Andrea Thoma – Kto je manželka Granta Gustina? Vek, výška, Wiki

Andrea Thoma je americká lekárka vo fyzioterapii, ktorej vstupenkou k sláve bolo manželstvo s americkým hercom a spevákom Grantom Gustinom.

ObsahRaný život a rodina

Andrea LA Thoma malajzijsko-amerického pôvodu sa narodila 11. júla 1988 v Alliance, Ohio, USA rodičov Judy Majalap, Malajzijčanka, a James Thoma, Američan, jej znamenie zverokruhu je Rak a jej kameň je Ruby. Ona a jej súrodenci, Jonathan a Louise Thomovi, vyrastali v Ohiu, ale sú si vedomí svojho pôvodu a kultúry na Borneu. Jej matka sa uistila, že môže hovoriť bahasskou malajčinou a kadazančinou tým, že ju počas dospievania učila oba miestne malajské jazyky spolu s jej tradíciami.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Haiiiiiii. Ďalší tréning IG LIVE je zajtra 20. marca o 9:30 PST! Rozhodol som sa, že si ho nechám ráno, pretože zostáva hore 24 hodín pre tých, ktorí potrebujú večerné cvičenie Akú hudbu by sme mali hrať zajtra????

Príspevok zdieľaný používateľom Dr L.A. Thomas Gustin (@lathoma3) 19. marca 2020 o 11:28 PDT

Obaja Andreini súrodenci sú jej veľmi blízki, o čom svedčia jej príspevky na Instagrame. Jonathan vyštudoval štátnu univerzitu v Ohiu a teraz je riaditeľom obchodného rozvoja spoločnosti Hyperion Motors a tiež pracuje v hoteloch Marriott na oddelení predaja rezortu. Andrea má dva doktoráty, pracuje na University of Delaware av súčasnosti žije v Newarku v štáte Delaware.

Vzdelávanie

Andrea maturovala na strednej škole St. Thomas Aquinas v Louisville, Ohio v roku 2006. V roku 2009 ukončila bakalársky titul v odbore fyziológia cvičenia na Kent State University (KSU) a získala doktorát z fyzikálnej terapie na Old Dominion University v Kalifornii.

Vyrastala ako dokonalá športovkyňa, ktorá spolu so svojimi súrodencami hrala rôzne športy. Jonathan hral za Ohio State Football a Louise atletiku na University of Mount Union.

Na strednej škole sa Andrea zúčastnila behu na 100 metrov, skoku do diaľky a štafety 4×100 počas okresných a krajských stretnutí. Jej pôsobenie v univerzitnom futbalovom tíme viedlo k prekonaniu rekordu v strelení šiestich gólov počas zápasu proti Cuyahoga Valley Christian Academy. V roku 2005 bola vymenovaná za prvý tím All-Tri County, druhý tím All-Ohio a NSCAA All-Region III Team v roku 2005. Hrala aj za Greater Akron Premier Soccer Club.

Na vysokej škole ju privítali vo futbalovom tíme KSU Golden Flashes.

https://www.youtube.com/watch?v=fmx2bgr42gI

Avšak predtým, ako videla akúkoľvek akciu pre tím ako prváčka, bola nasadená do lekárskeho červeného trička. Jej nováčikovský rok začal v roku 2007 namiesto roku 2006 kvôli nej zranenie kolena počas prípravnej sezóny. Dostala čestné uznanie za Akademický All-MAC tím a dokázala streliť viacgólový zápas, vďaka ktorému sa stala 19.thhráč, ktorý to dokázal v histórii ženského futbalového tímu.

Kariéra

Ešte keď bola Andrea študentkou vysokej školy, päť mesiacov pracovala vo Virgínii a Connecticute ako fyzioterapeutka. Po promócii sa presťahovala do Sunnydale v Kalifornii a niekoľko mesiacov pracovala, kým sa rozhodla pre doktorát.

Ako doktorka vo fyzioterapii sa v súčasnosti zaoberá pacientmi, ktorí sa zotavujú po nehodách, a pomáha im znovu získať mobilitu.

Povedala, že jednou z najťažších úloh fyzioterapeuta je dokázať presvedčiť pacienta, aby sa plne oddal rehabilitačnému programu. Videá o cvičení tiež nahráva na svoj overený účet Instagram, lathoma3 a oficiálny YouTube kanál Dare to Be Active s Dr. LA Thomom Gustinom. V popise svojho kanála uviedla: Jedna z najcennejších vecí, ktoré som sa naučila od svojich rodičov, je ísť príkladom. Jej videá sú zamerané na motiváciu ľudí k aktivite a ukazujú, aké ľahké to v skutočnosti môže byť.

Osobný život

Andrea sa vydala za amerického herca a speváka Granta Gustina 15. decembra 2018 na Valentine DTLA v Los Angeles v Kalifornii po dvoch rokoch zasnúbenia. Začali spolu chodiť mesiac po tom, čo sa prvýkrát stretli 23. decembra 2016 na večierku Sabah Tourism Board.

