Alex Honnold sa zasnúbil so Sanni McCandless – Kto je ona?

Alex Honnold je svetoznámy horolezec, ktorý nedávno všetkých zaujal svojim najnovším úspechom – predviedol voľný sólo výstup na žulový monolit El Capitan v Yosemitskom národnom parku a požiadal o ruku svoju dlhoročnú priateľku Sanni McCandless. Alexovi fanúšikovia mohli Sanni vidieť aj v oscarovom dokumente Free Solo.

ObsahRaný život a rodina

Cassandra Sanni McCandless sa narodila 30. júna 1992 v Chapel Hill v Severnej Karolíne USA – polovicu svojho detstva prežila medzi rodným mestom a mestom Seattle, Washington. Jej znamenie zverokruhu je Rak a má americkú národnosť. Cassandra sa narodila do rodiny s dvoma deťmi, sestrami Helen a Lailou.

Dnes ma trklo, že mám svoju vysnívanú prácu. Pred 5 rokmi (alebo možno ešte skôr) som nahlas povedal, že jedného dňa chcem…

pridané Koučing Sanni McCandless na Sobota 1. júna 2019

Jej matka, špecialistka na firemnú komunikáciu Lesley Marijke McCandless a jej otec, elektromagnetický inžinier Jay McCandless, vlastnia spoločnosť so sídlom v Kalifornii s názvom Suncastle Microwave LLC. V práci trávia veľa času, no Cassandra si pamätá, že sa vždy starali o svoje deti, aj keď boli veľmi zaneprázdnení. Cassandra dostala prezývku Sanni od svojej kamarátky z detstva, ktorá nevedela poriadne vysloviť jej meno, tak si ju skrátila po svojom a Cassandre sa to tak zapáčilo, že sa začala ostatným predstavovať ako Sanni. Od svojich raných rokov mala Sanni rada aktívne hry a tiež rada spievala.

Vzdelanie

Sanni maturoval na strednej škole East Chapel Hill v roku 2010 a zapísal sa na University of North Carolina, ktorá sa nachádza v Chapel Hill.

Počas juniorského ročníka sa pripojila k hudobnej skupine Cadence, nie ako speváčka, ale ako ich obchodná manažérka a spoločenská stolička, ktorá organizovala ich vystúpenia na rôznych miestnych podujatiach a festivaloch. V roku 2014 Sanni promoval na UNC s titulom BA v odbore psychológia a vedľajšou školou zo španielčiny. V roku 2017 sa Sanni stala certifikovanou koučkou osobného života a ukončila štúdium na iPEC .

Kariéra

Kariéra v oblasti marketingu a plánovania podujatí

Počas štúdia na univerzite začala Sanni pracovať ako čašníčka v malej kaviarni s názvom Carmine’s Ristorante and Pizzeria. Pri rozvíjaní svojich manažérskych znalostí zúročila svoju prácu s hudobnou skupinou Cadence a prihlásila sa na stáž v oblasti plánovania podujatí do Back Country Land Trust, neziskovej organizácie na ochranu životného prostredia.

V roku 2013 sa Sanni pripojila k Durham Arts Council, jednej z najstarších amerických umeleckých rád, a tiež absolvovala stáž na svojej Alma Mater, absolvovala program UNC APPLES a zorganizovala tam niekoľko podujatí vrátane festivalu umenia CenterFest. Počas posledného ročníka na vysokej škole Sanni pracovala ako učiteľka španielčiny a zároveň bola opatrovateľkou rodiny priateľov svojich rodičov.

V roku 2014 Sanni pracoval ako asistent v pohostinstve v organizácii WorkAway, niekoľko mesiacov žil v Cordobe v Španielsku. Po krátkom práci pre Koru Careers sa Sanni dostal na pozíciu koordinátora podujatí a marketingu v Queenslandskej rade sociálnych služieb, kde pracoval pre program Energy Savvy Families.

