Aurora Mulligan – Všetko, čo viete o priateľke Matta LeBlanca

ObsahKto je Aurora Mulligan, priateľka Matta LeBlanca? Wiki Bio

Aurora Mulligan sa narodila v grófstve Fermanagh v Severnom Írsku, a hoci verejnosti nezverejnila presný dátum narodenia, predpokladá sa, že sa narodila v roku 1986 a má írsku národnosť. Je známa tým, že je priateľkou Matta LeBlanca, slávneho herca a televíznej osobnosti, ktorá je populárna pre stvárnenie Joeyho v televíznom seriáli Priatelia.

Raný život a vzdelanie

Aurora bola vychovávaná ako jediné dieťa v grófstve Fermanagh jej otcom, ktorý je obchodníkom, a matkou právničkou.

Matt LeBlanc a Aurora Mulligan sa tiež zúčastnili na filmovom festivale Tribeca

pridané Serial Lovers – Telefilm Page na Pondelok 1. mája 2017

Počas dospievania bola fyzicky aktívna, hrala futbal a lakros, pričom sa zaujímala aj o stand-up komédie a často sledovala iných ľudí robiť komédie v miestnej krčme. Navštevovala St Mary’s High School a po imatrikulácii sa zapísala na University of Liverpool, kde získala bakalársky titul v odbore politika a politická filozofia. Aurora vyrastala v nádeji, že sa stane herečkou alebo modelkou, no nakoniec si vybrala kariéru moderátorky a filmovej režisérky a producentky.

Kariéra Aurory

Aurora začala pracovať v BBC Network ako asistentka režiséra niekoľkých ich relácií, medzi inými napríklad Holby City a Eastenders.

Potom sa stala producentkou pracujúcou pre Big Earth Productions a BBC Top Gear, ktorá sa špecializuje na predstavenia súvisiace s autami a motorkami, spolupracuje s tou istou spoločnosťou, ktorá produkuje série Long Way Round a Long Way Down, v ktorých účinkovali Ewan McGregor a Charley Boorman. ona sa objavila portrét v televíznom seriáli Top Gear, keď sa objavila ako nevesta, ktorá sa vydávala v Katedrále svätého Pavla a Matt LeBlanc prišiel, aby zmaril jej svadbu. Pracovala aj na Channel 5 a ITV.

Aurora momentálne žije v Los Angeles v Kalifornii, kde pracuje pre Pilgrim Studios so sídlom v Severnom Hollywoode ako ich výkonná riaditeľka dokumentárnych filmov.

https://twitter.com/auroramulligan/status/1136517467738710021

Milujte život a vzťah s Mattom

Aurora a Matt LeBlanc sa stretli v roku 2016, keď ho obsadili do televízneho seriálu Top Gear. Tí dvaja spolu začali navštevovať množstvo podujatí a osoba, ktorá ich videla spolu, povedala Slnko Časopis „Boli veľmi hmataví a Matta akoby veľmi zaujala Aurora, keď sa s ňou smial a dôverne bavil. Aurora sa len stále smiala na jeho vtipoch a je zjavne zaujatá americkou superhviezdou.“ V novembri 2017 už Mat hovoril o Aurore ako o svojom „zlatku“, keď hosťoval v The Late Late Show.

Matt sa oženil pred stretnutím s Aurorou s britskou modelkou Melissou McKnight v máji 2003 potom, čo s ňou chodil šesť rokov.

