich najbližší priatelia a rodina.

Kasie prostredníctvom svojich účtov na sociálnych sieťach oznámila, že je tehotná 13. marca 2019 – s Mattom sa rozhodli počkať do pôrodu, aby zistili pohlavie dieťaťa. Kasie im porodila syna Mars 4. septembra 2019 a vážil 9 libier 8 ozs (4,3 kg).

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Vitaj baby Mars – veľmi ťa ľúbime 🥰

Príspevok zdieľaný používateľom Kasie Hunt (@kasie) dňa 6. septembra 2019 o 3:49 PDT

Kasie aj Matt mali pred stretnutím dlhodobý vzťah. Kasie chodila so svojou láskou z vysokej školy štyri roky, kým sa rozišli, zatiaľ čo Matt bol vo vzťahu s iným reportérom tri roky predtým, ako sa rozišli.

Záľuby a iné záujmy

Kasie rada trávi svoj voľný čas čítaním kníh, a hoci sú jej obľúbené politické príbehy, rada číta aj detektívne kriminálne príbehy od Agathy Christie, ako napríklad Smrť na Níle a Vražda v Orient Expresse. Kasie tiež rada sleduje filmy a jej obľúbeným hercom a herečkou sú Will Smith a Natalie Portman, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Lady Bird, The Dark Knight a Portrait of a Lady on Fire.

Cestovanie je jej hlavným koníčkom a pracovne bola v mnohých štátoch USA, za zábavou cestovala aj do Talianska a Španielska, ako aj do Indie a Číny, pričom jej vysnívanou cestovateľskou destináciou je švajčiarsky Zermatt. Je fyzicky aktívna, rada bicykluje a chodí, denne cvičí jogu a každý týždeň má aj niekoľko tréningov v posilňovni.

Vzhľad a čistý majetok

Kasie má 34 rokov. Má stredne dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoký 5 stôp 8 palcov (1,73 m). a váži okolo 143 libier (65 kg). Od marca 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 3 milióny dolárov.

Kto je Mat Rivera, manžel Kasie?

Matthew Mario Rivera sa narodil v New Yorku v USA niekedy v roku 1982 a vyrastal ho tam jeho otec Daniel O. Rivera a matka Loraine V. Vetter, ktorá je zdravotnou sestrou. Jeho rodičia sa rozviedli, keď mal sedem rokov, a Loraine sa vydala za Larryho Vettera, ktorý je generálnym riaditeľom spoločnosti Better Environmental Sciences Company. Matt navštevoval miestnu strednú školu predtým, ako sa zapísal na New York University, kde v roku 2004 ukončil bakalársky titul v odbore žurnalistika.

Svoju kariéru odštartoval prácou pre The Wall Street Journal ako ich reportér a multimediálny producent, niekoľko zamestnaní a o šesť rokov neskôr sa stal členom tímu NBC News. Už vyše deväť rokov pre nich pracuje ako ich digitálny producent, pričom začal pôsobiť aj na New York University ako mimoriadny profesor.

Mattov čistý majetok sa začiatkom roku 2020 odhaduje na viac ako 2 milióny dolárov.