• Hlavná
  • Herci
  • Biografia Buraka Ozcivita: Manželka Fahriye Evcen, čistá hodnota, deti

Biografia Buraka Ozcivita: Manželka Fahriye Evcen, čistá hodnota, deti

ObsahKto je Burak Ozcivit?

Burak Ozcivit sa narodil 24. decembra 1984 v Istanbule v Turecku a je modelom aj hercom, známym najmä vďaka práci v televíznych seriáloch ako Kara Sevda a Calikusu. V posledných rokoch je známy svojou prácou v šou Kurulus: Osman. Počas svojej kariéry získal množstvo ocenení ako model, tak aj ako herec.

Čistá hodnota Buraka Ozcivita

V polovici roku 2020 sa čistý majetok Buraka Ozcivita odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, ktorý zarobil najmä úspešnou kariérou herca v Turecku.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Burak Özçivit (@burakozcivit) dňa 3. júna 2020 o 3:28 PDT

V tejto profesii je od roku 2006 a v polovici 21. storočia pracoval aj ako model s vysokým profilom. Aj keď sa z času na čas venuje modelovým projektom, viac sa sústredil na hereckú prácu.

Raný život, vzdelávanie a začiatky kariéry

Burak vyrastal v Istanbule a už v mladom veku zvažoval kariéru v zábavnom priemysle, hoci nevedel, akou konkrétnou cestou sa bude uberať. Navštevoval strednú školu Kazim Ismen a po maturite sa zapísal na Univerzitu v Marmare, kde získal titul v odbore fotografie.

Univerzita je známa tým, že je jednou z najuznávanejších inštitúcií vyššieho vzdelávania v krajine a ako jediná viacjazyčná univerzita ponúka vzdelávanie v piatich jazykoch.

Štúdium fotografie mu neskôr pomohlo po ukončení štúdia, pretože úspešne absolvoval konkurz do miestnej modelingovej agentúry. Počas prvého roku si rýchlo získal uznanie ako model a už po dvoch rokoch práce bol vďaka svojim úspechom a platu považovaný za druhého najlepšieho modela na svete. To otvorilo dvere ďalším príležitostiam a prvá, ktorú prijal, bola profesionálna herecká rola v seriáli Eksi 18, obsadzovaná do hlavnej úlohy.

Prechod na herectvo

Ozcivit dostal viac hereckých príležitostí a čoskoro opustil modeling, aby sa zameral na herectvo, pretože to bola lukratívnejšia možnosť a bolo to niečo, čo ho vždy zaujímalo, dokonca aj počas detstva. V roku 2007 pracoval na šou Zoraki Koca a potom debutoval vo filme Musallat alebo Haunted. V hororovom filme hrá muža, ktorý sa presťahuje do Berlína v Nemecku, aby sa pokúsil zarobiť peniaze pre svoju manželku doma v Turecku. Počas pobytu v Berlíne trpí mnohými paranormálnymi skúsenosťami, ktoré ho vedú k tomu, aby vyhľadal pomoc. Film bol veľmi úspešný a upevnil jeho postavenie ako herca, keďže v danom roku to bol jeden z najlepšie zarábajúcich filmov v Turecku.

V nasledujúcich rokoch pokračoval vo svojej práci, pričom sa viac zameral na televízne projekty ako v Baba Ocagi a Ihanet a etabloval sa ako televízna hviezda, najmä v roku 2010, pričom realizoval menej filmových projektov. V roku 2010 hral vo filme Kucuk Siriar, známy aj ako Malé tajomstvá , v ktorom sa predstaví niekoľko tínedžerov, ktorých rodinný a romantický život vedie k temnej spletitej sieti tajomstiev.

Pokračujúci úspech

Burak potom hral vo filmoch Muhtesem Yuzyil alebo The Magnificent Century a historickej sérii založenej na najdlhšie vládnucom sultánovi Osmanskej ríše, sultánovi Suleymanovi Veľkolepom, ktorý rozpráva príbeh o ňom a sultanáte žien a ukazuje vplyv žien v tomto období. .

Sultánova manželka Hurrem Sultan bola bývalá otrokyňa, ktorá sa stala sultánou. Šou bežala dva roky a Burak sa potom vrátil k filmu a vyjadril Hasana v Zarafe.

V roku 2013 bol obsadený do šou Calikusu resp Love Bird , ktorý je založený na rovnomennom románe, literárnom diele, ktoré bolo mnohokrát adaptované v tureckých médiách a rozpráva príbeh učiteľky zo začiatku 20. storočia. Na rozdiel od iných adaptácií, šou nikdy nedokázala dokončiť svoj príbeh, pretože bola zrušená len po sezóne.

Potom zameral svoju pozornosť späť na filmy, pracoval v Ask Sana Benzer a Kardesim Benim, v ktorých sa objavil ako postava Hakana, rolu, ktorú si zopakoval v pokračovaní Kardesim Benim 2.

Nedávne projekty

V roku 2015 získal Ozcivit ďalšiu významnú rolu, keď ho obsadili do Kara Sevda, známeho aj ako Temná láska alebo Nekonečná láska . Šou sa vysielala na Star TV a trvala dve sezóny a celkovo 74 epizód. Predstavenie sa zameriava na neho a jeho rodinu, keďže žije medzi robotníckou triedou v Istanbule, a rozpráva príbeh z pohľadu bohatej ženy, ktorú hrá Neslihan Atagul Dogulu. Títo dvaja sa stretnú a zamilujú sa do seba za neobvyklých okolností, no ona je predurčená vydať sa za iného, ​​aby zachránila svoj biznis.

Za svoju prácu v šou získal množstvo ocenení, vrátane Pantene Golden Butterfly Award za najlepšieho herca, GQ Men of the Year Awards a The ONE Objective Awards.

V roku 2018 pracoval na filme Can Feda, za ktorý získal cenu od Yildiz Technical University. Potom bol obsadený Kurulus: Osman v úlohe titulárneho Osmana I. v ďalšej historickej sérii, sledujúcej život jeho postavy, ktorá bola zakladateľom Osmanskej ríše. Prehliadka predstavuje jeho rôzne boje, keď zakladá ríšu, s konfliktmi proti Mongolom a Byzancii.

Osobný život

V polovici roku 2010 sa Burak stretol s nemecko-tureckou herečkou Fahriye Evcen a obaja začali vzťah. Pracovali spolu na scéne Calikusu a je známa aj svojou prácou v Yaprak Dokumu, televíznej adaptácii rovnomenného románu od Resata Nuriho Guntekina. Zásnuby oznámili v roku 2017 na dovolenke v Nemecku. a ženatý o pár mesiacov neskôr. Na ich svadbe sa zúčastnilo množstvo celebrít a zaujala aj médiá, pretože Fahriye mala na sebe tri rôzne dizajnérske svadobné róby. Majú spolu syna menom Karan a bývajú v Sariyer, Istanbul, Turecko.