• Hlavná
  • Herci
  • Biografia Emer Kenny: Merania, čistá hodnota, tehotná?

Biografia Emer Kenny: Merania, čistá hodnota, tehotná?

ObsahKto je Emer Kenny? Wiki Bio

Emer Gwynne Morganna Kenny sa narodila v Haringey, Londýn, Anglicko, 10. októbra 1989 – jej znamenie zverokruhu sú Váhy a má britskú národnosť. Je herečka a scenáristka , ktorý si získal uznanie po stvárnení vedľajšej postavy Kate v dramatickom filme Voľný pád v roku 2009, ktorý režíroval a napísal Dominic Savage. Vo filme si zahrali Dominic Cooper, Laura Ainsworth a Aidan Gillen a sleduje Davea Matthewsa, ktorý oklame ľudí, aby si kúpili jeho hypotéky, čo im potom prináša len bolesti hlavy, ktoré ich nakoniec privedú k bankrotu. Bol nominovaný na štyri ceny, vrátane Banff Rockie za najlepší televízny film a dve Zlaté nymfy za najlepší britský televízny film.

https://www.instagram.com/p/CAUhSPfDETb/

Detstvo a vzdelanie

Emer bola vychovaná v Haringey spolu so svojimi tromi súrodencami ich otcom, ktorý bol automechanik, a ich matkou, ktorá pracovala ako zdravotná sestra v miestnej nemocnici. Emer sa začala zaujímať o herectvo vo veľmi ranom veku, keď začala so svojimi rodičmi a súrodencami pozerať filmy a televízne seriály. Študovala v Edgware na North London Collegiate School, kde sa najviac zamerala na herectvo, účinkovala takmer vo všetkých hrách hraných na škole, ako aj v niekoľkých v miestnom divadle. Venovala sa aj športu, behala na dráhe a hrala futbal. V roku 2006 zmaturovala a potom sa rozhodla zamerať sa na cestu vo filmovom priemysle a nie na vysokoškolské štúdium.

Úlohy vo filmoch

Emer debutovala vo filme v roku 2007, keď stvárnila Gail v britskom dramatickom filme Coming Down the Mountain, v ktorom hrali Nicholas Hoult a Tommy Jessop, a je o dvoch bratoch – Davidovi a Benovi – z ktorých jeden má Downov syndróm, film bol nominovaný. na cenu Britskej akadémie filmových a televíznych umení (BAFTA) za najlepšiu drámu v roku 2008. V roku 2009 Emer sa objavila ako Rebecca v komediálnom horore Lesbian Vampire Killers , v ktorom si zahrali James Corden a Matthew Horne a ktorý je o dvoch tínedžeroch, ktorí sú poslaní ako obeť lesbickým vrahom upírov, ktorí zotročili miestne ženy. Hoci mal od divákov väčšinou slabé recenzie, film získal cenu divákov za najlepší film na festivale hororov a fantasy filmov v San Sebastiane.

Najnovšie účinkovanie Emer vo filme bolo v dramatickom filme Eric & Ernie z roku 2011, v ktorom hrali Reece Shearsmith, Josh Benson a Tom Atkinson a ktorý je o komediálnom duu a tanečnom tíme Eric Morecambe a Ernie Wise. Film bol hitom, získal sedem ocenení a 11 ďalších bol nominovaný.

Úlohy v televíznych seriáloch

Emer debutovala v televíznom seriáli v roku 2010, keď bola pozvaná, aby stvárnila hlavnú postavu Zsa Zsa Carter v romantickom kriminálnom seriáli EastEnders, ktorý sa do roku 2014 objavil celkovo v 56 epizódach. V seriáli si zahrali aj Adam Woodyatt, Steve McFadden a Pam. St. Clement a sleduje životy ľudí žijúcich na Albert Square v East Ende v Londýne. Séria sa vysiela od roku 1985 a získala 189 ocenení a bola nominovaná na 285 ďalších.

V tom istom roku sa Emer objavila v britskej internetovej telenovele EastEnders: E20, ktorá je vedľajším produktom pôvodného televízneho seriálu.

V roku 2012 bola pozvaná, aby stvárnila vedľajšiu postavu Danielle Reeves vo filme komediálny dramatický seriál Pramface , v ktorom si zahrali Scarlett Alice Johnson a Sean Michael Verey a je o tínedžerovi, ktorý oplodní dievča po tom, čo sa obaja opijú na párty. V tom istom roku sa Emer objavila v britskom komediálnom dramatickom seriáli Beaver Falls, epizóde A Lighter Note z britskej lekárskej telenovely Doctors a epizóde After the Party britskej lekárskej dráme Holby City.

V roku 2013 získala svoju prvú hlavnú rolu v televíznom seriáli, kde stvárnila Rachel v sitcome Badults, v ktorom hrali aj Jack Docherty a Katherine Ryan, a potom si zahrala v epizóde sitcomu Siblings v roku 2014. sa objavia v jedinej epizóde niekoľkých seriálov, ako je írska kriminálna dráma Red Rock v roku 2016, britsko-americká dobová dráma Harlots v roku 2018 a britská dráma Save Me v roku 2020.

