Americký chopper Paul Teutul Jr. Čistá hodnota, manželka, vek, súd

Paul Teutul Junior, pôvodne hviezda na American Chopper, bol strojcom niektorých z najznámejších motocyklov predávaných v obchode jeho otca. Tieto dni sú však preč, po explozívnom spore s jeho otcom. Paul sa stal priekopníkom svojej vlastnej spoločnosti v priamej konkurencii s rodinným podnikom. Jeho meno sa často objavuje v newsfeede a nie vždy z pozitívnych dôvodov. Napriek rastúcemu úspechu svojho nového počinu je Paul Teutul Junior neustále v pohybe so zákonom – skutočnosť, ktorá fanúšikov Discovery Channel Show veľmi sklamala.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Dnes je posledný deň na zapojenie sa do 1. kola @thenextamericaninnovator, online súťaže, v ktorej sa predstavia niektorí z najväčších úpravcov v Spojených štátoch vrátane ľudí ako ste vy. Round One je trieda motocyklov s objemom 125 cm3, ale ak sa do nej nechcete prihlásiť, stále sa môžete zúčastniť a prihlásiť sa na odber aktualizácií vrátane budúcich kôl. Viac informácií na našej webovej stránke: https://thenextamericaninnovator.com/ Naša porota (vrátane Freddyho Brewera a @dimartinomotorsports) vyberie osem finalistov z príspevkov doručených DNES, 24. augusta, 23:59 EDT. Tešíme sa na prácu všetkých.

Príspevok zdieľaný používateľom Paul Teutul ml (@paulteutuljr) 24. augusta 2020 o 16:49 PDT

ObsahRaný život a rodina

Paul Michael Teutul Junior sa narodil 2. októbra 1974 v New Yorku, USA, Paulovi Johnovi Seniorovi a Pauliemu Teutulovi so zmiešanými nemeckými, talianskymi a rakúskymi predkami. Hoci sa jeho rodičia neskôr rozviedli, Paul má troch mladších súrodencov, bratia Daniel a Michael stále pracujú v rodinnom podniku, zatiaľ čo najmladšia, jeho sestra Cristin, pracuje ako zdravotná sestra. Mimoriadne kreatívny od mladého veku začal Paul Jnr učňovskej prípravy v oceliarskej spoločnosti svojho otca, keď mal len 12 rokov. Rýchlo sa zoznámil s vybavením a zistil, že má zmysel pre mechanikov. Onedlho navrhoval a vyrábal motocykle.

Vzdelávanie

Zatiaľ čo väčšina svojich zručností sa rozvíjala v továrni jeho otca, Paul sa tiež zapojil do školských programov, aby mu pomohli zdokonaliť jeho schopnosti. Jeden ako program bola rada družstevných vzdelávacích služieb, ktorá sa starala o jeho kreativitu a schopnosti. V skutočnosti to bola Paulova zdatnosť, ktorá slúžila ako stimul pre jeho otca, aby dokonca uvažoval o otvorení vlastnej spoločnosti na výrobu motocyklov.

Kariéra

Rodinný podnik

Keď Paul Jnr imatrikuloval, presne vedel, kam má ísť a kde leží jeho srdce, čo bola spoločnosť Orange County Ironwork, spoločnosť, ktorú založil jeho otec, a umožnila mu, aby sa v nej vyučil počas detstva.

Ak očakával uprednostňovanie kvôli svojmu rodinnému spojeniu, mal byť sklamaný. Paul Jnr pracoval mimoriadne tvrdo, aby sa presadil vo firme svojho otca, a nakoniec bol vymenovaný za vedúceho obchodu so zábradlím.

Počas neskorších rokov spoločnosti začal Paul Snr vo svojom voľnom čase experimentovať so stavaním motocyklov. Cítiť schopnosti a vášeň svojho syna pre túto úlohu založiť ed Orange County Choppers v roku 1999. Spoločnosť by im umožnila navrhovať a predávať motocykle s ich typickým chopperovým štýlom a kvalitou, čo by znamenalo obrovský úspech.

Americký chopper

Americký chopper bola šou postavená úplne okolo drámy a inovácie Orange County Choppers.

Zatiaľ čo mnohé dokumentárne filmy sú kritizované za to, že sú príliš napísané a majú napätie syntetizované pre vzrušenie, napätie v American Chopper bolo skutočné. Súčasťou príťažlivosti prehliadky boli protichodné ideály a štýly dizajnu Paula Snr a Paula Jnr, ale táto opozícia sa stala príliš reálnou, keď sa títo dvaja v roku 2008 masívne pohádali a Paul Jnr bol prepustený.

