Ariasaki LOL Twitch Streamer – Vek, priateľ. Kto je ona?

Obsah



Kto je Aria Saki LOL Twitch Streamer? Wiki Bio

Aria Saki sa narodila vo Vancouveri v Britskej Kolumbii v Kanade 31. marca 1994 – jej znamenie zverokruhu je Baran a má kanadskú štátnu príslušnosť. Je hráčkou, hviezdou Twitchu a coplayerkou, ktorá je známa najmä vďaka živému vysielaniu pri hraní populárnej videohry League of Legends (LOL).

Raný život a vzdelanie

Aria Saki bola vychovaná s mladšou sestrou vo Vancouveri ich otcom, ktorý je policajtom, a matkou, ktorá pracuje v miestnom supermarkete.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ahoj, prisahám, že žijem

Príspevok zdieľaný používateľom Angela Don (@ariasaki) 6. marca 2020 o 19:33 PST

Aria sa stala fanúšikom animovaných filmov vo veľmi ranom veku, počnúc filmami od Disney, ako sú Malá morská víla a Leví kráľ, a nakoniec prešla k animáciám ako Naruto a Zápisník smrti. Približne v rovnakom čase dostala svoju prvú hernú konzolu – Nintendo – a začala hrať videohry so svojím obľúbeným Pokémonom.

Keď sa zapísala na strednú školu, Aria Saki už mala svoj vlastný štýl a bolo vidieť, že je fanúšikom anime.

Nemala problém nájsť tých, ktorí sa tiež zaujímali o anime, a jej priatelia zo strednej školy ju opísali ako spoločenskú osobu, ale dokázala „správať sa spoločensky“ iba s tými, ktorí zdieľali rovnaké záujmy. Aria Saki bola v škole aj fyzicky aktívna, venovala sa niekoľkým športom ako futbal a volejbal, pričom väčšinu svojho voľného času trávila hraním videohier.

Kariéra ako Twitcher a YouTuber

Aria Saki odštartovala svoju kariéru youtuberky 25. júna 2014, keď vytvorila svoj kanál s popisom v sekcii „Ahoj! Chodím za Ariou (alebo Angelou) a robím vlogy pre svojich milovaných divákov z Twitchu! Obal od mojej lásky, Hyoon twitter.com/sockgyu :)’.

Jej kanál v súčasnosti odoberá viac ako 66 000 ľudí a má viac ako 400 000 zhliadnutí jej jediného videa, ktoré naň nahrala s názvom Lilyino nové šteniatko POMERANIAN, TEMMIE! | VLOG ÁRIA .

Svoj kanál Twitch spustila 12. mája 2014 a dnes má takmer 136 000 sledovateľov, čo z nej robí majiteľku 1484. kanála s najväčším počtom odberateľov na Trhnutie . Priame prenosy Ari Saki boli zhliadnuté takmer tri milióny krát – na jedno video má priemerne 950 divákov, zatiaľ čo jej rekord je, že jej priamy prenos sledovalo 2 958 ľudí.

Aria Saki najčastejšie vysiela naživo, keď práve chatuje so svojimi fanúšikmi, pričom zatiaľ nazbierala 14 hodín a 50 minút chatovania. Keď to nerobí, hrá jednu z najpopulárnejších hier pre viacerých hráčov na svete LoL – zatiaľ štyri hodiny a 20 minút. Používa tiež Twitch Sings (2 hodiny živého vysielania), ktorý umožňuje Twitcherom spievať online, ako aj zapojiť sa do multiplayerového spievania na internete a mnoho ďalších režimov, ako napríklad Duet Partners.

Aria Saki je tiež cosplayerka, zúčastnila sa mnohých cosplay akcií – rada si tiež maľuje tvár a oblieka sa na Halloween.

Milujte život a vzťahy

Aria Saki bola v dvoch vzťahoch, o ktorých verejnosť vie. So svojou stredoškolskou láskou chodila tri roky predtým, ako sa títo dvaja rozišli kvôli tomu, čo sa zdá byť z chlapcovej strany žiarlivosťou. V januári 2018 stretla tajomného Twitchera a hráča na párty organizovanej jej blízkym priateľom, väčšinu noci strávili vzájomným rozhovorom a vymenili si telefónne čísla pred odchodom z párty.

O dva týždne neskôr išli na rande a potom s nimi trávili veľa času, pričom často trávili noc vo svojom dome.

Dňa 19. júla 2019 Aria Saki na Twitteri napísala: „Môj priateľ ma zobudil a myslel som si, že je to naozaj roztomilé... Až kým nepriznal, že chce, aby som mal HS. Niekedy to tak naozaj je, keď tvrdí, že s ním trávila noc. Títo dvaja sú spolu už viac ako dva roky a o ich vzťahu nie sú žiadne klebety ani kontroverzie.

Záľuby a iné záujmy

Hlavným koníčkom Arie Saki je hranie videohier, pričom dve z jej obľúbených sú LoL a Fortnite, zatiaľ čo jej druhým koníčkom je sledovanie anime seriálov, pričom jej obľúbenou je Maid-sama Hunter X Hunter.

Jéj!! BOSTON TRIP ČASŤ 1! Cesta lietadlom tam + Čo mám v kufri? https://youtu.be/9sdYO7RAjUU

pridané Aria Saki na Nedeľa 17. septembra 2017

Tiež rada sleduje akčné filmy a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Steven Yeun, Rick Yune a Brenda Song, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Rýchlo a zbesilo: Tokyo Drift, House of the Flying Daggers a Vrah. Rada varí a má účet Patreon, na ktorom ponúka zdieľanie svojich receptov s tými, ktorí sú ochotní za ne zaplatiť. Je veľkou milovníčkou zvierat a má dvoch domácich miláčikov, veľa škrečkov a mačku, ktorú možno často vidieť. na jej fotkách na Instagrame .

Aria je rada fyzicky aktívna, pretože chodí do posilňovne tri až štyrikrát do týždňa, pričom sa venuje aj joge a meditácii, pretože sa domnieva, že duševné zdravie je rovnako dôležité ako fyzické. Svojim fanúšikom často radí, aby držali diétu a cvičili, a keďže je kuchárka, snaží sa pracovať len so zdravými surovinami a vôbec nepoužívať cukor.

Vzhľad a čistý majetok

Aria Saki má 25 rokov. Má dlhé hnedé vlasy, ktoré si často farbí na ružovú a červenú, a má hnedé oči. Je vysoká 5 stôp 3 palce (1,6 metra) a váži okolo 114 libier (52 kg). Začiatkom roku 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 100 000 dolárov.