All Truth Of Social Media Star – Sam Golbach: Vek, priateľka

Sam Golbach je populárny influencer na sociálnych médiách, ktorý sa preslávil nahrávaním žartových videí najprv na Vine, keď bola aplikácia spustená, a potom na YouTube a Instagram. Spolupracuje so svojím partnerom Colbym Brockom.

ObsahRaný život a rodina

Samuel Golbach sa narodil 27. novembra 1996 v Leawoode, Kansas USA, takže jeho znamenie zverokruhu je Strelec a má americkú národnosť. Sam sa narodila do rodiny Kirka a Cindy Golbachových a má dvoch súrodencov, staršiu sestru Allison a mladšieho brata Bena. Od detstva Sam rád zabával ľudí a rád ich rozosmieval – dokázal rozosmiať každého človeka akéhokoľvek veku. Pomohlo mu to neskôr, keď si aplikácia Vine začala získavať na popularite, pretože pochopil, aký typ obsahu chcú ľudia vidieť, aby sa zabavili.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

trochu tmavšie...? • pripravte sa na to, že väčšina môjho instagramu budú selfie, kým sa táto karanténa neskončí

Príspevok zdieľaný používateľom Sám seba (@samgolbach) 20. marca 2020 o 15:59 PDT

Od svojich ôsmich rokov rád hrával aj rôzne športy ako futbal, basketbal a volejbal.

Vzdelanie

Sam navštevoval Blue Valley High School, kde sa stretol so svojím teraz najlepším priateľom a obchodným partnerom Colbym. Sam zmaturoval na strednej škole v roku 2014 a potom sa v roku 2015 presťahoval do Los Angeles, aby sa venoval svojej kariére v oblasti online zábavy, takže sa nezapísal na žiadnu vysokú školu a doteraz nezdieľal žiadne plány na terciárne vzdelávanie. plne sa sústrediť na svoju prácu.

Kariéra

Úspech vo Vine a spoločnom kanáli YouTube

Počas posledného ročníka na strednej škole Sam a Colby objavili aplikáciu Vine a začali nahrávať svoje krátke a do mnohých aj vtipné videá.

Do januára 2014 ich účet nasledovalo 10 000 a ich popularita z mesiaca na mesiac rástla a v čase, keď bola aplikácia začiatkom roka 2017 vypnutá, mali Sam a Colby viac ako milión sledovateľov. Priatelia sa nevzdali a boli pripravení na zatvorenie Vine's, pričom si obaja vytvorili osobné kanály na YouTube a začali aj svoj spoločný kanál. Od roku 2020 má ich spoločný kanál Sam a Colby viac ako štyri milióny predplatiteľov.

Obaja YouTuberi sú veľmi konzistentní s nahrávaním obsahu a uverejňujú nové video raz alebo dvakrát týždenne, jedno z najpopulárnejších videí na ich spoločnom kanáli má názov Najstrašidelnejšia noc našich životov. | Izba Queen Mary B340, ktorá má viac ako 11 miliónov zobrazení. Video rozpráva príbeh o prenocovaní Sama, Colbyho a niekoľkých ich priateľov, ktoré strávili v izbe hotela, o ktorej sa hovorí, že tam straší.

Často zverejňujú podobné videá zobrazujúce opustené hotelové izby alebo izby, ktoré majú negatívnu slávu. V marci 2020 má kanál čistú hodnotu 1,3 milióna dolárov a celkovo vygeneroval 415 miliónov zobrazení.

Samov osobný kanál YouTube

Začiatkom roka 2020 prilákal Samov osobný kanál YouTube takmer dva milióny predplatiteľov. Medzi videá, ktoré zverejňuje, sú vtipné krátke filmy, strašidelné výzvy, ktoré predvádza uprostred noci, strašidelné hry so svojimi priateľmi a priateľkou, hranie sa so sviečkami zapálenými pred nimi a používanie dosky Ouija atď. Kanál, ktorý bol spustený v júni 2016, má celkovo viac ako 220 000 zhliadnutí a k marcu 2020 má čistú hodnotu 610 000 USD. Samovo najobľúbenejšie video, aké kedy zverejnil na svojom profile na YouTube, má názov PORUŠOVAŤ VŠETKY PRAVIDLÁ OUIJA BOARD v PIATOK 13. // 3:00 VÝZVA | Sam Golbach má viac ako šesť miliónov videní.

Osobný kanál Colbyho Brocka

Sam sa často objavuje vo videách svojho partnera na YouTube, Colbyho Borksa. Od spustenia Colbyho osobného kanála (od 7. novembra 2016) sa Sam stal hrdinom Colbyho žartov, videí s otázkami a odpoveďami atď. Jedno z najpopulárnejších videí na Colbyho osobnom kanáli s názvom CALLING TERRIFYING PHONE NUMBERS pt. 3 (STALKER) | Colby Brock a má 5,5 milióna videní, pričom Sam spolu s ich ďalšími kolegami z YouTube, ako sú Brennen Taylor, Corey Scherer atď. Colby tiež zverejňuje mnoho videí so svojou súčasnou priateľkou, TaraYummy , ktorá je tiež youtuberkou s viac ako 210 000 odberateľmi na svojom kanáli.

