Baby Mama Arnolda Schwarzeneggera, Wiki Mildred Baena

Mildred Patricia Baena vyšla najavo, keď sa z jej syna, biologického otca Josepha Baenu, stal americký kulturista, filmový herec a bývalý politik Arnold Schwarzenegger. Mildred je bývalá hospodárka Arnoldovej rodiny.

Obsah



Raný život, rodina, vzdelanie

Mildred Patricia Baena, známa pod prezývkou Patty, sa narodila 1. marca 1961 v Guatemale s latinským etnikom a teraz má americkú aj guatemalskú národnosť. Nie sú známe žiadne podrobnosti o dôležitých informáciách z jej detstva vrátane mien jej rodičov, ako aj ich profesií, či má nejakých súrodencov a dokonca ani o jej vzdelaní, keďže doteraz si zachovávala súkromie.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Biography Mask (@biographymaskofficial)

Kariéra

Mildred bola vraj Arnoldova asistentka a viac ako 20 rokov pracovala aj ako rodinná gazdiná slávneho herca. Dobrovoľne odišla do dôchodku v januári 2011 po tom, čo ju Maria Shriver, Arnoldova manželka, konfrontovala priamo pred Vianocami 2010, pretože podozrievala Mildred a Arnolda z ich milovaného dieťaťa.

Arnold sa preslávil vďaka úlohám v niektorých akčných filmových trhákoch, ako napríklad Barbar Conan (1982), Terminátor (1984) a Total Recall (1990). Je tiež rakúskym, teraz americkým kulturistom a dokonca sa stal politikom, ktorý pôsobil ako guvernér Kalifornie (2003 – 2011).

Zatiaľ čo Arnoldova bývalá manželka Maria (neter zosnulého prezidenta Johna F. Kennedyho a sesternica tenistky Pam Shriver zo štvrtej časti), je americká televízna novinárka, známa ako reportérka National Broadcasting Company (NBC). Maria je tiež autorkou mnohých kníh pre deti a je filantropkou zapojenou do charity a dobrovoľníckej práce.

Joseph sleduje povolanie svojho otca ako kulturista a herec, zároveň je športovcom, hviezdou Instagramu a trénerom. Joseph sa objavil aj vo filme Terminator 2: Bad to the Bone, ktorý vyšiel v roku 2016.

Mildred Patricia Baena

pridané Prozreteľnosť v španielčine na Streda 18. mája 2011

Osobný život

Mildred sa 14. novembra 1987 vydala za Rogelia Baenu a boli spolu viac ako 20 rokov, kým sa v roku 2008 skutočne rozviedli s odvolaním sa na neprekonateľné rozdiely. Po tom, čo v januári 2011 odišla do dôchodku ako 20 rokov Arnoldova rodinná gazdiná, sa do povedomia verejnosti dostala o niekoľko mesiacov neskôr v máji 2011, keď vyšlo najavo, že s Arnoldom mali 2. októbra 1997 milované dieťa Josepha. štrnásť rokov, Mildred skrývala pravdu. V rodnom liste dokonca uviedla svojho vtedajšieho manžela ako chlapcovho otca, no nakoniec boli chlapcove fyzické podobnosti príliš ťažké na to, aby sa ignorovali, keďže sa silne podobal na svojho skutočného otca.

V rozhovore pre Mildred pre Ahoj! časopis , povedala, že Mária jasne tušila pravdu už v lete 2010 – ‚Povedala veci ako: ‚Som tu, ak sa potrebuješ porozprávať.‘ Cítil som, že sa niečo deje. Prechovávam k Márii toľko lásky a úcty.‘ Dodala, že Maria ju napokon konfrontovala priamo pred Vianocami 2010. Mildred povedala, že sa rozplakala, klesla na kolená a všetko priznala. S odkazom na Máriu povedala: ‚Bola taká silná. Plakala so mnou a povedala mi, aby som zliezol z kolien. Držali sme sa a povedal som jej, že to nie je Arnieho chyba, že to chce dvoch.“

Povedala tiež Hello! časopis, že Joseph vedel o identite svojho otca asi pred rokom, zatiaľ čo samotný Arnold sa celú pravdu dozvedel len nedávno, potom dodala: „Vedela som, že Arnold bol otec, a možno keď Joseph zostarol a začal sa mu podobať, on ( čudoval sa Arnold. Ale nikdy mi nič nepovedal.‘

Po novinách Arnold priznal, že splodil dieťa s bývalou gazdinou. Prevzal plnú zodpovednosť vyhlásením: „Žiadam, aby médiá rešpektovali moju manželku a deti počas tohto ťažkého obdobia. Aj keď si zaslúžim vašu pozornosť a kritiku, moja rodina nie.“

Toto odhalenie zrejme viedlo k rozpadu jeho dlhoročného manželstva s Máriou, ktorá potom v júli 2011 požiadala o rozvod.

Mildredin život teraz zostáva súkromný a teraz žije v Bakersfielde v Kalifornii, zjavne so svojím synom a jej priateľom Alexom Aguilarom.

Správy oznámili, že Arnold a Mildred sa v apríli 2019 zúčastnili Josephovej promócie na Pepperdine University v Los Angeles v Kalifornii, aj keď si zjavne udržiavali vzájomný odstup a robili s Josephom samostatné fotografie.

Mnoho rokov po Mildredovej afére s Arnoldom, ich milovaným dieťaťom, Joseph zdieľal svoje fotografie so svojou matkou na svojom Instagramový účet . vzdal jej hold ku Dňu matiek v roku 2020.

Vzhľad, štýl oblečenia

Mildred má zlatohnedé vlasy a pár tmavohnedých očí. Iné informácie nie je možné získať, pretože nie je aktívna na žiadnych platformách sociálnych médií.

Čistý majetok a plat

Neexistujú žiadne dostupné finančné informácie týkajúce sa čistého majetku Mildred, pretože nič z toho nezverejnila, ale v rozhovore pre ABC News Arnold povedal, že sa finančne postará o svojho syna Josepha a Mildred. Šírili sa klebety, že v roku 2010 Arnold zložil mastnú zálohu 65 000 dolárov, aby pomohol Mildred kúpiť dom v Bakersfielde.

Keď Mildred odišla do dôchodku ako gazdiná, povedala pre LA Times, že dostala odstupné a odišla za dobrých podmienok s Arnoldovou rodinou. Začiatkom roku 2021 je Arnoldovo bohatstvo údajne viac ako 400 miliónov dolárov.

Tiež sa verí, že Arnold je k Josephovi veľmi štedrý a dáva mu dary ako a 30 000 dolárov Jeep a platiť účty za synove školné. Keďže Joseph začal svoju vlastnú kariéru, teraz zjavne zarába pekné množstvo peňazí, najmä keď hral vo filme Terminator 2: Back to the Bone v roku 2016.