• Hlavná
  • Herci
  • Biografia Barryho Sloana – manželka, čistá hodnota, výška, rodina

Biografia Barryho Sloana – manželka, čistá hodnota, výška, rodina

ObsahKto je Barry Sloane?

Barry Paul Sloan sa narodil 10. februára 1981 v Liverpoole, Merseyside, Anglicko, a je hercom, ktorý je známy svojou prácou v niekoľkých televíznych filmoch, ako napríklad The Mark of Cain a Pleasureland, z ktorých oba získali ceny BAFTA. Je známy aj svojou prácou v divadle a hlasovým herectvom – vyjadril postavu kapitána Pricea v reboote Call of Duty: Modern Warfare v roku 2019.

Čistá hodnota Barryho Sloana

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Barryho Sloana odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, ktorý zarobil úspešnou kariérou herectva od roku 2000 – počas svojej kariéry pracoval na niekoľkých hollywoodskych projektoch.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Posledný deň @cameo cares sa snažíme vyzbierať 1 milión dolárov pre @nokidhungry a ďalšie fantastické charitatívne organizácie – viem, že teraz je ťažké dať to ostatným, ale ak ste v pozícii, aby ste im pomohli, naozaj by oceniť to. Odkaz v Bio alebo potiahnutím nahor v mojich príbehoch. #CaptainPrice #CallOfDuty #Warzone #COD #codmw #codmobile #codclips

Príspevok zdieľaný používateľom Barry Sloane (@barrypaulsloane) 18. apríla 2020 o 14:23 PDT

Raný život a začiatky kariéry

Barry vyrastal v Liverpoole a v mladom veku si vypestoval lásku k divadelnému umeniu. Počas štúdia v škole sa naučil rôzne hudobné nástroje a priklonil sa aj ku kariére herectva. Nakoniec sa začal venovať tejto profesii tým, že sa zúčastnil konkurzov, ktoré mu vyniesli prvú profesionálnu rolu vo filme In His Life: The John Lennon Story, ktorý vyšiel v roku 2000. Film rozpráva príbeh o tínedžerských rokoch zosnulého speváka Beatles.

To mu otvorilo viac príležitostí a pokračoval v televíznych vystúpeniach vrátane show Brookside.

V roku 2003 si získal trochu pozornosti, keď bol súčasťou televízneho filmu Pleasureland, ktorý za napísanie získal cenu BAFTA. Rozpráva príbeh tínedžerov žijúcich v Liverpoole, ktorí čoraz viac pociťujú tlak okolia, ktoré im hovorí, že musia dospieť. Téma nezávislého filmu sa sústredila najmä na tlak sexu v tínedžerskom veku.

Pokračovanie v hereckej práci

V priebehu niekoľkých nasledujúcich rokov sa Sloane objavila v rôznych televíznych projektoch, ako napríklad Súdna sieň a I'm a Juvenile Delinquent – ​​Jail Me!

Po niekoľkoročnej prestávke v práci si potom získal veľkú pozornosť stvárnením sériového vraha Nialla Raffertyho v šou Hollyoaks. Telenovela sleduje životy ľudí žijúcich vo fiktívnej dedine a získala tri nominácie na ocenenia, pričom samotné mydlo získalo viacero ocenení od začiatku svojej existencie v roku 1995.

V tom istom roku debutoval vo filme The Mark of Cain, kde stvárnil postavu Glynn. Televízny film sleduje životy troch mužov, ktorí sa po prvý raz stretávajú s hrôzami vojny.

Zaoberá sa aj vplyvom vojny na ich životy, keď sa vracajú domov, len aby ich prenasledovali skúsenosti z vojny. V roku 2009 sa potom dostal k javiskovým inscenáciám a bol obsadený Jeruzalem ako postava Troy Whitworth. Hra počas svojho trvania, ktorý trval dva roky, získala množstvo ocenení, pričom Sloane si svoju rolu zopakoval pri každom spustení.

Vystúpte na výslnie

Barry sa potom vrátil k práci pred kamerou a bol obsadený v televíznom seriáli Holby City , ktorý hral postavu Kierana Callaghana v rokoch 2010 až 2011, už mal hosťujúcu úlohu v šou oveľa skôr, hoci stvárnil inú postavu.

Lekárska dráma je vedľajším produktom inej show, Casualty, a rozpráva príbeh lekárov žijúcich v nemocnici Holby City Hospital. Prehliadka mala problémy počas svojich prvých iterácií, ale nakoniec našla svoj krok a od svojho začiatku v roku 1999 získala množstvo ocenení.

V roku 2012 bol obsadený v jednom zo svojich mála amerických projektov, v seriáli Revenge, ktorý vysielala stanica ABC. Dej seriálu je silne inšpirovaný klasikou The Count of Monte Cristo a vysielal sa štyri sezóny, čím sa stal jedným z najvyššie hodnotených seriálov počas svojho trvania.

Počas práce na show sa objavil aj vo svojom druhom filme Penthouse North, v ktorom hrali Michael Keaton a Michelle Monaghan. Film rozpráva príbeh slepej ženy, ktorá sa stretne so zločincom hľadajúcim skryté bohatstvo jej manžela, keďže aj jej manžel viedol dvojitý život ako zločinec.

Nedávne projekty

Sloan mal v roku 2015 niekoľko projektov, z ktorých prvý bol The Whispers ktorý sa vysielal aj na ABC. Vedecko-fantastická relácia je založená na poviedke Raya Bradburyho, ktorá vyšla v knihe The Illustrated Man.

Potom bol obsadený do opakujúcej sa úlohy vo filme Longmire ako zástupcu Zacharyho Helina, ktorý je založený na románovej sérii Záhady Walta Longmirea od Craiga Johnsona. Rozpráva príbeh o šerifovi z okresu vo Wyomingu, ktorý s pomocou svojej rodiny rieši zločiny. Prehliadka bola veľmi populárna počas svojho behu na A&E a neskôr pokračovala na Netflixe.

Potom sa objavil v relácii History Channel Six, ktorá sleduje príbeh Seal Team Six, špeciálnej jednotky ozbrojených síl USA vycvičenej na boj proti terorizmu.

Jedným z jeho najnovších projektov je videohra Call of Duty: Modern Warfare , prepožičiava hlas jednej z hlavných postáv. Iterácia z roku 2019 je remake pôvodnej podsérie Modern Warfare populárnej hernej série. Hra získala veľa chvály za svoje vylepšenia oproti originálu, ktoré rozšírili príbeh série a zároveň pridali nové funkcie určené pre hru viacerých hráčov.

Osobný život

Barry sa oženil s bývalou osobnosťou televíznej reality a módnou návrhárkou Katy O’Grady v roku 2013 po tom, čo bol nejaký čas vo vzťahu.

Najznámejšia je súťažou v šou Project Catwalk počas jej tretej sezóny a dosiahla štvrté miesto. Majú spolu dve deti, prvorodené tri roky pred sobášom.

V posledných týždňoch je aktívnejší online, pretože mnoho ľudí na celom svete je v karanténe a izolácii kvôli koronavírusu. Šíril sa pozitívne správy a dať nejaké rady o tom, čo robiť, keď zostanete doma. Nedávno bol nominovaný za svoju prácu s hlasom a pravdepodobne bude robiť ďalšie projekty hlasového herectva, pretože jeho záujem o to silne vzrástol po jeho práci v Call of Duty.