• Hlavná
  • Herci
  • Biografia Ester Expósito – vek, výška, priateľ, čistá hodnota

Biografia Ester Expósito – vek, výška, priateľ, čistá hodnota

ObsahKto je Ester Exposito?

Ester Expósito je Španielka herečka ktorá sa dostala do centra pozornosti vďaka úlohe Clary v kriminálnom seriáli Elite od Netflixu z roku 2008.

Esterin vek, znamenie zverokruhu, raný život a vzdelanie

Expósito sa narodila v znamení zverokruhu Vodnár 26. januára 2000 v Kastílii-La Mancha v Španielsku, čím má od roku 2020 20 rokov. Už keď bola dieťa, Ester sa živo zaujímala o oblasť umenia, ktorá nakoniec sa prejavilo, keď sa rozhodla pre hereckú kariéru.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Som rád, že sa môžem pripojiť k rodine @bulgari ako ambasádor ✨✨ Ďakujem úžasnému tímu, ktorý to umožňuje🤍 #bvlgarifamily #bzero1 #serpenti

Príspevok zdieľaný používateľom Esther Exposito (@ester_exposito) 20. júna 2020 o 8:12 PDT

Foundling ma veľmi podporoval rodičov – povzbudili ju, aby začala hrať už v šiestich rokoch. Oddanosť jej rodičov pomohla Ester získať detský úspech a slávu, hoci slávna celebrita ešte neprezradila mená svojich rodičov verejnosti a nie je známe ani to, či má nejakých súrodencov. Vzdelanie ukončila vo veku 16 rokov a pripojila sa k svojej domovskej komunite na tlmočnícke kurzy. Podľa národnosti je Španielka a patrí k hispánskej etnickej skupine.

Ester Profesionálna kariéra a vzostup ku sláve

Ester urobila jej vôbec prvýkrát sa objavila na obrazovke ako dcéra Fernanda v televíznom seriáli, ktorý bol odvysielaný v roku 2006. Neskôr sa objavila v dokumentárnom seriáli Medical Center ako Rosa Martin, potom sa dostala do centra pozornosti vďaka úlohe, ktorá nasledovala po dokumentárnom seriáli, keď vystupoval v Estoy Vivo, mrazivej fantasy sérii. Ester si svojou príťažlivosťou a talentom získala množstvo fanúšikov.

Expósito sa objavila v mnohých seriáloch, odkedy začala hrať, s niektorými z jej najvýznamnejších diel vrátane Tu Hijo z roku 2018 a minisérie z roku 2019 La Caza, Monteperdido.

Ester sa objavila aj v týchto filmoch a televíznych reláciách: Tvoj syn, Zavretý, Veneno, Keď anjeli spia, Nech nás Boh zachráni a v mnohých ďalších.

Odkedy Expósito začala svoju kariéru, získala niekoľko významných ocenení. V rokoch 2013 a 2015 bola korunovaná na madridských divadelných cenách cenou za najlepšiu herečku.

Osobný život Ester, vzťah, priateľ a deti

Ester je údajne v romantickom vzťahu s Karimom Benzemom.

Slávny útočník futbalového tímu Real Madrid Karim často zdieľal fotografie Expósita so srdcovými emotikonmi, ktoré vyvolali špekulácie o možnom vzťahu. Fotografie boli publikované v niekoľkých publikáciách, ako je napríklad People Magazine. Napriek tomu títo dvaja neprejavili o časopis záujem a o vydaní mlčali.

Expósitov údajný vzťah s Benzemom čelí značným obavám, keďže futbalista je momentálne v inom vzťahu so svojou priateľkou Corou Gauthier.

Tí dvaja sú spolu už nejaký čas a dokonca majú syna a tiež sa hovorí, že Benzema a Gauthier sa tajne vzali v roku 2019.

V nedávnej minulosti Expósito videl Alvara Rica, španielskeho herca, ktorý pracoval po boku Ester na Elite show Netflixu. Nielenže spolu chodili, ale v jeden moment spolu aj bývali, no v októbri 2019 sa rozišli. Fotografie s ním však na svojom instagramovom účte nezmazala.

Povráva sa, že slávna španielska herečka bola spájaná so svetoznámym futbalistom Mbappem, no nie je to potvrdené a je to predmetom špekulácií.

Expósito nie je ženatý a od polovice roku 2020 nemá žiadne deti.

Ester Expósito je veľmi trendová a módna, je to spoločenská osoba, ako je vidieť na väčšine jej príspevkov na Instagrame. Má rada modeling, herectvo, spev, tanec a cestovanie – jej najžiadanejšou destináciou sú USA. Jej obľúbené jedlo je patatas bravas. Penélope Cruz je jej obľúbeným hercom a Volver 2006 jej obľúbeným filmom. Ester's. Pokiaľ ide o popularitu celebrít, Expósito prichádza ako druhá najtrendovejšia celebrita s krstným menom Ester.

Je 13. najpopulárnejšou 20-ročnou spoločenskou osobnosťou a pri hodnotení španielskych celebrít sa umiestnila na 23. pozícii najpopulárnejších herečiek a na 4 420. mieste najpopulárnejších celebrít na svete.

Expósito je aktívne na niekoľkých platformách sociálnych médií, vrátane Twitteru, Facebooku s takmer 8,6 miliónmi fanúšikov a Instagramu s pôsobivými 16 miliónmi sledovateľov. Považuje sa za živú feministku – aktívne sa podieľala na hnutí Stop EVA virus.

Čistá hodnota Ester Expósito

Ester nazhromaždila značné množstvo čistého majetku jej úspešná kariéra herečky. V polovici roku 2020 renomované zdroje odhadujú jej čisté imanie na viac ako 1 milión dolárov – neexistujú žiadne podrobnosti o jej aktuálnom príjme.

Okrem toho si však zarába aj ako ambasádorka značky oblečenia Ralph Lauren, ako aj ako inzerentka značky Double Victoria Shoe. Ester má jednoznačne pred sebou sľubnú kariéru, keďže je ešte mladá.

Meranie tela Ester

nájdený štíhla stavba tela a výška 5 stôp 6 palcov (1,66 m) a údajne hmotnosť 120 libier (54 kg), s dôležitými štatistikami 32-24-33. Expósito má dlhé, nádherné svetlohnedé vlasy a nádherné hnedé oči. Má na sebe šaty veľkosti 4 (US) a veľkosť topánok a podprsenky je 8 (US) a 36B.