#Novinky || Grant Gustin a jeho manželka z Instagramu Dobré ráno. Sladké nemyslíš? ❤

pridané Iris západná Brazília na Utorok 17. apríla 2018

Plánoval romantickú žiadosť o ruku s Kostarikou ako pozadím, aby sa zhodoval s plánom natáčania v latinskoamerickej krajine. Plán natáčania sa však neustále posúval, a tak sa rozhodol, že to urobí neformálnym, no zmysluplným spôsobom, počas jedného z ich plážových tréningov, ale takmer pokazil prekvapenie vložením zásnubného prsteňa do cvičebnej tašky, ktorú obaja používajú. Našťastie to nevidela a on dokázal položiť otázku uprostred tréningu. Najprv sa mu smiala, ale nakoniec povedala áno. O tento nezabudnuteľný moment sa podelila na svojom instagramovom účte.

Intímnej svadby sa zúčastnila rodina a blízki priatelia vrátane Grantových kolegov z obsadenia Flash a produkčného tímu.

Pre Granta to bola len obyčajná formalita, pretože cítil, že v momente, keď povedala áno jeho návrhu, bol jej plne oddaný už ako jej manžel. Pred samotným svadobným obradom spolu tiež žili nejaký čas.

Kto je Grant Gustin?

Thomas Grant Gustin sa narodil 14. januára 1990 v Norfolku vo Virgínii v USA rodičom Thomasovi Gustinovi, vysokoškolskému profesorovi, a Tine Haneyovej, detskej sestre. V roku 2008 zmaturoval na strednej škole Granby a dva roky absolvoval bakalársky titul v odbore Divadelný program na Eton University v Severnej Karolíne, ale nedokončil. Namiesto toho, aby dokončil vysokoškolské vzdelanie, Grant urobil obrovský krok a rozhodol sa byť súčasťou turné Revival of the Broadway Musical, West Side Story, v úlohe Baby Johna počas celého roka.

Keď nemal večer vystupovať, pokračoval v konkurzoch na iné herecké úlohy, v televízii aj vo filmoch. Hneď po svojom poslednom vystúpení vo West Side Story ho vybrali, aby sa stal súčasťou populárnej hudobnej televíznej show Glee. Pôvodne sa zúčastnil konkurzu na stepaře, ale bol odmietnutý, producent šou ho zavolal späť, aby ponúkol významnú rolu. Stal sa ním Sebastian Smythe, intrikovaný otvorene gay člen konkurenčnej zborovej skupiny hlavných protagonistov, The Dalton Academy Warblers. Niektoré z piesní, o ktorých sa v šou postaral spolu s ďalšími hercami, debutovali v rebríčku Billboard Hot 100 a pomohlo mu to získať popularitu, najmä u mladého dospelého publika.

Nasledovala séria televíznych a filmových úloh, ale zatiaľ jeho najväčším zlomom je, keď získal titulnú úlohu v televíznom seriáli The Flash, ktorý sa vysielal na CW.

Pôvodne išlo len o zadnú pilotnú rolu Arrowverse pre potenciálny spin-off seriál, no vedúci predstavitelia televízie sa rozhodli nečakať a vytvorili samostatný pilotný diel. Od pilotnej epizódy v roku 2014 bolo odvysielaných viac ako 120 epizód a v súčasnosti je ich 6thsezóna je stále veľmi sledovaná..

Zaujímavosti

  • Fanúšikovia si mysleli, že sa prvýkrát vydala v Malajzii po tom, čo zdieľala fotografie z osláv, na ktorých bola jej a Grant spolu so svojou rodinou a príbuznými. Grant vyjasnil zmätok tým, že na Instagrame zverejnil, že to boli práve oni, ktorí robili tradičné malajzijské predsvadobné rituály, najmä kadazanské zvyky, čo sú kmeňové korene Andreinej mamy.
  • Jej účet na Instagrame má viac ako 700 000 sledovateľov s 930 príspevkami a jej kanál na YouTube má takmer 26 000 odberateľov s približne 450 000 videniami.
  • Andrea a jej sestra Louise sa vzali do šiestich mesiacov od seba. Obaja boli praktickí a zároveň sentimentálni, keď si počas svadobných obradov vymieňali podstatné veci. Andrea sa vydala ako prvá – Louise použila rovnaký svadobný závoj, aký mala Andrea vo svoj svadobný deň, a Andrea mala na sebe rovnaké šaty pre družičky, ktoré mala na sebe Louise, keď prišiel čas pomôcť Louise.
  • Jej otec bol jedným z tých ľudí, ktorých vybrali na štafetu s olympijskou pochodňou na letných hrách v Atlante v roku 1996 v Georgii.

Vzhľad

Andrea je vysoká 1,70 metra, váži okolo 112 libier (51 kg) a vďaka svojim každodenným tréningovým rutinám má dobre vytvarované telo. Je kaukazská s blond vlasmi a hnedými očami.

Čistý majetok

Zdroje odhadovali jej čisté imanie na približne 4 milióny dolárov začiatkom roku 2020. Okrem zárobkov z úspešnej praxe doktora vo fyzioterapii údajne zarába 6 000 dolárov za príspevok na Instagrame.