Ashley Jade Stern – Kto je dcéra Howarda Sterna? Wiki

ObsahKto je Ashley Jade Stern?

Ashley Jade Stern sa narodila 24. januára 1993 na Long Islande v štáte New York v USA a je známa len tým, že je najmladšou dcérou rozhlasovej osobnosti Howarda Sterna z manželstva s Allison Bernsovou. Väčšinu svojho života ju rodičia držali mimo pozornosti médií, dokonca aj po ich rozvode. Keď sa objavili správy o rozchode jej rodičov, bola pod intenzívnym dohľadom médií.

Čistá hodnota Ashley Jade Stern

Čistý majetok Ashley Jade Stern sa odhaduje na viac ako 100 000 dolárov, zarobených úspechom v rôznych snahách, hoci konkrétne podrobnosti o jej kariére nie sú známe.

Debra, Emily a Ashley Stern

pridané Vesmír show Howarda Sterna na Štvrtok 23. februára 2017

Pravdepodobne ťaží z obrovského bohatstva svojho otca, pretože údajne nazbieral viac ako 650 miliónov dolárov v čistom majetku a je jednou z najúspešnejších rozhlasových osobností v USA.

Doterajší život

Ashley je najmladšia z troch súrodencov a počas jej mladosti zažila jej rodina veľkú pozornosť médií najmä vďaka otcovi a úspechu jeho rádiovej relácie. V dôsledku toho museli jej rodičia podniknúť ďalšie kroky, aby zabezpečili, že deti budú žiť bez väčšej pozornosti a budú môcť slobodne robiť, čo chcú.

Počas detstva žila okázalým životným štýlom, ale veci sa drasticky zmenili, keď sa jej rodičia rozviedli.

Ich vzťah stroskotal, pretože jej otec bol workoholik a bol taký znepokojený tým, že to všetko stratí, že si nevšimol, že sa jeho vzťah rozpadá. Rozvodové konanie bolo dlhé a medializované, najmä preto, že išlo o boj o opatrovníctvo detí. Jej otec súhlasil s tým, že deti by mali zostať so svojou matkou, ale ponechal deťom možnosť zostať s ním, ak by niekedy chceli. Odvtedy zostala nablízku svojim rodičom, no po rozvode potichu zišla z radaru a pokračovala v živote.

Otec - Howard Stern

Howard Stern vyrastal v Queense v New Yorku, pochádzal zo židovskej rodiny pochádzajúcej z Poľska.

Navštevoval Roosevelt Junior-Senior High School a už v mladom veku si vypestoval lásku k zábave a vystupoval pre svojich priateľov rôznymi spôsobmi. Nakoniec identifikoval svoju vášeň pre rádio a zbožňoval kariéru osobností rozhlasových rozhovorov. Vo svojom dome nahrával falošné rozhlasové relácie, ale spočiatku si nebol istý svojimi schopnosťami, pretože bol v skutočnosti introvert.

Po maturite na strednej škole sa zapísal na Bostonskú univerzitu, kde získal titul z komunikácie. Počas svojho pôsobenia tam zažil prvú rozhlasovú stanicu na univerzitnej stanici WTBU, kde sa naučil viac o hraní skladieb, rozhovoroch a čítaní správ.

Moderoval týždennú reláciu a zároveň pokračoval v štúdiu, vrátane spoznávania technickejších aspektov rádia. V roku 1975 dokončil svoju licenciu rádiotelefónneho operátora a potom získal svoju prvú prácu v Newtone v štáte Massachusetts, kde väčšinou robil výrobné práce. Nakoniec ukončil štúdium ako magna cum laude so zameraním na vysielanie a film.

Úspech Howarda Sterna

Po asi desaťročí budovania skúseností v rádiu a rozvíjania svojej rozhlasovej osobnosti dostal v roku 1990 varietnú šou, ktorá sa konala v sobotu, The Howard Stern Show, v ktorej vystupoval spolu s niekoľkými zamestnancami.

Prehliadka bola úspešná počas prvého ročníka a rýchlo si získala celoštátnu distribúciu a stala sa hitom v mnohých oblastiach krajiny. Šou však bola aj kontroverzná, za čo dostal často pokutu od Federálnej komunikačnej komisie (FCC).

Nakoniec relácia začala priťahovať viac významných hostí a všetky projekty, ktoré si predstavoval ako súčasť svojej väčšej rozhlasovej franšízy, boli úspešné. Počas vrcholu svojej kariéry robil Stern obchody s knihami a jeho kniha Súkromné ​​časti bola komerčne úspešná a stala sa bestsellerom New York Times, čo viedlo k vytváraniu rôznych platených špeciálov a filmov založených na jeho živote. ako aj jeho spisovateľská práca.

Druhú knihu Miss America napísal práve včas pre filmovú adaptáciu Súkromných častí, ktorá bola na vrchole pokladníc, zatiaľ čo jej soundtrack sa dostal aj do rebríčka Billboard 200.

Neskoršia kariéra – Howard Stern

V roku 2000 sa vláda sprísnila s neslušnosťou v rozhlasových programoch, čo vážne brzdilo Sternovu komédiu s ochrannou známkou. Po prvom spustení svojej show v roku 2000 podpísal so Sirius Satellite Radio päťročný kontrakt v hodnote 600 miliónov dolárov, jeden z najväčších obchodov v histórii rádia. Sirius mu umožnil plnú tvorivú kontrolu nad jeho prácou a bohatstvo mu tiež umožnilo venovať sa iným obchodným činnostiam.

Po obnovení zmluvy so SiriusXM a sporoch týkajúcich sa jeho platieb sa vrátil do televízie a stal sa porotcom v siedmej sezóne America’s Got Talent.

Pokračoval vo svojej práci ďalšie tri sezóny, kým opustil show. V roku 2015 sa spojil s Whalerock Industries na projekte digitálnych služieb, ktorý by poskytoval bezplatné programovanie aj programovanie založené na predplatnom. V tom istom roku tiež podpísal novú zmluvu so Siriusom, čím predĺžil svoju spoluprácu s nimi až do roku 2020.

Zmluva tiež znamenala, že bude mať prístup ku všetkým archívom svojej show až do roku 2027. Jeho najnovším projektom je jeho tretia kniha Howard Stern Comes Again vydaná v roku 2019, ktorú vydala spoločnosť Simon & Schuster.

Osobný život

Ashley Jade žila život mimo centra pozornosti a nie je známe, či je vydatá alebo má rodinu. S otcom strávila nejaký čas v jeho honosných domoch na Long Islande v New Yorku a v Palm Beach na Floride. Má blízko aj k svojej nevlastnej matke, televíznej moderátorke Beth Ostrosky. Jej matka sa tiež znovu vydala, ale o tomto vzťahu je známych len veľmi málo podrobností. V roku 2017 mal jej otec strach z rakoviny, pretože lekári si všimli výrastok na jednej z jeho obličiek, ale ukázalo sa, že výrastok je nezhubný a okamžite zareagoval na liečbu.