Audrey Murdick – Nahá pravda o manželke Jeffa Dunhama – Wiki

ObsahKto je Audrey Murdick, manželka Jeffa Dunhama? Wiki Bio

Audrey Murdick sa narodila v Norco v Kalifornii v USA 29. augusta 1980, takže jej znamenie zverokruhu je Panna a má americkú národnosť. Je certifikovanou kulturistkou a bývalou fitness inštruktorkou, no pravdepodobne známejšia ako manželka slávneho amerického břichomluvca Jeffa Dunhama.

Raný život a vzdelanie

Audrey vychovávali ako jediné dieťa v Norco jej otec Steve Murdick, ktorý je basketbalovým trénerom na miestnej strednej škole, a jej matka Sally, ktorá pracuje ako sekretárka v miestnej firme. Počas navštevovania základnej školy bola šikanovaná, pretože bola bacuľatá, no veci sa zmenili po tom, čo sa zapísala na strednú školu a začala chudnúť, začala cvičiť a jesť zdravé jedlá.

Audrey Murdick a Jeff Dunham na premiére filmu Dinner For Schmucks 19. júla 2010 v NY.

pridané Sarah Nursall Murdick na Utorok 20. júla 2010

Začala sa venovať aj niekoľkým športom, ako napríklad futbalu a hádzanej, a mala aj dobré známky.

Kariéra herečky a fitness inštruktorky

Po imatrikulácii sa venovala cvičeniu, niekoľkokrát týždenne chodila do posilňovne a neprihlásila sa na vysokú školu, ale tri roky pracovala v niekoľkých zamestnaniach, kým získala certifikáciu fitness, ktorá jej umožnila pracovať ako inštruktorka. Začala cvičiť s činkami, stala sa kulturistkou a súťažila na miestnych výstavách.

Po získaní uznania ju na Instagrame kontaktovalo mnoho žien, ktoré sa chceli od nej učiť, no Audrey nedávno zrušila svoj účet na Instagrame a prestala pracovať ako fitness trénerka.

Svoju hereckú kariéru odštartovala v roku 2005, keď sa objavila v krátkom mysterióznom filme Cech zlodejov Hrajú aj Jeremy Flynn a Ben Lazarus v príbehu o ‚Malcolmovi, bývalom trestancovi, po odpykaní si trestu vo väzení prepustia späť do ulíc, aby sa ocitol v sieti zrady so svojím bratom Garrettom a spolupáchateľkou Cassandrou.‘

V roku 2012 hrala po boku svojho manžela v televíznej komédii Jeff Dunham: Minding the Monsters a naposledy sa objavila v animovanej komediálnej šou Achmed zachraňuje Ameriku v roku 2014 – Achmed je Jeffova bábka, ktorú používa počas svojich búrlivých šou. V roku 2017 Audrey produkovala krátky film Incredible Edible America.

Milujte život a manželstvo s Jeffom Dunhamom

Audrey sa s Jeffom stretla v roku 2009, keď ju najal, aby bola jeho trénerkou a pomohla mu schudnúť. Začali spolu chodiť neskôr v tom roku a v decembri 2011 ju Jeff požiadal o ruku, na svadbe v októbri 2012 sa zúčastnili len ich najbližší priatelia a rodina.

11. októbra 2015 privítali svoje dvojčatá Jamesa Jeffreyho a Jacka Stevena Dunhama s dvojhodinovým odstupom medzi pôrodmi. Jeff bol ženatý s Paige Brown predtým, ako sa stretol s Audrey. Začali spolu randiť v decembri 1992, vzali sa v máji 1994 a Paige im porodila dcéry Ashlyn a Kennu v rokoch 1995 a 1997. V novembri 2008 však Jeff podal žiadosť o rozvod. Audrey mala tiež dlhodobý vzťah so svojou láskou zo strednej školy, ktorý trval tri roky, kým sa rozišli.

Záľuby a iné záujmy

Audrey vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Tom Hanks, Johnny Depp a Meryl Streep, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Dobrý Will Hunting, Chyť ma, ak to dokážeš a Devil Wears Prada.

