Ayla Woodruff – Kto je ona? Vzťahy, výška, priateľ

Ayla Woodruff sa preslávila spoluprácou s osobnosťou YouTube, Loganom Paulom, ako jeho osobný asistent, ale prácu opustila, aby sa mohla venovať vlastnej kariére v sociálnych médiách. Teraz je sama instagramovou senzáciou a influencerkou.

ObsahRaný život a rodina

Ayla Woodruff sa narodila 26. augusta 1992 vo Flagstaffe v Arizone v USA, takže jej znamenie zverokruhu je Panna a má americkú národnosť. Ayla je najstaršou dcérou Briana a Diany Woodruffových. Má sestru menom Raina, ktorá je jednou z jej najlepších kamarátok, a dvoch bratov Trevora a Blakea. Posledný menovaný je začínajúci herec, ktorý sa objavil vo filme Cheaper by the Dozen, zdieľal obrazovku so Stevom Martinom a dokonca sa podelil o cenu pre mladého umelca za rok 2004 za rolu Mikea Bakera v kategórii Najlepší mladý súbor v hranom filme.

Lepšieho otca som si nemohol priať. Som vďačná, že som tvoja dcéra, veľmi ťa milujem! #šťastný deň otcov

pridané Ayla Woodruffová na Nedeľa 18. júna 2017

Keď mala Ayla asi šesť rokov, jej rodina sa presťahovala do San Diega v Kalifornii. Od roku 2020 žije v Los Angeles, kde sa presťahovala, aby žila spolu so svojím vtedajším priateľom Mackinzie Dae, keď sa rozišli, zostala v Los Angeles, jednoducho sa presťahovala do vlastného domu.

Vzdelanie

Ayla navštevovala strednú školu Agoura, z ktorej maturovala v roku 2010 a povedala, že bola často šikanovaná za to, že je nízka. Na svoje meno si vypočula aj množstvo vtipov, keďže ho pravidelne nesprávne vyslovovali aj učitelia. Rodičia ju počas týchto ťažkých dní veľmi podporovali, učili ju smiať sa s tými, ktorí ju šikanovali, pretože by nemalo zmysel smiať sa jej, keby sa smiala sama. Ayla povedala, že to veľmi pomohlo a tam začala jej sebairónia.

Ayla však kvôli svojej výške nemohla hrať basketbal alebo volejbal v škole, ale rada tancovala. Po imatrikulácii sa zapísala na Moorpark Community College v Kalifornii, ktorú ukončila v máji 2013. Potom vstúpila na Kalifornskú univerzitu v San Diegu, kde získala titul BA v odbore psychológia, odbor priemyselná a organizačná psychológia. Počas štúdia na vysokej škole bola členkou miestneho Psychologického klubu a bola tiež psím pestúnom na základni San Diego Humane Society.

V roku 2015 Ayla promovala na Loyola Marymount University, Los Angeles, Kalifornia, s certifikátom v oblasti riadenia ľudských zdrojov.

Kariéra

Prvé kroky

Ayla začala pracovať, keď mala len 15 rokov. Jej prvou prácou bol server pre reštaurácie Island Restaurants v San Diegu. Počas štúdia na Kalifornskej univerzite absolvovala stáž ako event koordinátorka pre spoločnosť InStyle Event Planning, ktorá trvala od októbra 2013 do februára 2015. V auguste 2015 získala Ayla pozíciu HR generalistky a nastúpila do Connelly, Inc. tam stále pôsobí na pozícii konzultanta. Od roku 2015 pracovala ako osobná asistentka Logana Paula, slávneho youtubera, no v auguste 2017 prácu opustila s tým, že ju už rutina unavuje a obvinila Logana, že na ňu hádzal taniere, strieľal na ňu vodnou pištoľou a podobne. nepríjemné veci, ktoré nezniesla.

Logan neskôr najal ďalšiu osobnú asistentku menom Lidiya a Ayla bola viac než šťastná, keď počula, že ju nahradila, pretože videla, že Lidiya je tá pravá osoba na to, aby bola Loganovou asistentkou.

Ďalší úspech na YouTube a Instagrame

Aj keď bola Ayla pomerne skúsená osobná asistentka, vyhlásila, že už nikdy nebude pracovať ako asistentka YouTubera. Namiesto toho, aby pre niekoho pracovala, rozhodla sa pracovať pre seba, vytvorila si vlastný kanál na YouTube a vytvorila svoj účet na Instagrame. Čoskoro prilákala na svoj kanál YouTube viac ako 500 000 odberateľov, každý týždeň vlogovala a takmer dvakrát denne uverejňovala svoje fotografie na Instagrame.

