BadBoyHalo Wiki, skutočné meno, tvár, vek, výška, čistá hodnota

ObsahKto je BadBoyHalo?

BadBoyHalo je americký YouTuber, ktorý sa preslávil hraním populárnej videohry Minecraft. Od roku 2012 si buduje svoju online prítomnosť a teraz je jedným z najpopulárnejších hráčov Minecraftu a prevádzkuje svoj vlastný server MunchyMC.com. S dvoma ďalšími youtubermi – Skeppym a a6d – bol členom YouTube skupiny Trio a mal kanál, na ktorom uverejňovali herné videá. Kanál teraz prevádzkuje Skeppy a je pomenovaný SkeppysLab .

pridané Fanpage Badboyhalo na Pondelok 20. júla 2020

BadBoyHalo Wiki- Rean meno, vek

Darryl Noveschosch sa narodil 2. apríla 1995 v USA, nie sú k dispozícii žiadne ďalšie osobné údaje, ako napríklad štát a mesto, kde sa narodil, no nie je slobodné dieťa, má brata a sestru. Záhadou zostáva aj jeho vzdelanie, ale keďže sa stal skúseným hráčom videohier, môžeme predpokladať, že oveľa viac času trávil hraním videohier, než robením domácich úloh a štúdiom alebo vstupom na vysokú školu.

kanál YouTube

Od útleho veku sa zaujímal o videohry, najmä o Minecraft, v máji 2015 si založil svoj kanál YouTube a v tom istom roku odovzdal svoje prvé video – hru Minecraft, v ktorej vyhral turnaj Hunger Games – a vykreslil ho ako začiatok jeho hrania . Pokračoval v nahrávaní videí s podobným materiálom, až kým nezaložil svoj vlastný server MCPVP.com. Viac sa zameral na tvorbu videí pre server, ako napr rôzne recenzie súpravy okrem iného pokračoval v takmer dennom nahrávaní nových videí a predstavil sériu Let’s Play.

Vystúpte na výslnie

S novými prvkami vo svojej hráčskej kariére sa BadBoyHalo stal čoraz populárnejším, začal si hľadať priateľov medzi inými YouTubermi a boli to Skeppy a a6d, ktorí sa stali jeho blízkymi priateľmi a kolegami. Začali spolu hrať Minecraft, budovali nové mody a servery a po chvíli BadBoyHalo spustil svoj vlastný Minecraft server MunchyMC.com. S rozširovaním servera zažila jeho kariéra boom a teraz je jedným z najpopulárnejších hráčov Minecraftu, navyše na jeho serveri je viac ako 100 aktívnych hráčov.

S viac ako 600 000 sledovateľmi a viac ako 30 miliónmi videní na svojom kanáli je BadBoyHalo hviezdnym YouTuberom.

Trio

Priateľstvo vytvorené medzi Skeppym, a6d a ním prerástlo do spolupráce na plný úväzok a v roku 2019 spustili vlastný kanál s názvom Trio . Streamovali spolu, väčšinou hry, ale aj zábavné a zaujímavé podcasty na rôzne témy. Odvtedy však jeho priateľ Skeppy prevzal kanál pre seba a vymazal starý materiál a nahral svoj vlastný pod názvom SkeyppysLab.

Memy, prezývky a kontroverzie

S veľkým priateľstvom prichádza ešte krajšie huncútstvo okolo Skeppy a BadBoyHalo si vytvorili fantastické puto a po ceste sa navzájom škádlili, aby bola ich cesta k úspechu ešte zábavnejšia. Skeppy vytvoril meme BaldBoyHalo a tiež I’m a Ping Spoofer množstvo ďalších memov a prezývok, ktoré mal Skeppy v obchode pre svojho kolegu, okrem iného patrí Poop Serer a Quack.

BadBoyHalo Face Reveal

Viete, ako vyzerá jeden z vašich obľúbených hráčov videohier?

BadBoyHalo bol veľmi tajný o svojom vzhľade a ďalších osobných údajoch vrátane svojho rodného mesta, nedokázal však skryť svoju tvár. Hoci to bolo neúmyselné, jeho tvár bola odhalená v jednom z podcastov Trio . Najprv nechcel ukázať svoju tvár, ale neskôr sa dal dokopy so svojimi priateľmi a všetko vyšlo najavo.

BadBoyHalo Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

BadBoyHalo si v priebehu rokov od svojho prvého videa získal slušnú slávu, jeho úspech výrazne ovplyvnil jeho bohatstvo a podľa zdrojov je jeho čistá hodnota od polovice roku 2020 viac ako 1 milión dolárov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

zle vyzerá naozaj roztomilo, aj keď je holohlavý🦦 . . . . . tagy (ignorovať) @dreamwastaken @georgenotfound @sapnapinsta @badboyhalo @sylveey_ #dream #george #sapnap #badboyhalo #sylvee #wilbursoot #tubbo #punz #theeret #tommyinnit #skeppy #a6d #skeppy #a6d #pissreamwastaken # #minecraft #minecraftspeedrun #minecraftspeedruns #craftingtable #mc #munchymc #minecraftupdates #mine #craft #videogames #java #javaedition

Príspevok zdieľaný používateľom chris<3 (@pandasbackwards) 4. augusta 2020 o 1:55 PDT

Jeho priateľ Skeppy má údajne majetok okolo 1,4 milióna dolárov. Ďalším zdrojom príjmu BadBoyHalo je predaj jeho tovaru, ktorý zahŕňa tričká, plagáty, čiapky, čiapky a mikiny s kapucňou.

Výška BadBoyHalo a ďalšie telesné miery nie sú známe, hoci je uznávaný pre svoju výšku. Jeho oči sú orieškové a má hnedé vlasy.

BadBoyHalo Osobný život, zoznamka, priateľka, je gay?

Od jeho prvého videa sa objavilo množstvo špekulácií o jeho sexualite.

Jeho úzka väzba so Skeppym vyvolala niekoľko otázok a podľa niektorých správ tieto otázky neboli pre nič za nič. presvedčte sa sami a rozhodnite sa . Fanúšikovia z nich urobili veľa videomateriálu a dokonca dostali niekoľko mien ako pár – tým, ktoré vyniká, je Skephalo. Skeppy aj BadBoyHalo však povedali, že celá predstava ich rande je pre nich nepríjemná. Tiež v jedno z videí BadBoyHalo prezradil, že možno s niekým chodí, hoci o tom nič iné nespomenul.

BadBoyHalo správy, fakty

Okrem úžasných dobrodružstiev vo svojich hrách zažil BadBoyHalo aj dobrodružstvá v skutočnom živote, aj keď hlavne zlé. Bol zapojený do a autonehodu, ktorá spôsobila výpadok elektriny tisícom ľudí. Roky tajil aj svoj skutočný dátum narodenia, no napokon povedal, že sa narodil 2. apríla. Predtým, ako sa rozhodol pre názov BadBoyHalo, použil pre svoj kanál YouTube názov TheSaintsofGames.

Len nedávno dosiahol na svojom kanáli 600 000 odberateľov a od konca júna 2020 tento počet už dosiahol 640 000.