Biografia Jodi Leigh Miller – vek, manžel, plat. Steroidy?

ObsahKto je Jodi Leigh Miller? Wiki Bio

Jodi Leigh Miller sa narodila v Chicagu, Illinois, USA, 8. novembra 1972 – jej znamenie zverokruhu je Škorpión a má americkú národnosť. Je to bývalá kulturistka a súťažiaca v postave , ktorý je snáď najznámejší víťazstvom v ľahkej kulturistike pre začiatočníkov na majstrovstvách štátu Texas State Championships National Physique Committee (NPC) v roku 2001.

Raný život a vzdelanie

Jodi bola vychovávaná ako jediné dieťa v Chicagu jej otcom, ktorý bol futbalistom, a jej matkou, ktorá učila angličtinu na miestnej strednej škole.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Čím viac mi rastú biele vlasy, tým menej chcem fotiť a vystavovať svoje fotografie. Ale chcel som zverejniť obrázok s touto básňou, ktorej písanie mi trvalo 3 dni a nechcel som sa spoliehať na minulú fotku. Uvoľňujem teda svoju márnosť a neistotu, namiesto toho idem s prúdom, ako som sa o to pokúšal v tejto básni. 🤍 Tieto strofy vznikli z myšlienok o mojich bielych vlasoch a mojom boji s malým pavúkom, aby som prestal tkať jej sieť na mojom balkóne. Sieť ma prinútila klopať a preklínať zakaždým, keď som v tme vyšiel na balkón, pošteklil ma na tele a prilepil sa na vlasy. Najprv som pomocou meradla strhol pavučinu. Rovnakým meradlom, akým som robil rytiera Laviho, keďže ho stále volám mladý pane (Roxi som volal mladá dáma). Nepotrebujem, aby bola karanténa taká divná, tak to z toho neobviňujte. 🤪 Každopádne, po 3 dňoch, keď pavúk prestaval svoju sieť – jej domov – som prestal lámať jeho existenciu. Nakoniec ju vietor musel v noci premiestniť a pripomenulo mi to, že jedného dňa vietor pozbiera môj popol a premiestni aj mňa. Táto báseň nie je dokonalá, ale rozhodol som sa ju zverejniť. Nazval som to ako statočnosť, nie v zmysle čeliť paľbe alebo byť v palebnej línii, ale v zmysle prejavovania zraniteľnosti. 🤍 Prosím, nekradnite mi moju báseň. Počkajte, kým to nespevním a vyleštím, kým porušíte moje autorské zákony. žartujem. Nikdy nekradnite moje písanie, bez ohľadu na formu. Tenké vlákna Hojdajú sa vo vánku Malý cibuľovitý pavúk Točí sa v epicentre Málo to vie Ľudské tornádo Čoskoro vyžaruje Z švihu meradla. Tenké nite visiace z kvetináčov Malý cibuľovitý pavúk šplhá do bezpečia Málo čo človek podozrieva Pavúčí intelekt Čoskoro sa prepletie cez hlbiny jej smútku. Tenké nitky Znovu sa zjavujú Malý cibuľovitý pavúk Bývanie v kvapkách rosy Ani jedno stvorenie zvažuje, že lúpež prírody sa čoskoro pripojí Za hranice tejto zeme. ~Jodi Leigh Miller 🤍 #pondelková motivácia #poézia #spisovateľka #poetryofinstagram #fitover40 #murves #girlswithbiceps #womenwholift #jazvečík #dogmom #greyhairdocare #converse #girlswithmuscle

Príspevok zdieľaný používateľom ᒍOᗪI ᒪEIGᕼ ᗰIᒪᒪEᖇ Iᖴᗷᗷ ᑭᖇO (@jodileigh) 11. mája 2020 o 19:15 PDT

Jodi sa začala zaujímať o šport už na základnej škole a svoj voľný čas radšej trávila s chlapcami ako s dievčatami, pokračovala v tom aj na strednej škole, kde hrala futbal a basketbal. Po imatrikulácii v roku 1990 zapísala sa na Texaskú univerzitu v Austine a približne v rovnakom čase začal chodiť do posilňovne. V roku 1994 ukončila bakalársky titul z angličtiny a pokračovala vo vzdelávaní na Cooper Institute v Dallase, kde získala certifikáciu osobného trénera.

Počas štúdia na vysokej škole chodila na hodiny kickboxu, ale prestala, keď sa rozhodla úplne zamerať na kulturistiku.

Kariéra ako kulturista

Jodi nastúpila na svoju prvú súťaž – USA Powerlifting Federation Texas State Championships – v roku 1996 vyhrala vo váhovej kategórii 111 libier a v tom istom roku vyhrala Americkú asociáciu bez drog Powerlifting Association (ADFPA) Powerlifting Federation Longhorn Open vo váhovej kategórii 104 libier. v troch 24-hodinových Fitness Gyms Triatlon Fitness Challenge v roku 1998 – vyhrala klubovú úroveň v Texase a regionálnu úroveň v Texase a potom skončil štvrtý na národnej úrovni. Vyskúšala niečo celkom nové a zúčastnila sa troch súťaží Galaxy Nova Federation, kde skončila na 12. mieste na Texas Grand Prix v roku 2000, na 15. mieste na Nationals v roku 2001 a v tom istom roku sa umiestnila aj na 12. mieste na Nova USA Championships.