Hoci by si Paul neželal nič lepšie, než si nad celou záležitosťou umyť ruky, sieť hrozila, že ak sa nevráti, ukončí šou, a tak sa znova objavil v Orange County Choppers ako dodávateľ. Napätie však bolo príliš veľké a v roku 2009 oficiálne ukončil svoju príslušnosť k biznisu.

Keď neskôr založil svoju vlastnú spoločnosť, došlo k krátkemu odlúčeniu zo show, ale nakoniec prerušil vzťahy s Discovery Channel a potom s TLC, keď sa show presunula.

Dizajn Paula Jnr

S túžbou odstrániť akúkoľvek bývalú príslušnosť k rodinnému podniku Orange County Choppers bol Paul pripravený založiť si vlastnú spoločnosť v roku 2010, hneď ako vyprší jednoročná konkurenčná doložka. Paul Jnr Designs sa zameriaval nielen na motocykle, ale rýchlo sa to stalo stredobodom pozornosti spoločností. Paul nemal žiadne pochybnosti o tom, že otvorene vyzval na podnikanie svojho otca a sľúbil, že poskytne lepšiu kvalitu a dizajn za nižšie a dostupnejšie ceny.

Spoločnosť predáva takmer výlučne bicykle s niektorým značkovým oblečením a iným vybavením. Práve v čase, keď viedol Paul Jnr Designs, napísal svoju biografiu The Build: Designing My Life of Choppers, Family and Faith. Kniha je výzvou k akcii, výzvou k prijatiu talentov od Boha a vydláždeniu cesty k úspechu.

Osobný život

Rodina

Vzhľadom na neoddeliteľnú povahu podnikania a rodiny je vzťah Paula Jnra s jeho rodinou mimoriadne slabý a plný nezhôd. Jeho nevraživosť voči otcovi sa preniesla na zvyšok rodiny a on má oveľa viac čo do činenia s ich právnikmi ako s nimi.

Paul Jnr si však vytvoril vlastnú rodinu.

Pred svadbou boli Paul Jnr a Rachael Biestar prezentovaní v šou TLC, Say Yes to the Dress!, v ktorej si Rachael mohla vybrať svadobné šaty v jednom z najznámejších butikov v New Yorku. Obaja sa vzali 20. augusta 2010 a o päť rokov neskôr, 3. februára 2015, sa im narodil syn Hudson Seven Teutul.

Súdne spory

Prvá žaloba bola podaná v roku 2005 proti Paulovi Jnrovi, ale aj jeho otcovi a jeho bratovi Michaelovi, ktorú podal obchodný partner jeho otca, ktorý financoval American Choppers. Tom Derbyshire prezradil, že po financovaní šou Paul Snr zmanipuloval papierovanie, aby nedostal žiadne zo svojich akcií.

Tento súdny spor trval roky a skončil sa v roku 2018, keď Paul Snr skončil s podnikaním a vyhlásil bankrot.

Možno najznámejšiu zo súdnych sporov podal Paul Snr proti svojmu synovi v roku 2010 a požadoval, aby Paul Snr odkúpil 20% podiel Paula Jnr v podniku. Súdny spor spustil množstvo súdnych konaní, pričom Paul Jnr vyhral verdikt súdu nižšieho stupňa, že svoje akcie nemusí predať, namiesto toho, aby čakal na primeranú cenu, aby bol chamtivý. Ako odvetu za súdny spor svojho otca podal Paul Jnr ďalšiu žalobu, v ktorej žiadal odškodné 100 miliónov dolárov a obvinil svojho otca z veľkého podvodu. V priebehu rokov došlo k rôznym ďalším právnym sporom, ale tieto zostávajú najvýznamnejšími prípadmi.

Vzhľad

Paul Teutul Jnr má hnedé vlasy a oči a objemný vzhľad. Hoci jeho účes kolíše, zdá sa, že preferuje úzky strih a strnisko. Zmiešané dedičstvo Paula Jnra prispieva k jeho jedinečnému vzhľadu. Paul Jnr je vysoký 6 stôp (1,83 m) a váži približne 170 libier (77 kg).

Čistá hodnota a plat

Po tom, čo Paul už dávno za sebou nechal svoje dni televíznej reality show, je plne oddaný úspechu Paul Jnr Designs. Bez ohľadu na to, na koho stranu sa v príbehu postavíte, nemožno poprieť, že sláva má neodolateľnú príťažlivosť, skutočnosť, na ktorej zarábal, označoval a distribuoval tovar na šírenie svojho posolstva. Hoci nie je známe, koľko dostal za svoju knižnú zmluvu, senzácia okolo jeho príbehu posúva možnosti do vyšších sfér. Od polovice roku 2020 má Paul Jnr čistú hodnotu odhadovanú na viac ako 2 milióny dolárov.