Melissa porodila ich dcéru v roku 2004, a keď malo dieťa osem mesiacov, začala mať záchvaty, ale po roku sa zlepšila. V októbri 2006 sa Matt a Melissa rozviedli s odvolaním sa na „neprekonateľné rozdiely“

Záľuby a iné záujmy

Aurora je stále fanúšikom stand-up komédií a často ju s Mattom vidieť, ako sledujú vystúpenia amatérskych aj profesionálnych stand-up komikov. Vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy a televízne seriály a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Johnny Depp, Russell Crowe a Natalie Portman, zatiaľ čo medzi jej obľúbené filmy patrí Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street, Good Year. a V ako Vendeta. Jej obľúbené televízne seriály sú Priatelia, Ako som spoznal vašu matku a Teória veľkého tresku.

pNg

Rada cestuje a bola po Európe v krajinách ako Chorvátsko, Bulharsko a Holandsko a bola aj v USA. Aurora je milovníčkou zvierat a najviac má rada psov a kone, je do istej miery proti zoologickým záhradám, pretože je presvedčená, že často neposkytujú zvieratám primerané životné podmienky. Zaujíma sa o charitatívnu prácu a dobrovoľne a darovala peniaze organizáciám, ako je Červený kríž.

Vzhľad a čistý majetok

Aurora má okolo 34 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a modré oči, meria 1,65 metra a váži okolo 58 kg. V marci 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, zatiaľ čo Mattov majetok je údajne viac ako 80 miliónov dolárov.

Kto je Matt LeBlanc? Wiki Bio

Matthew Steven LeBlanc sa narodil v Newtone, Massachusetts, USA, 25. júla 1967 – jeho znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť. Je to herec, ktorý sa celosvetovo preslávil po tom, čo stvárnil Joeyho v sitcome NBC Priatelia . Matta vychovali v Newtone jeho otec Paul, ktorý bol mechanik, a jeho matka Patricia Di Cillo, ktorá bola manažérkou kancelárie. Matt je francúzsko-kanadského pôvodu z otcovej strany a talianskeho pôvodu prostredníctvom svojej matky. Študoval na Newton North High School a po imatrikulácii sa presťahoval do New Yorku s cieľom stať sa modelom.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ak ste minulú noc zmeškali epizódy vo Veľkej Británii, môžete si ich pozrieť na iplayeri. Je to zábavné.

Príspevok zdieľaný používateľom Matt LeBlanc (@mleblanc) dňa 28. apríla 2018 o 8:54 PDT

Musel pracovať v niekoľkých zamestnaniach, aby sa mohol finančne uživiť dva roky, kým ho obsadili do reklamy na Heinz Tomato Kečup v roku 1987. V nasledujúcom roku bol obsadený, aby účinkoval v prvej sezóne televízneho seriálu TV 101, av roku 1990 sa objavil v hudobnom videu skupiny Bon Jovi Miracle. Svoju prvú opakujúcu sa rolu získal v roku 1991 v sitcome Fox Married... with Children a svoje prvé hlavné úlohy získal v roku 1991 v televíznom seriáli Top of the Heap a v roku 1992 v sitcome Vinnie a Bobby.

Matt sa preslávil po tom, čo bol v roku 1994 obsadený do úlohy Joeyho Tribbianiho vo filme Priatelia a nasledujúcich 12 rokov hral Joeyho, 10 rokov v Priatelia a dva v Joeym.

V televíznom seriáli hrajú okrem iných Jennifer Aniston, Courteney Cox a Lisa Kudrow a je o šiestich priateľoch, ktorí žijú vedľa na Manhattane. Matt bol za svoj výkon nominovaný na množstvo ocenení. Počas natáčania seriálu sa objavil aj vo filmoch ako Ed v roku 1996, Stratený vo vesmíre v roku 1998 a Charlieho anjeli: Na plný plyn v roku 2003. Po skončení Priatelia a Joey Matt chýbal na televíznych obrazovkách až do roku 2011, keď začal účinkovať v televíznom seriáli Epizódy a za svoj výkon získal Zlatý glóbus za najlepšieho herca v televíznom seriáli, muzikáli alebo komédii. V roku 2016 začal hrať hlavnú úlohu v šou Muž s plánom.

Nedávno bol obsadený ako repríza Joeyho Tribbianiho v špeciáli HBO Max The One Where They Got Back Together, ktorý sa vysielal 21. februára 2020.