Keďže počet jej predplatiteľov sa veľmi rýchlo zvyšoval, podpisovala čoraz viac obchodných zmlúv so spoločnosťami a značkami ako Levi Jeans, Lurelly Luxury Clothing Brand a Lulus Clothing. Keďže Ayla tiež zdieľala veľa zo svojej fitness rutiny a tréningového obsahu, oslovili ju také značky ako Beyond Yoga Clothing a Rivis Bikinis. Od roku 2020 jej kanál YouTube stále rastie, má takmer 800 000 odberateľov a stále pribúda. Jedna z jej najobľúbenejších videá nesie názov REAKCIA na nového ASISTENTA Logana Paula!!, ktorý od augusta 2017 prilákal viac ako šesť miliónov zhliadnutí. Ayla sa úprimne podelila o svoj pocit z odchodu od Logana, pričom uviedla, že je za túto skúsenosť vďačná, ale už pre ňu nebolo cesty späť. povolanie.

Ayla tiež nahrala veľa videí o varení, návodov na líčenie, vlogovanie a cvičebné rutiny, ale v máji 2019 prestala zverejňovať nové videá – jej sledovatelia sa stále hádajú o dôvode, prečo prestala. Čo sa týka nej Instagram stále tam takmer každý deň zverejňuje svoje obrázky, pričom má na svojom účte viac ako 1,6 milióna odberateľov.

Osobný život, priateľ Kian Lawley

Ayla mala veľmi dlhý vzťah s ďalšou osobnosťou Instagramu, Mackinzie Dae. Začali spolu chodiť v roku 2013, bývali spolu vo svojom dome v Los Angeles. Mackinzie je osobný fitness tréner a model, tiež kameraman, producent a autor niektorých projektov skupiny Team 10 YouTube.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ľúbim ťa ❄️✨

Príspevok zdieľaný používateľom Ayla Marie (@ayla_woodruff) 22. novembra 2019 o 11:02 PST

Ayla a Mackinzie zdieľali množstvo vlogov, spoločných fotiek, žartov a výziev, no v roku 2018 sa rozišli a Mackinzie teraz randí s Marissa June. V roku 2017 sa hovorilo, že Ayla mala pomer so svojím šéfom Loganom Paulom a klebety skutočne ovplyvnili jej vzťah s Mackinzie. Tieto klebety však nikdy nepotvrdil ani Logan, ani Ayla. V septembri 2019 začala Ayla chodiť s Kianom Lawleym a pár neváha zverejniť spoločné fotografie na svojich účtoch na sociálnych sieťach.

Kto je Kian Lawley?

Kian Lawley je populárny YouTuber, narodený 2. septembra 1995 v Sioux City, Iowa, USA.

Spustil svoj kanál na YouTube superkian13 v roku 2010, keď získal viac ako 3,35 milióna predplatiteľov do roku 2020, jeho účet na Instagrame sleduje viac ako štyri milióny predplatiteľov. Preslávil sa najmä tým, že je bývalým členom kreatívnej skupiny Our2ndLife, ktorý spolu s Connorom Frantom, Rickym Dillonom a Samom Pottorffom natáčal svoje videá pre YouTube. Je tiež známy tým, že hral vo webovom seriáli The Reality House. Kain randil s modelkou Meredith Mickelson už v roku 2016. Zjavne mal tiež pomer s inou YouTuberkou Andreou Russettovou, než začal svoj vzťah s Aylou.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

 • Aylina obľúbená farba je akvamarín.
 • Jej obľúbenou youtuberkou je Liza Koshy, indicko-americká tvorkyňa a vlogerka.
 • Jej obľúbené televízne programy sú Simpsonovci, Punk’d a SpongeBob SquarePants.
 • Spolu so svojou sestrou Rainou dokáže Ayla stráviť hodiny jazdou na koni.
 • Ayla má psa menom Blue, ktorého tiež volá pán Moomer. Spravuje jeho účet na Instagrame a zverejňuje jeho fotografie a videá, na ktorých hrá.
 • Jej obľúbeným nápojom v Starbucks je karamelové macchiato a rada tam jedáva aj sendviče so slaninou.
 • Ďalším jej obľúbeným nápojom je Tinots, známy ako Červené letné víno.
 • Ayla je nadšená interiérovým dizajnom a rada si zariaďuje a navrhuje svoj vlastný dom.
 • Jednou z jej obľúbených cestovateľských destinácií sú pláže Tulum v Mexiku.
 • Má rada plávanie.
 • Ayla je bývalá viceprezidentka Klubu psychológov.
 • Baví ju aj akékoľvek spoločenské aktivity v takých sférach, ako je starostlivosť o deti.
 • Kedysi pracovala ako koordinátorka letných táborov.
 • Jedným z jej najväčších snov je stať sa herečkou a získať rolu v úspešnom filme.

Vzhľad, štýl oblečenia

Ayla má dlhé blond vlasy a tmavohnedé oči. Je vysoká 4 stopy, 11 palcov (1,50 m) a váži okolo 92 libier (42 kg), jej vitálne štatistiky sú 32-23-34. Ayla rada nosí podpätky, no sandále považuje za pohodlnejšie. Má svoje prvé tetovanie s nápisom „Mr. Moomer“ (prezývka jej psa, Blue) v roku 2007.

Čistý majetok a plat

Od roku 2020 sa odhaduje, že čistý majetok Ayly bude okolo 220 000 dolárov . Jej instagramový účet sa úspešne rozvíja, takže za jeden sponzorovaný príspevok tam zarobí až 5 400 dolárov.