Angel Iris Murphy Brown – Kto je dcéra Eddieho Murphyho?

Obsah



Kto je dcéra Eddieho Murphyho? Angel Iris Murphy Brown Wiki Bio

Angel Iris Murphy Brown sa narodila v Kalifornii v USA 3. apríla 2007 – jej znamenie zverokruhu je Baran a má americkú národnosť. Angel je populárna, pretože je dcérou Eddie Murphy , známy komik a herec.

Raný život a vzdelanie

Angel bol vychovaný v Kalifornii Eddiem Murphym a Melanie Janine Brownová , známejšia ako Mel B., ktorá je Eddieho bývalou priateľkou. Po ich rozchode sa o Angela starala Eddieho nová priateľka Paige Butcher, austrálska herečka, pričom sa jej a Eddiemu narodila aj dcéra, ktorej dali meno Izzy Oona Murphy.

V decembri 2019 Eddie a Melanie oznámili, že čakajú ďalšie dieťa, ktoré je Murphyho 10. Angel momentálne navštevuje šiesty ročník základnej školy, chodí na hodiny drámy a účinkuje v školských predstaveniach. Väčšinu svojho voľného času trávi s Eddiem, ktorý ju často berie na nakrúcanie filmov, v ktorých účinkuje.

Kariéra herečky

Angel bola obsadená v niekoľkých školských hrách, ale vystupovala aj v niektorých filmoch, v ktorých hral jej otec. Plánuje sa stať profesionálnou herečkou, nasledovať svojho otca, ale hoci je stále veľmi mladá, vyjadrila tiež túžbu stať sa profesionálnou herečkou. absolvent vysokej školy.

Priatelia a rodina. Má priateľa?

Angel má očividne blízko k otcovi, ale aj k matke a nevlastným súrodencom – nemá súrodencov, ale z otcových predchádzajúcich vzťahov a manželstiev má päť nevlastných sestier a troch nevlastných bratov. Jej matka sa krátko po rozchode s Eddiem vydala za Stephena Belafonteho, amerického filmového producenta, a porodila im dcéru Madison Brown Belafonte, pričom má aj dcéru Phoenix Chi Gulzar s holandským hercom Jimmym Gulzarom a jej prvým manželom. Angel je veľmi spoločenské dievča, ktoré má veľa priateľov, z ktorých väčšinu spoznala na základnej škole a hoci je príliš mladá na to, aby chodila, v škole hovorila o chlapcovi, ktorý sa jej páči, „...pretože je ku mne šikovný a milý. '.

Angel Iris Murphy Brown (3): príťažlivá a divoká ako Willow Smith alebo ako jej mama, bývalá Spice Girl Mel B. A aká profesionálka pózuje!

pridané Kozmopolitné Maďarsko na Štvrtok 24. februára 2011

Záľuby a iné záujmy

Angel rada pozerá filmy so svojím otcom a nevlastnými súrodencami – niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Eddie Murphy, Ashton Kutcher a Emma Watso, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Tisíc slov a filmy zo série Harry Potter. Je tiež veľkým fanúšikom filmov od Disney, pričom jej obľúbené sú How To Train Your Dragon, Finding Nemo a Pocahontas. Cestovala so svojím otcom a jej vysnívanou destináciou je Miami na Floride, pretože Angel má rád pláže a kúpanie v oceáne – jej najobľúbenejším obdobím je leto.

Keď ide von, rada si sama vyberá oblečenie a jej obľúbenou farbou je ružová. Angel tiež rada jedáva a ochutnáva rôzne kuchyne, pričom jej najobľúbenejšie je talianske jedlo. Je veľkou milovníčkou zvierat a má psa a mačku.

Vzhľad a čistý majetok

Angel má 12 rokov, takže stále rastie – má dlhé čierne vlasy a hnedé oči, meria 1,5 metra a váži okolo 33 kg. Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok jej otca Eddieho odhaduje na viac ako 200 miliónov dolárov, zatiaľ čo jej matka Melanie má údajne viac ako 33 miliónov dolárov.

