Biografia Faye Hadleyovej – vek, manžel, čistá hodnota – Wiki

ObsahKto je Faye Hadley?

Faye Hadley je americká televízna osobnosť a automobilová technička, svetu asi najviac známa vďaka účinkovaniu v reality šou All Girls Garage, do ktorej nastúpila v roku 2019. Špecializuje sa na opravy áut značky Toyota, svoje schopnosti ukázala aj v spomínanej šou . Je majiteľkou opravovne Piston & PixieDust.

Biografia Faye Hadley - Vek, detstvo a vzdelanie

Faye Hadley sa narodila 25. septembra 1986 v USA – svoje rodisko neprezradila.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Som späť na tom istom mieste, kde som bol pred 5 rokmi s týmto autom. Je šialené premýšľať o tom, koľko sa odvtedy zmenilo. . . . #SupraSunday #Supra #ToyotaSupra #Mk3Supra #A70 #MA70 #7M #7MPowered #7MGTE #7MFanClub #7MFanGirl #ToyotaTechnician #ToyotaSpecialist #WomenWhoWrench #GirlsWhoWorkOnCars #FemaleMechanic #LadyMechanic #GirlsWhoLoveCars #GirlsWhoFixCars #GirlMechanic #AllGirlsGarage #FayeHadley #PistonsAndPixieDust

Príspevok zdieľaný používateľom Faye Hadley (@pistonsandpixiedust) 14. marca 2020 o 23:51 PDT

Jej otec, ktorý má doktorát z Massachusettského technologického inštitútu (MIT), mal veľký vplyv na jej kariéru, pretože pod jeho krídlami sa zaujímala o mechaniku a bola skôr frajerka ako dáma. Ako vyrastala, jej záujem o automobilový priemysel sa zintenzívnil. Na univerzite absolvovala výlet vo Volkswagene GTI, ktorému vypadol motor, a keďže nemala dosť peňazí na zaplatenie nového motora, nastúpila ako dobrovoľníčka do autoservisu, aby sa naučila všetko o oprave motora. . To sa ukázalo ako užitočné pre jej neskoršiu kariéru, ale predtým, ako sa začala živiť opravovaním áut, Faye študovala na Harvardskej univerzite, kde v roku 2010 získala titul v odbore psychológia.

Začiatok kariéry

Faye bola psychologičkou predtým, ako vymenila nemocnice a súkromné ​​kancelárie za garáže a opravovne – presťahovala sa do Portlandu, kde nastúpila na neplatenú stáž do opravovne. Po čase bola zamestnaná v predajni Toyoty, kde získala niekoľko certifikátov, ktoré jej umožnili posunúť sa v kariére ďalej. Vstúpila do garáže, ktorá sa špecializovala na staršie vozidlá, a nakoniec založila vlastnú nadáciu na opravu a vzdelávanie automobilov Piston & PixieDust. So sídlom v San Antoniu v Texase je to opravovňa, ale aj vzdelávací kurz o autách pre ženy pre ženy.

Vystúpte na výslnie

Jej kariéra napredovala a bola úspešnejšia – o jej práci počulo veľa ľudí a ona sa začala spájať s ďalšími opravárkami. To jej vynieslo hviezdu v USA, ale medzinárodnú slávu si získala v roku 2019, keď sa pripojila k televíznej reality show All Girls Garage. Reláciu moderoval Jessi Combs , ktorá bohužiaľ zomrela pri autonehode v auguste 2019, keď sa pokúšala prekonať ženský rýchlostný rekord, ktorý vytvorila v roku 2016. Faye sa spojila s ďalšími mechanikami a pracovala na vozidlách ako BMW 325i, Ford Mustang GT, Chevy Camaro 1971, GOT Convertible z roku 1967 a mnoho ďalších v 15 epizódach, v ktorých sa objavila v populárnej šou.

Popularita YouTube

Okrem úspechu v televízii začala Faye aj svoju online kariéru s a kanál YouTube . Hoci svoj kanál otvorila v roku 2013, jej prvé video bolo nahrané len pred štyrmi rokmi, odvtedy si získala viac ako 50 000 odberateľov a má približne tri milióny zhliadnutí. Jej kanál obsahuje videá súvisiace s jej profesiou, ktoré často obsahujú jej kurzy a rady týkajúce sa rôznych problémov s autom.

Medzi jej najobľúbenejšie videá patrí Ako vykonávať servis zapečatenej prevodovky Toyota , ktorý má približne 350 000 zobrazení, potom som si kúpil svoje pracovné auto na smetisku!!... Tu je dôvod., (280 000 zobrazení) a Ako som začal podnikať v oblasti mobilných mechanikov a ako sa predávam?, s viac ako 200 000 zobrazeniami, okrem iného s tisíckami názorov, ktoré prispeli k jej bohatstvu a popularite.

Faye Hadley Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Faye Hadley sa stala známou automechanikou a nie je jedinou ženou, ktorej sa to podarilo. Jej bohatstvo sa v posledných rokoch zodpovedajúcim spôsobom zvýšilo a odhaduje sa, že čistý majetok Faye Hadleyovej je začiatkom roku 2020 viac ako 5 miliónov dolárov.

Telesné miery Faye Hadley nie sú známe, rovnako ako jej výška a váha. Má tmavohnedé oči a čierne vlasy.

Osobný život Faye Hadley, priateľ, zoznamka, slobodná, vydatá?

Faye málokedy hovorila o svojom osobnom živote, no niektoré informácie o jej milostnom živote sa dostali na povrch. Faye je považovaná za vydatú za Brandona Hadleyho od roku 2016, pričom svadobný obrad usporiadala 25. septembra. Títo dvaja spolu začali randiť v roku 2015 a za necelý rok sa zasnúbili a potom vzali. nemajú deti.

pridané Faye Hadley na Sobota 5. októbra 2019

Faye Hadley Správy, fakty, vplyv

Faye Hadley sa v posledných rokoch stala medzinárodnou hviezdou a pokračuje v budovaní svojej kariéry a slávy. Mnohé časopisy o nej písali a viedli rozhovory, vrátane Svätý Anton Mag , a Hot Cars tiež urobil recenziu na ňu a zvyšok All Girls Garage, okrem iných časopisov.

Faye je tiež jednou zo zakladateľov #WomenAndMachine, čo je organizácia žien, ktoré organizujú workshopy o autách pre iné ženy po celých USA.

Faye spustila webovú stránku pre svoju opravovňu a vy môžete rezervovať termín ak máte problémy s vozidlom.

Faye si buduje slávu aj na Instagrame, na ktorý nahráva svoje najnovšie práce a dobrodružstvá z rôznych workshopov. Určite pomohla mnohým mladým ženám, ktoré sa zaujímajú o autá, a možno ich inšpirovala k tomu, aby sa stali automechaničkami.