Biografia Jimeny Sanchezovej Vek, miery, manžel

ObsahKto je Jimena Sanchez?

Jimena Sanchez sa narodila v Mexico City 28. septembra 1982 – jej znamenie zverokruhu sú Váhy a má mexickú štátnu príslušnosť. Je moderátorkou televíznej show, modelkou a hviezdou sociálnych médií , ktorá je známa najmä vďaka práci, ktorú robila pre televíznu stanicu Fox Sports.

Raný život a vzdelanie

Jimena bola vychovaná vo Veracruz spolu so svojimi súrodencami ich otcom, ktorý bol vodičom kamiónu, a jej matkou, ktorá pracovala ako pokladníčka v miestnom supermarkete.

Už vo veľmi ranom veku sa začala zaujímať o futbal a krátko po zápise do školy sa pripojila k tímu svojej základnej školy.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Jimenou Sanchez (@jimenasanchezmx)

Jimena tiež snívala o tom, že sa stane modelkou alebo herečkou, a svoje herecké schopnosti precvičovala v školskom dramatickom klube. Prihlásila sa na miestnu strednú školu v roku 1996 a počas druhého ročníka začala hrať futbal za školský tím, pričom si precvičila aj svoje herecké schopnosti a objavila sa takmer vo všetkých predstaveniach, ktoré sa tam hrali.

Jimena začala svoju modelingovú kariéru počas posledného ročníka, a tak sa po imatrikulácii v roku 2000 rozhodla nezapísať sa na vysokú školu, ale zamerať sa na svoju kariéru.

Jimenina kariéra

Jimena získala uznanie po tom, čo so svojou najlepšou kamarátkou spustili na internete fotoblog s názvom Mad Mamacitas, ktorý obsahoval sexy fotky tých dvoch, na ktorých boli takmer nahí a mali zaostrené na prsia a zadok – vďaka čomu bola Jimena skutočne populárna. podobnosť s hviezdou sociálnych médií a televíznou osobnosťou Kim Kardashian.

To viedlo k tomu, že Jimena bola pozvaná pracovať pre mexický športový časopis Record a po necelom roku s nimi začala pracovať pre Fox Deportes.

V súčasnosti má na starosti moderovanie relácie Lo Mejor De For Sports vysielanej na Fox Sports 2, zatiaľ čo pôsobí ako spisovateľka Medio Tiempo.

Ako modelka sa Jimena objavila v mnohých časopisoch. Je tiež trochu herečkou, keďže hrala Mayte Cedeno tri epizódy z roku 2008 La Elegida, Maria Magdalena a Genesis z dramatického seriálu Capadocia, v ktorom hrali Dolores Heredia, Juan Manuel Bernal a Aida Lopez, a je o siedmich ženách, ktoré si odpykávajú trest v trestnom komplexe v Mexico City.

Jimena hrala Karlu aj v krátkom akčnom dramatickom filme Pelea De Gallos, ktorý napísal a režíroval Gabriel Pontones a v ktorom si zahrali Dagoberto Gama, Eligio Melendez a Hector Norman. Sleduje Eduarda a Alda, ktorí sa neustále hádajú o tom, kto je medzi nimi dvoma lepší.

Jimena je veľkou hviezdou na Instagrame, pretože ju sleduje viac ako 8,1 milióna ľudí a odovzdala viac ako 2 500 obrázkov, z ktorých väčšina je zameraná na jej telo. Na Twitteri je aktívna od augusta 2012 a zhromaždila viac ako 110 000 sledovateľov, hoci v skutočnosti netweetuje.

Jej stránku na Facebooku sleduje viac ako sedem miliónov ľudí, zatiaľ čo Jimena je aktívna aj na TikTok, no prilákala len 70 fanúšikov.

Miluj život a manžela

Jimena je veľmi tajnostkárska a svoje osobné záležitosti si radšej necháva pre seba, no je známe, že kedysi mala vzťah s Faisym, mexickým hercom. Faisy sa narodila 19. septembra 1979 v znamení zverokruhu Panna a obaja sa stretli, keď mala Jimena možnosť objaviť sa v jeho televíznom programe Vengache Pa'ca – Faisy je známa aj tým, že stvárnila hlavnú postavu Luisa Alberta v seriáli Renta Congelada. .

Tí dvaja spolu chodili necelý rok pred rozdelením ciest z neznámych dôvodov.

Internetom kolujú klebety, ktoré tvrdia, že Jimena má manžela, s ktorým si niekedy v roku 2016 vymenila sľuby, a že ich manželstvo je v súkromí. Nebol však poskytnutý žiadny dôkaz na podporu týchto tvrdení a Jimena to nekomentovala.

Od novembra 2020 je slobodná, nevydala sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Jimena trávi väčšinu svojho voľného času cvičením v posilňovni a každý týždeň má niekoľko tréningov, pričom tiež dodržiava prísnu diétu, pretože je to dôležité pre jej kariéru.

Dnes je veľkou fanúšičkou futbalu, pričom jej obľúbeným tímom je Chivas Rayadas del Guadalajara a tiež rada sleduje európske futbalové tímy, ako hrajú a súťažia v ligách a turnajoch.

Jimena fandí aj tímu amerického futbalu, Oaklandu (teraz Las Vegas) Raiders, basketbalovému tímu Los Angeles Lakers a baseballovému tímu New York Yankees.

Vo svojom voľnom čase rada sleduje filmy a niekoľko z jej obľúbených herečiek a hercov je Salma Hayek, Diego Luna a Gael Garcia, zatiaľ čo medzi jej obľúbené filmy patrí Frida, Od súmraku do úsvitu a Hitmanov osobný strážca.

Vek a miery

Jimena má 38 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 3 palce (1,6 metra), váži približne 48 kg a jej životne dôležité štatistiky sú 35-26-37.

Od novembra 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 1,5 milióna dolárov.