Od roku 2017 Emer stvárňuje hlavnú postavu Bunty Windermere v mysterióznom kriminálnom seriáli Father Brown, v ktorom hrajú aj Mark Williams, Sorcha Cusack a John Burton a ktorý je o katolíckom kňazovi, ktorý rieši záhady v anglickej dedine. Séria má deväť sezón, pretože sa vysiela od roku 2013 a v roku 2014 bola nominovaná na cenu za vysielanie za najlepší denný program.

Milujte život a vzťahy. je tehotná?

Emer sa stretla s Rickom Edwardsom, keď spolu natáčali televízny seriál v roku 2011, a začali spolu chodiť. Dňa 28. mája 2016 sa obaja zosobášili na malej ceremónii, na ktorej sa zúčastnili ich najbližší priatelia a rodina, a nedávno sa internetom šírili zvesti o tom, že Emer je tehotná s ich dieťaťom, no zdá sa, že Emer a Rick deti v dohľadnej dobe neplánujú, keďže sú obaja sa zamerali na svoju kariéru.

Pred stretnutím s Rickom bola Emer v dlhodobom vzťahu so svojou láskou zo strednej školy – obaja spolu chodili takmer päť rokov, ale rozišli sa kvôli tomu, čo sa javí ako problémy so žiarlivosťou kvôli Emerovej úspešnej kariére herečky.

https://twitter.com/MissEmerKenny/status/1250708003701043201

Záľuby a iné záujmy

Emer je veľkou milovníčkou zvierat a má domácu mačku, ktorú možno často vidieť na obrázkoch, ktoré nahráva na svoj účet na Instagrame. Zaujíma sa o všetky druhy umenia, najmä o fotografiu, a uviedla, ako by sa mohla stať profesionálnou fotografkou, keby jej herecká kariéra nevyšla. Je fyzicky aktívna, pretože má každý týždeň niekoľko tréningov v posilňovni, pričom tiež dodržiava prísnu diétu a zameriava sa na konzumáciu ovocia a zeleniny, pričom sa vyhýba rýchlemu občerstveniu a cukru. Miluje cestovanie a bola v mnohých európskych krajinách vrátane Francúzska a Talianska, pričom pri niekoľkých príležitostiach bola aj v USA, kde navštívila štáty ako New York a Kalifornia.

Emer vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy a niektorí z obľúbených hercov a herečiek sú Idris Elba, Benedict Cumberbatch a Judi Dench, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Thor, Temná veža a Beasts of No Nation.

Vzhľad a iné záujmy

Emer má 30 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a modré oči, meria 1,78 m (5 stôp) a váži približne 65 kg. Od mája 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 3 milióny dolárov, zatiaľ čo čistý majetok jej manžela je údajne viac ako 1 milión dolárov.

Kto je Rick Edwards, manžel Emer? Wiki Bio

Richard Philip Edwards sa narodil v Enfielde v Londýne v Anglicku 20. mája 1979 – jeho znamenie zverokruhu je Býk a má britské občianstvo. Je novinárom, televíznym moderátorom a scenáristom, možno najznámejším tým, že uvádzal televízny program T4 na Channel 4.

Rick Edwards a Emer Kenny na vianočnej párty v štýle Sunday Times v Tramp Members Club, Jermyn Street

pridané Bacchus na Piatok 11. decembra 2015

Rick bol vychovávaný ako jediné dieťa v Enfielde jeho otcom, ktorý bol právnik, a jeho matkou, ktorá učila na miestnej strednej škole. Navštevoval Churcher’s College v Petersfielde , kde sa fyzicky aktívne venoval viacerým športom ako futbal a basketbal. Po imatrikulácii v roku 1997 sa zapísal na Pembroke College v Cambridge, kde začal študovať matematiku, ale čoskoro prešiel na prírodné vedy. V roku 2001 ukončil bakalársky titul.

Svoju kariéru odštartoval v roku 1999 a až do roku 2005 bol hosťom rôznych relácií, keď bol pozvaný, aby moderoval rozhlasovú reláciu Weekender, na ktorej pracoval do 10. januára 2009. V roku 2011 začal hosťovať v britskej reality show Tool Academy. ako komentátor paralympiády 2012.

V roku 2013 začal moderovať politický diskusný program Free Speech s Tinou Daheley, britskou novinárkou, ktorá v súčasnosti pracuje pre sieť BBC.

Dnes Rick spolu s Dr Michaelom Brooksom hosťuje podcast Science(ish), ktorý je o tom, ako boli natočené niektoré z nevysvetliteľných scén vo filmoch. Podcast sa stal obrovským hitom a duo napísalo knihu Science(ish): The Peculiar Science Behind The Movies, ktorá sa po zverejnení v októbri 2017 stala hitom na Amazone.

Emer je tiež hercom, keďže v rokoch 2016 a 2017 hral v britskom komediálnom seriáli Drunk History, v ktorom v súčasnosti hrajú Derek Waters, Bennie Arthur a Craig Cackowski, a je o celebritách, ktoré sa snažia obnoviť udalosť z britskej histórie opitý. Séria je hitom, pretože získala tri ocenenia vrátane jednej Primetime Emmy.