Kto je Eddie Murphy?

Edward Regan ‚Eddie‘ Murphy sa narodil v New Yorku v USA 3. apríla 1961, takže jeho znamenie zverokruhu je Baran a má americkú národnosť.

Je to herec, hlasový herec, komik a spevák známy po celom svete vďaka úlohám vo filmoch ako The Nutty Professor, Príchod do Ameriky a Zoznámte sa s Daveom. Eddieho vychovala v newyorskej štvrti Bushwick jeho matka Lillian, ktorá bola telefónnou operátorkou, a otec sa pôvodne volal Charles Edward Murphy, ktorý však zomrel v roku 1969 vo veku 29 rokov a bol policajtom, komikom a hercom. .

Jeho rodičia sa rozišli, keď mal Eddie tri roky, a Charles zomrel, keď mal Eddie osem rokov po tom, čo ho bodla žena, ktorá ho údajne milovala. Eddie a jeho starší brat Charlie museli žiť v pestúnskej starostlivosti rok po tom, čo Lillian ochorela, a Eddie pripisuje čas strávený v pestúnskej starostlivosti rozvoju svojho zmyslu pre humor.

Svoju kariéru odštartoval 9. júla 1976, keď vystúpil na talentovej šou, kde sa vydával za slávneho speváka Al Greena. Publikum si ho okamžite zamilovalo, a tak potom pokračoval vo vystupovaní v kluboch po New Yorku, pričom kvôli tomu vynechal školu. V roku 1982 vydal svoj prvý špeciálny špeciál pre stand-up komédiu a druhý – Delirious – v roku 1983.

Eddie debutoval vo filme v roku 1982 vo filme 48 Hrs, ktorý bol hitom, potom hral vo filme Trading Places v roku 1983 po boku Dana Aykroyda, čo je ďalší hit a Eddieho prvá spolupráca s režisérom Johnom Landisom, ktorý neskôr režíroval Coming to America v roku 1988. a Policajt z Beverly Hills III v roku 1994, v ktorých oboch Eddie hral.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ja s okuliarmi

Príspevok zdieľaný používateľom Eddie Murphy (@official_eddie_murphy) 9. februára 2015 o 9:26 PST

V roku 1996 hral vo filme The Nutty Professor, komédii, ktorá je Eddieho najobľúbenejším filmom všetkých čias. V rokoch 1998 až 2010 bol Eddie hviezdou niekoľkých kriticky uznávaných filmov, ako napríklad Mulan, Daddy Day Care a Dr. Dolittle, pričom bol chválený aj za vyjadrenie The Donkey v animovaných filmoch o Shrekovi. V roku 2008 hral v komediálnom filme Meet Dave a v roku 2009 vo filme Imagine That. Niektoré z jeho najnovších účinkov vo filmoch boli v roku 2016 vo filmoch Mr. Church a v roku 2019 Dolemite Is My Name.

Eddie je tiež spevák, ktorý vydal svoj debutový album s názvom How Could It Be v roku 1985 a druhý album Love’s Alright začiatkom 90. rokov.

Eddie má syna narodeného v roku 1989 s Paulette McNeely, jednou z jeho prvých priateliek, a ďalšieho syna s Tamarou Hood. S Nicole Mitchell sa zoznámil v roku 1988 a má s ňou päť detí – vzali sa 18. marca 1993 a rozviedli sa v auguste 2005. Potom chodil s Melanie Brown, ale keď otehotnela a nosila Angela, Eddie si nebol istý, že dieťa je jeho. pri narodení si nechala urobiť test DNA, ktorý ukázal, že je skutočne jeho dcérou. 1. januára 2008 sa oženil s Tracey Edmondsovou, no onedlho sa obaja rozišli a v roku 2012 začal chodiť s Paige Butcher – zasnúbili sa v septembri 2018 a krátko nato sa im narodil syn.