Art Burke (Ice Road Truckers) Vek, rodina, čistá hodnota, Wiki

ObsahKto je Art Burke?

Art Burke je kanadský vodič kamiónu a televízna osobnosť, ktorý sa preslávil účinkovaním vo veľmi populárnom televíznom seriáli Ice Road Truckers v rokoch 2013 až 2017. jazdil pre Polar Industries a VP Express.

Art Burke Wiki - Vek, detstvo a vzdelanie

Arthur Burke sa narodil v Yellowknife, hlavnom a jedinom meste na severozápadných územiach v Kanade. Art nezverejnil svoj presný dátum narodenia s médiami, ale v roku 2020 má 65 rokov.

Boo!

pridané Art Burke na Streda 30. mája 2018

Nehovoril o svojich rodičoch a súrodencoch. Zdieľal však svoju lásku k vozidlám, ktoré mal od útleho veku. Začal tým, že sa pohrabal v motorkách a autách, naučil sa nielen ich riadiť, ale aj všetko ostatné. Začal experimentovať s vozidlami, robiť úpravy, ktoré mohol robiť sám, čo len zvýšilo jeho lásku k vozidlám.

Začiatky kariéry

Trvalo roky, kým Art zdokonalil svoje zručnosti v jazde na zľadovatených cestách.

Pracoval pre množstvo spoločností a väčšinu 15 rokov jazdil na zľadovatených cestách v arktických oblastiach Kanady a Aljašky. Jeho tvrdá práca sa však vyplatila, keď nastúpil do VP Express. Keďže Ice Roads Truckers už vyzdvihol VP Express a jej majiteľa Hugha Rowlanda spolu s ďalšími vodičmi zo spoločnosti, Art sa okamžite objavil v show a zaplietol sa do niekoľkých hádok so svojím šéfom Hughom Rowlandom a nemal inú možnosť ako opustiť spoločnosť as tým Ice Road Truckers.

Vystúpte na výslnie

Napriek hádkam sa mu v šou veľmi darilo a diváci ho chceli späť. Vypočul si túžby producentov a svojich verných fanúšikov a vrátil sa ako člen skupiny Polar Industries, v ktorej účinkoval v ôsmej až jedenástej sezóne. V ôsmej sezóne bol zodpovedný za víťazstvo na konci sezóny a odovzdal poslednú záťaž. Hoci sa relácia prestala vysielať v roku 2017, Art stále jazdí s Polar Industries po často spravodlivých ľadových cestách Kanady a Aljašky.

V roku 2014 bol súčasťou dokumentu Ice Road Truckers Canada, ktorý tiež zvýšil jeho popularitu.

Art sa na svojich misiách na cestách, ktoré nie sú naozaj vhodné pre nákladné autá, počas jednej zo svojich jázd dostal do množstva nebezpečných situácií, bol blízko k utopeniu, keď bol náklad v jeho kamióne oveľa ťažší, než ľad dokázal udržať. Našťastie sa dostal cez ľad, no situácia bola kritická.

Výbuch a rozsudok kanabisu

Art bol nedávno v médiách silne kritizovaný, pretože sa podieľal na výbuchu kanabisu pri výrobe konopného koncentrátu s názvom shatter.

Bután sa vznietil a spôsobil explóziu, ktorá spôsobila materiálne škody v jeho kúpeľni, keď odpálila pánty dverí, čo tiež spôsobilo škodu v odhadovanej hodnote 60 000 dolárov na budove, v ktorej býval. Art sa pri výbuchu zranil a utrpel popáleniny na 40 % tela, keď sa snažil požiar uhasiť. Nešťastná udalosť sa stala v novembri 2019 a on očakával rozsudok 3. augusta 2020, ale na súd sa nedostavil, pretože si pomýlil súdny proces naplánovaný na 9:30 ako na 9:30.

Podľa zdrojov si Burke odpyká 18-mesačný trest v domácom väzení.

Art Burke Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Art sa stal známou televíznou osobnosťou a úspešným vodičom kamiónu, čo spolu s jeho popularitou do značnej miery zvýšilo jeho bohatstvo. Podľa zdrojov sa odhaduje, že Burkeho čistý majetok je až 500 000 dolárov. Jeho plat počas účinkovania v seriáli Ice Road Truckers bol údajne 20 000 dolárov za epizódu.

Artova presná výška a váha nie sú známe, ale zdá sa, že je dosť vysoký a svoje telo si udržiava v perfektnej kondícii aj napriek starnutiu. Teraz je plešatý a má hnedé oči.

Art Burke Osobný život, manželstvo, manželka, deti

Jeho osobný život pochádza zo svetiel kamier a urobil všetko preto, aby skryl všetky súkromné ​​informácie. Art je však ženatý a otec, pričom nedávno sa stal aj starým otcom, keďže má vnučku. Raz zdieľal a obraz seba a jeho manželky na jeho oficiálnom účte na Facebooku však nie sú žiadne informácie o tom, kedy sa obaja vzali a ako sa volá jeho manželka.

Art Burke News, fakty

Okrem kamiónov je Art stále vášnivým milovníkom motoriek a často zdieľa fotografie, na ktorých je na bicykli . Rád renovuje staré motocykle, pričom má tiež postavili snežný skúter .

Art je známy svojimi výbuchmi nadávok, kedykoľvek sa stretne s problémom a veci nejdú podľa plánu – je známy tým, že vybuchne s vecami ako We screw up, medzi inými, uznávanými a očividne bavenými publikom.