Zaujíma sa o komédiu a niekoľkokrát videla Jeffa vystupovať, zatiaľ čo obaja často sledujú vystupovanie stand-up komikov naživo. Obaja sú fanúšikmi jazzovej a bluesovej hudby, pričom ich obľúbenými spevákmi sú Frank Sinatra a Aretha Franklin.

Audrey je stále fyzicky aktívna, každý týždeň má v posilňovni niekoľko tréningov zameraných najmä na kondičné cvičenia. a už nedvíha činky. Rád cestuje a bol s Jeffom po celom USA, keď vystupuje, a obaja boli na dovolenke v mnohých európskych krajinách, ako je Taliansko, Španielsko a Anglicko. Voľný čas rada trávi v prírode a rada kempuje.

Vzhľad a čistý majetok

Audrey má 39 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, meria 1,62 metra a váži okolo 50 kg. Od marca 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na 1 milión dolárov, zatiaľ čo Jeffov čistý majetok sa odhaduje na 140 miliónov dolárov.

Kto je Jeff Dunham?

Jeffrey Dunham sa narodil v Dallase, Texas, USA 18. apríla 1962 – jeho znamenie zverokruhu je Baran a má americkú národnosť. Jeff je búrlivý hovorca, herec a stand-up komik, ktorý sa dostal do popredia po svojom stand-up komediálnom predstavení Achmed the Dead Terrorist. Jeff bol pri narodení opustený a keď mal tri mesiace, adoptovali ho Howard Dunham, odhadca nehnuteľností, a Joyce, ktorá je ženou v domácnosti.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Gang a ja momentálne cestujeme po svete na našom Jeff Dunham: Vážne!? turné. Kým sme mali trochu voľného času, chcel som odpovedať na vaše otázky! Prejdite na odkaz v príbehu a opýtajte sa ma na čokoľvek.

Príspevok zdieľaný používateľom Jeff Dunham (@jeffdunham) 9. marca 2020 o 8:43 PDT

O břichomluvec sa začal zaujímať, keď mal osem rokov, a keď dovŕšil 10 rokov, rozhodol sa, že sa chce stať najlepším brómomeckom na svete. Začal navštevovať zjazdy vo veku 12 rokov a odvtedy vynechal iba jeden zjazd Vent Haven v roku 1977.

Svoju kariéru odštartoval ako tínedžer vystupovaním v školách a kostoloch, v televízii sa prvýkrát objavil v roku 1976. Po imatrikulácii v roku 1980 sa zapísal na Baylor University, ale odišiel, aby sa mohol venovať svojej kariére bruchohovorcu. V roku 1988 sa presťahoval do Los Angeles v Kalifornii a začal vystupovať v The Comedy & Magic Club na Hermosa Beach.

Pokračoval v The Tonight Show v hlavnej úlohe s Johnnym Carsonom 6. apríla 1990 spolu s Bobom Hopeom a B. B. Kingom a na predstavenie použil svoju bábku Walter.

V roku 2005 vyšlo jeho prvé komediálne DVD Jeff Dunham: Arguing with Myself, z ktorého sa nakoniec predalo dva milióny kópií. Pokračoval vo vydaní mnohých ďalších, ako napríklad Jeff Dunham: Spark of Insanity, Jeff Dunham's Very Special Christmas Special, ako aj jeho prvý hudobný album Don’t Come Home for Christmas 4. novembra 2008.

Perfektná chvíľa... Naši chlapci sú v dennom tábore a zriedkavý letný slabý dážď v LA... Oddýchli si na piknikovej lavičke...

pridané Jeff Dunham na Utorok 23. júla 2019

Jeff má veľa bábok, ktoré milujú jeho fanúšikovia, ako napríklad Walter, Peanut, Jose Jalapeno na palici, Bubba J, Sweet Daddy Dee, Achmed the Dead Terrorist a Little Jeff. Reštauruje tiež starožitné figuríny a šteniatka, vrátane The Umpire, ktorý je vysoký 1,8 m a bol postavený v roku 1941.

Jeff sa zaujíma o „stavia a lietajú s vlastnou súpravou helikoptér“, pričom má rád aj svalové autá a je vlastníkom repliky Batmobilu.