Jodi vyhrala druhé miesto v otvorenej kulturistickej divízii NPC Heart of Texas v roku 2001 a skončila na 3. mieste vo svojej figúrovej divízii, zatiaľ čo nasledujúci rok sa umiestnila na 4. mieste v divízii krátkych figúrok NPC Lone Star Classic. Jodi tiež súťažila v divíziách krátkych figúrok na NPC Junior Nationals a NPC Team Universe Figure Nationals na 17. a 19. mieste (remíza). V roku 2003 sa umiestnila na 7. mieste v divízii do 5 stôp 2ins na NPC Junior USA a potom získala 4. miesto v divízii krátkej postavy v NPC Pittsburgh, po ktorej nasledovalo šieste miesto v divízii krátkej postavy na NPC Junior Nationals. V tom istom roku sa umiestnila na 5. mieste v divízii do 5 stôp 2 palce na NPC Team Universe Figure Nationals.

V roku 2004 sa Jodi umiestnila na 5., 2. a 12. mieste v kategórii do 5 stôp 2 palce na NPC Junior USA, NPC Emerald Cup a NPC Junior Nationals. Súťažila v kategórii do 5 stôp 2 palce na NPC Junior Nationals v roku 2005, kde skončila 11.th, pričom sa umiestnila na štvrtom mieste v rovnakej divízii v NPC USA. Nasledujúci rok sa umiestnila na 10. mieste na NPC Team Universe/Figure Nationals a na 12. mieste na NPC USA, než vyhrala v kategórii ľahkej váhy (LW) na amatérskej kulturistike NPC Europa Supershow. V rovnakej kategórii sa umiestnila na 8. mieste na NPC Nationals (kulturistika) a následne v roku 2007 vyhrala v ľahkej váhe na NPC Team Universe (kulturistika).

Jodiina posledná súťaž pred odchodom do dôchodku bola na amatérskych majstrovstvách sveta v kulturistike Medzinárodnej federácie kulturistov (IFBB) v roku 2007, kde sa umiestnila na 13. mieste. Odvtedy pracuje ako osobná trénerka v posilňovni aj online.

Miluj život a manžela

Internetom kolujú klebety o tom, že populárny kulturista je ženatý, a podľa webovej stránky jodileigh7.blogspot.com to vyzerá tak, že Jodi bola v minulosti skutočne vydatá. Blog, ktorý napísala v piatok 3. septembra 2004, je o jej manželstve s tajomným mužom a jeden zo svojich odsekov začína písaním 'Keby som sa nebol oženil' .

Obaja sa vzali v októbri 2003, ale rozviedli sa v lete 2004 a zdá sa, že to bolo jediné manželstvo Jodi - nemá deti.

Hovorí sa, že bývalá kulturistka je bisexuálka a že od svojho odchodu do súťaže mala niekoľko priateliek, pričom niekoľko jej fanúšikov uviedlo, že ju videli byť príliš blízko neznámeho dievčaťa v miestnom LGBT klube. Jodi tieto fámy nekomentovala, ani neuviedla nič o svojej sexuálnej orientácii.

Záľuby a iné záujmy. Steroidy?

Hlavným koníčkom Jodi bolo vždy cvičenie v posilňovni a tam trávi väčšinu svojho voľného času, no keď necvičí, je vonku, dýcha čerstvý vzduch a prechádza sa po parkoch. Má rada pobyt v prírode obklopená stromami a zvieratami a rada chodí na túry do hôr alebo kempovať so svojimi priateľmi. Jodi je milovníčkou zvierat, no nemá žiadneho domáceho maznáčika, keďže uviedla, že nemá čas sa oňho náležite starať. Ďalšou z jej záľub je cestovanie a Jodi bola po celých Spojených štátoch za prácou aj zábavou, pričom pri niekoľkých príležitostiach navštívila Európu, pričom jej obľúbeným mestom je Londýn v Anglicku.

Keď doma rada pozerá filmy, medzi jej obľúbených hercov a herečiek patria Bruce Willis, Vin Diesel a Angelina Jolie, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Pulp Fiction, XXX a Lara Croft: Tomb Raider – The Cradle of Life. .

Jodi uviedla v jeden z jej blogových príspevkov že skutočne ‚plávala v temných vodách steroidov‘, ale to všetko je už preč a ona je ‚čistá‘ už viac ako desať rokov.

Vzhľad a čistý majetok

Jodi má 47 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a zelené oči, je 4 stopy 11 palcov (1,5 m) vysoký a váži okolo 110 libier (50 kg). Od mája 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.