• Hlavná
  • Modelky
  • Anna Zak – izraelská IG a TikTok Influencer – Kto je ona?

Anna Zak – izraelská IG a TikTok Influencer – Kto je ona?

ObsahWiki Bio

Anna Kuzenkov, známejšia ako Anna Zak, sa narodila v Soči v Rusku 12. marca 2001, jej znamenie zverokruhu sú Ryby a má izraelskú národnosť, avšak izraelské zákony neuznávajú izraelskú národnosť, ale ich ľudia sú skôr registrovaní ako Židia, Arabi, Čerkesi alebo Drúzi. Je internetovou osobnosťou, modelkou a speváčkou, ktorá je známa najmä vďaka svojmu obľúbenému účtu TikTok.

Raný život a vzdelanie

Anna strávila prvých deväť rokov svojho života v Soči, vychovávali ju jej rodičia Denis a Natalia Kuzenkovovci, až kým v roku 2010 rodina neemigrovala do Izraela. Anna má staršiu sestru, pričom s nimi žijú aj jej starí rodičia.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Vyprážané

Príspevok zdieľaný používateľom ANNA ŽAK (@annazak12) 17. januára 2020 o 6:20 PST

Nasledujúcich niekoľko rokov žili v Ashdode (Izrael), ale potom sa Denis a Natalia rozviedli a Denis sa vrátil do Ruska pracovať na olympijských hrách v Soči. Annina staršia sestra vstúpila do Izraelských obranných síl ako vojačka, zatiaľ čo Anna momentálne navštevuje posledný ročník na strednej škole Mekif Hey – jej profesori boli ohromení, keď zistili, že vďaka svojim sociálnym sieťam zarába okolo 10 000 NIS (3 000 dolárov) mesačne. účtov.

Annin otec je Žid a jej matka nie je a hoci Anna bola vychovaná ako Židovka – tvrdí, že nevyznáva žiadne náboženstvo.

Kariéra ako TikTok influencer a ďalšie aktivity

Anna odštartovala svoju kariéru v roku 2014, keď sa objavila v izraelskej detskej reality show The Boys and The Girls, a potom, čo skaut videl toto vystúpenie, spustila svoju modelingovú kariéru. Svoju prvú zmluvu podpísala, keď mala 15 rokov v roku 2016, v hodnote 50 000 NIS (približne 15 000 dolárov) a začala modelovať pre Scoop Shoes v tom čase v Izraeli, ktorý sa pre niekoho v jej veku považoval za obrovské množstvo peňazí. Pokračovala v práci pre značku Veet na odstraňovanie chĺpkov, až kým ju v roku 2017 nevybrali za vedúcu projektu Now United, ktorý spustil britský podnikateľ Simon Fuller a podľa potreby často lieta z Izraela do Los Angeles a späť.

Anna je populárnejšia pre kariéru, ktorú rozbehla na internete, odkedy si v druhej polovici roku 2014 otvorila svoj účet Musical.ly. Začala nahrávať videá na synchronizáciu pier, na čo sa platforma väčšinou používala, a jej vzhľad a vtip. pomohol jej vybudovať základňu fanúšikov. Keď si uvedomila, že je veľmi dobrá v speve a tanci, začala do svojich videí začleňovať tanečné pohyby a skutočný spev a spustila svoj účet na Platforma TikTok . Do roku 2016 sa jej fanúšikovská základňa na TikTok rozrástla na takmer dva milióny a dostala prezývku „Queen of Lip Syncing Videos“. pričom ju v súčasnosti sleduje takmer päť miliónov ľudí.

Ona je Hviezda Instagramu tiež, na ktorom zhromaždila viac ako 1,2 milióna sledovateľov a spustila ju kanál YouTube dňa 15. augusta 2017, v súčasnosti odoberá viac ako 170 000 ľudí – Anna sem pridáva iba svoje hudobné videá.

Jej spevácka kariéra sa začala 23. augusta 2017 vydaním debutovej piesne Peniaze Zlato ktorá bola na YouTube zobrazená viac ako 4,5 milióna krát, po ktorej nasledovala My Love, pričom jej tretí singel bol vydaný 27. marca 2018 s názvom Bang Bang. Vďaka týmto trom piesňam sa Anna stala populárnou v Izraeli a vystupovala po celej krajine a v lete 2018 bola pozvaná, aby naspievala soundtrack k izraelskému filmu To The Edge.

Jej štvrtý singel s názvom Tik Tok vyšiel v apríli 2019 a Call it Out nasledoval len o dva mesiace neskôr. Jej najnovšia pieseň Hola Mamacita bola vydaná 24. septembra 2019 a v druhej polovici roka 2019 bola obsadená, aby sa objavila na výročnej izraelskej show Festigal.

Milovať život a priateľa

Anna hovorila o svojom priateľovi v niektorých videách, ktoré nahrala na svoje účty sociálnych médií, ale prezradila iba to, že je to Francúz, ktorý momentálne žije v Lyone a že jeho krstné meno sa začína na „F“. V rozhovore so sponzorom Wikipedie Adikou v roku 2019 priznala, že títo dvaja spolu chodili, ale kvôli vzdialenosti a pracovným povinnostiam sa tak často nevideli.

Predtým v roku 2017 začali internetom kolovať zvesti o hviezde Tik Tok vo vzťahu s chlapcom, ktorý navštevuje rovnakú strednú školu ako ona – títo dvaja sa údajne stretli v roku 2016 a začali spolu chodiť po takmer roku kamarátstva. Anna sa k veci nevyjadrila a jej fanúšikovia neskôr uviedli, že sa rozišli niekedy v decembri 2017.

Záľuby a iné záujmy

Anna rada cestuje a viac ako mesiac žila vo viacerých krajinách na rôznych kontinentoch, napríklad vo francúzskom Lyone a ruskom Soči, v Izraeli v západnej Ázii a v Los Angeles v Kalifornii v USA.

Nemusí to tak byť

pridané Anna zak na Sobota 19. augusta 2017

Vo voľnom čase rada pozerá filmy a jej obľúbeným hercom a herečkou sú Will Smith a Sandra Bullock, pričom niektoré z jej obľúbených filmov sú Sedem libier, The Pursuit of Happiness a While You Were Sleep. Je veľkou milovníčkou zvierat a má a maznáčik čivava pes ktorá sa často objavuje na obrázkoch, ktoré nahráva na svoj účet na Instagrame. Je fyzicky veľmi aktívna, pretože má každý týždeň štyri až päť tréningov v posilňovni, pričom má rada aj beh v parku a bicyklovanie.

Anniným obľúbeným obdobím je leto, pretože rada leží na pláži, opaľuje sa a ukazuje svoje telo. Jej druhým obľúbeným ročným obdobím je zima, ktorú trávi v Alpách na lyžovačke so svojimi najlepšími priateľmi.

Vzhľad a čistý majetok

Anna má 18 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a modré oči, meria 1,8 metra a váži okolo 72 kg. Začiatkom roku 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.