• Hlavná
  • Modelky
  • Ashley Nocera – 3,9 milióna sledovateľov na Instagrame – Čo vieme?

Ashley Nocera – 3,9 milióna sledovateľov na Instagrame – Čo vieme?

ObsahKto je Ashley Nocera?

Ashley Nocera sa narodila 15. augusta 1994 v Spojených štátoch amerických a je osobnosťou sociálnych médií a zároveň profesionálnou kulturistkou, ktorá sa preslávila najmä vďaka internetovej stránke Instagram, kde sa etablovala ako fitness modelka na Instagrame. V mladom veku sa zúčastnila niekoľkých súťaží v profesionálnej kulturistike a vo väčšine z nich sa umiestnila vysoko.

Bohatstvo Ashley Nocera

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Ashley Nocera odhaduje na viac ako 200 000 dolárov, zarobených úspešnou kariérou v súťažiach v kulturistike a na sociálnych médiách.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Never všetkému, čo vidíš 🤣 @fashionnova reklama

Príspevok zdieľaný používateľom Ashley Nocera (@ashleynocera) 17. marca 2020 o 15:23 PDT

Jej online sláva ju priviedla k mnohým príležitostiam, vrátane sponzorských a podporných zmlúv.

Raný život a začiatky fitness

Ashley vyrastala s množstvom skúseností s fitness odvetvím od mladého veku, keďže jej otec bol kulturista a jeho starý otec tiež, a tak si uvedomila, aké úsilie je potrebné na udržanie si dobre postaveného tela. Keď ju rodina povzbudila, aby vyskúšala atletické aktivity, začala sa učiť plávať vo veku štyroch rokov, rýchlo sa naučila a jej oddanosť remeslu výrazne zlepšila jej zručnosti.

Vo svojom okolí začala súťažiť v rôznych plaveckých súťažiach, čo sa neskôr pretavilo do toho, že sa stala plavkyňou školy, ktorú navštevovala.

Zatiaľ čo v tomto športe dosahovala veľa úspechov, bola čoraz viac frustrovaná z toho, ako sa jej telo vyvíja. Nebola spokojná s tým, ako vyzerá, a tak sa znížila aj jej motivácia k plávaniu. Približne v tomto čase sa začala viac zaujímať o kulturistiku, pretože to ukázalo skvelé výsledky pre jej rodinu. Keď mala 15 rokov, začala chodiť do posilňovne, keď mala čas, spočiatku len ako koníček.

Stať sa kulturistickým športovcom

Počas nasledujúceho roka Nocera experimentovala so svojou rutinou a stravou, videla určitý vývoj, ale chcela to posunúť ďalej.

V roku 2009 sa cez Facebook stretla s osobnosťou sociálnych médií Alexom Sharoykinom a požiadala ho o radu kvôli jeho skúsenostiam s vysokoškolskými atletickými tímami, známymi tým, že počas svojej mladosti súťažil vo futbale a basketbale. Spevnila ju rutina , zdvíhanie činiek a udržiavanie diéty, chodenie do posilňovne až šesťkrát do týždňa, pričom si jeden deň necháte na odpočinok. Do troch rokov dosiahla postavu lepšie, ako očakávala, a to vďaka dobre zostavenému cvičebnému plánu a vyváženej strave.

Svoju vášeň pre fitness chcela posunúť ďalej a pri spomienke na svoju rodinu vyskúšala súťažiť ako kulturistka. Vo veku 19 rokov sa zúčastnila majstrovstiev WBFF NYC 2014, čo bola jej prvá skúsenosť.

Napriek tomu prekvitala a ohromila porotcov, vďaka čomu vyhrala celú súťaž. Ako výsledok jej bola udelená profi karta, vďaka čomu sa stala jednou z mála amatérov, ktoré boli certifikované ako a profesionálny vo svojej prvej súťaži, ako aj jej víťazstvo.

Ďalšie súťaže a online prechod

Ashley víťazstvom v New Yorku sa kvalifikovala na účasť na tohtoročných majstrovstvách sveta WBFF v Las Vegas, kde skončila celkovo siedma. Nasledujúci rok sa vrátila na majstrovstvá sveta WBFF, kde skončila v prvej päťke.

Približne v rovnakom čase začala zverejňovať svoje cvičebné a diétne rutiny online prostredníctvom portálu účtu na Instagrame.

Nevedomky to pomohlo vybudovať si k nej väčšiu pozornosť, najmä zo strany širokej verejnosti. Rýchlo sa stala jednou z etablovaných fitness modeliek na Instagrame, pričom jej vzhľad a vášeň pre fitness priťahujú mnohých. Nasledujúci rok zamerala svoju pozornosť naplno na sociálne siete, pretože dostávala množstvo ponúk a jej sledovateľov dosahoval milióny.

Vytvorila si tiež účet na YouTube, ktorý sa zameriaval na jej stravu a výživu, najmä na lásku k vareniu, ale nakoniec z tohto kanála vymazala všetky svoje videá, pretože bolo ťažké ho spravovať, pretože mala iný kanál zameraná na videoblogy (vlogy). Zverejňuje najmä videá zo svojich každodenných snažení, ciest do zahraničia a iných dôležitých životných udalostí.

Aj keď nenahráva často, robí to vtedy, keď má pre svojich divákov dostatok obsahu. Občas dokonca nahráva videá s výzvami a iné obľúbené témy videí YouTuberov.

Nedávne snahy

Počas práce na svojej fitness kariére mala Nocera v úmysle doplniť si vzdelanie a zapísať sa na Wagner College v New Yorku. Súkromná vysoká škola má históriu siahajúcu až do roku 1883 a v súčasnosti sa na ňu ročne zapisuje približne 2 000 študentov. Vyštudovala ošetrovateľstvo a počas posledných dvoch rokov zažila prácu v nemocnici ako súčasť jednotky intenzívnej starostlivosti o novorodencov, ktorá pomáha pri liečbe bábätiek s pretrvávajúcimi zdravotnými problémami.

Veľmi sa mi páči táto farba

pridané Ashley Nocera na Pondelok 23. marca 2020

Rozhodla sa však dať si pauzu od školy, pretože ju to stresovalo, no v budúcnosti sa chce stať diplomovanou zdravotnou sestrou.

V posledných rokoch bola zaneprázdnená modelovaním a sponzorovanými príspevkami od niektorých svojich partnerov. Jedným z jej najdôslednejších inzerentov je Fashion Nova, ktorá jej často posiela oblečenie zadarmo, aby ho mohla nosiť vo svojich príspevkoch. Spoločnosť sídli v Kalifornii a etablovala sa najmä používaním modelov na Instagrame s vysokým počtom sledovateľov. Spoločnosť však v posledných rokoch bola pod kontrolou po tom, čo vyšlo najavo, že nedoplácali väčšinu jej pracovníkov.

Fashion Nova predáva to, čo nazývajú lacné klubové oblečenie, väčšinou pre ženy.

Osobný život

Ashley sa spojila s Alexom Sharoykinom, keď sa obaja zapísali na rovnakú vysokú školu. Najprv ho oslovila tým, že si ho pridala online a medzi nimi sa cez online správy nadviazalo priateľstvo. Po troch mesiacoch začali spolu chodiť a boli oficiálne vo vzťahu. Zdá sa však, že vzťah sa potichu skončil, keďže už o ňom nepíše, ani ju s ním dlho nevideli. Dokonca sa sama zúčastnila veľkých udalostí, ako sú rodinné svadby, čo naznačuje, že je veľmi pravdepodobne slobodná.