Sam a Colby's The Life Project

V roku 2016 vytvorili Sam a Colby projektu väčšinou zamerané na tínedžerov, ktorí ich naučili veci, ktoré by sa v škole nikdy nenaučili.

Sam a Colby oznámili, že pracujú na rozvoji pozitívne zmýšľajúcej a starostlivej komunity pre ľudí, ktorí vo svojom živote zápasia s rôznymi problémami. Na webovej stránke projektu sa teda píše, že Projekt Život poskytuje informácie o tom, ako sa vyrovnať so smútkom a depresiou, ako zostať motivovaný k dosiahnutiu svojich cieľov, ako sa spriateliť so správnymi ľuďmi, ako zvládnuť školu a nestať sa úzkostlivými. alebo vystresovaný a oveľa viac. Zaplatením predplatiteľského poplatku môže osoba získať prístup k motivačným videám, ktoré špeciálne vytvorili Sam a Colby pre tento projekt.

Osobný život, priateľka Katrina Stuart

Sam si všimli s Katrinou Stuart od roku 2015, ale dlho svoj vzťah oficiálne neoznámili – sú priateľmi od roku 2014 a začali spolu chodiť v máji 2015.

Katrina, ktorá je popová speváčka, sa často objavuje vo videách Sama a Colbyho, väčšinou sa zúčastňuje rôznych žartov (alebo je sama žartovaná). Podľa fotografií, ktoré Sam a Katrina uverejňujú na svojich účtoch na Instagrame, radi jedia vonku, navštevujú Disneyland, prechádzajú sa po parkoch a mnoho ďalších vecí, ktoré by robili milovníci vtákov. Spoločne podpísali obchodnú zmluvu s Hyundai USA a zverejnili niekoľko sponzorovaných príspevky o ich skúsenostiach z jazdy na novom aute Hyundai Venue.

Kto je Katrina Stuart?

Katrina Stuart, narodená 20. septembra 1999 v kanadskom Toronte v Ontáriu, vždy vedela, že bude speváčkou. Začala chodiť na hodiny klavíra, keď mala iba štyri roky, a keď mala päť rokov, začala chodiť na hodiny vystupovania. Vo veku 10 rokov sa Katrina zdokonaľovala vo svojich tanečných schopnostiach, učila sa hrať na gitare a pokúšala sa skladať svoje prvé piesne.

https://www.facebook.com/KatrinaStuartOfficial/photos/a.172364162857622/2064033137024039/?type=3&theater

Počas svojich tínedžerských rokov si získala popularitu v aplikáciách ako Musical.ly (teraz TikTok) a Vine.

V roku 2014 opustila strednú školu v Toronte a presťahovala sa do Los Angeles, aby imatrikulovala z miestnej školy a aby mala viac príležitostí venovať sa svojej speváckej kariére. V roku 2017 začala nahrávať svoje piesne a zverejnila niekoľko coververzií piesní Maroon 5, Gwen Stefani a Beyoncé a nakoniec si ju všimli viacerí hudobní producenti. Medzi jej úspešné obálky patria aj Million Reasons, v pôvodnom podaní Lady Gaga, a The One That Got Away, ktorú napísala a zahrala Katy Perry a ktorá bola pôvodne zverejnená v roku 2011, v ktorej sa Katrina sprevádza na klavíri.

Začiatkom roku 2019 Katrina vydala také klipy ako Modré ruže , All In a La La Land, potom 11. decembra odovzdala svoje hudobné video preč na svojom kanáli YouTube a len za tri mesiace prilákala viac ako milión videní. Úspech videa zabezpečilo to, že sa v ňom objavil Sam Golbach, ktorý hral úlohu Katrininho priateľa, ktorý sa poháda s Katrininým otcom na obrazovke.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Samovo obľúbené jedlo je feferónková pizza a rád jedáva aj v McDonalds. V auguste 2019 získali Sam a Colby cenu Teen Choice Award v kategórii Choice YouTuber. Sam má zbierku plyšových hračiek zo série Pokémon.

Vzhľad, štýl oblečenia

Sam má blond vlasy a jasne modré oči. Je vysoký 5 stôp 8 palcov (1,73 m) a váži okolo 128 libier (58 kg), jeho dôležité štatistiky nie sú k dispozícii. Čo sa týka štýlu oblečenia, rád nosí ležérne oblečenie, najmä tričko so žiarivými potlačami a bermudy. Sam nemá žiadne tetovanie.

Čistý majetok a plat

Od roku 2020 sa uvádza, že Samov čistý majetok je okolo 800 000 dolárov . Keďže Sam má masívnu sledovanosť nielen na YouTube, ale aj na instagramovom účte a má tam viac ako 1,2 milióna odberateľov, sponzorovaný príspevok na jeho instagramovom profile môže stáť až 4 200 dolárov, zatiaľ čo sponzorovaný príspevok na ich spoločnom instagramovom účte s Colbym môže majú cenu 3800 dolárov.