Prechod z úradníka na dobrodruha

V roku 2015 Sanni ukončila QCOSS, aby sa pripojila k svojej staršej sestre v trénovaní outdoorových dobrodružných športov, vrátane horolezectva. Za pár rokov sa Sanni stal podnikateľom, založil centrum pre život koučingu, neustále priťahoval viac klientov a na novom trhu sa cítil stabilne. Neskôr sa Sanni stal spoluzakladateľom OutWild, komunity pre ľudí, ktorí chcú žiť outdoorovým životným štýlom a venovať sa outdoorovým športom. Spolu s ďalšími spoluzakladateľmi, horským atlétom Jeremym Jensenom a kariérnym manažérom a moderátorom podcastov Courtney Sanford, Sanni pomáha iným ľuďom zmeniť ich životy a byť bližšie k prírode a dosiahnuť slobodu sebavyjadrenia. „Prostredníctvom svojho koučingu pomáha ľuďom prekonať pochybnosti a obavy, ktoré neustále bránia životu bez strachu a pocitu naplnenia.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Je tu niekto, kto sa snaží udržať motiváciu v práci? Najmä s váhou COVID-19 a pridaným prechodom práce z domu? Ako prechodový kouč trávim VEĽA času rozhovormi s klientmi o ich kariére a práci. Popri tom som našiel niekoľko jednoduchých a účinných stratégií, ktoré dôsledne pomáhajú predchádzať vyhoreniu alebo ho zvrátiť a znovu nás spájajú s tým, čo robíme. @blake_cason a ja organizujeme ďalší 8-týždňový kurz o tomto všetkom, ktorý začína 29. apríla a registrácia sa uzatvára v sobotu o 8:00! Zaregistrujte sa na odkaze v mojom bio. || momentka od @alexhonnold, ako som minulú jar rapoval do prímorského útesu v Portugalsku!

Príspevok zdieľaný používateľom Skutočný McCandless (@sannimccandless) 20. apríla 2020 o 20:34 PDT

Jej klienti dosahujú celoživotné ciele a nachádzajú agentúru vo svojom vlastnom živote tým, že sa naučia komunikovať úprimnejšie,“ uvádza sa v informáciách o Sanni na oficiálnom webovej stránky z OutWild. Počas ťažkých časov globálnej pandémie v roku 2020 Sanni organizuje bezplatné online workshopy, ako napríklad Efektívna komunikácia, Ako viesť tvrdé rozhovory a iné.

Osobný život, snúbenec Alex Honnold

Sanni sa stretla so svojím budúcim snúbencom Alexom Honnoldom na podujatí, na ktorom Alex v roku 2015 pripravoval svoju knihu Sám na stene – Sanni mala dosť odvahy, aby mu podala malý papierik s jej číslom, keď jej podpísal. kniha. Po niekoľkých týždňoch, keď sa Alex vrátil do Seattlu, jej zavolal a začali spolu chodiť a Sanni ho následne začala sprevádzať na jeho cestách.

Na začiatku ich vzťahu Alex už mal nápad vyliezť na skalu El Capitan, aj keď už mal dve nehody. Neskôr sa Sanni objavil v dokumentárnom filme Free Solo, ktorý režírovali Jimmy Chin a jeho manželka Elizabeth Chai Vasarhelyi, ktorí boli tiež producentmi filmu. Film získal Oscara za najlepší dokumentárny film v roku 2019 a nechal za sebou také dokumenty ako Minding the Gap, Hale County This Morning, This Evening a RBG. Film tiež získal viacero ocenení v rokoch 2018 až 2019, vrátane cien na Medzinárodnom filmovom festivale v Toronte, Filmových cien Britskej akadémie a Primetime Emmy Awards, pričom vyhral všetkých sedem kategórií, za ktoré bol film nominovaný.

Sanni sa jej nasledovníci často pýtajú, či sa nebojí Alexovej smrti, keďže sa často takmer denne vystavuje nebezpečenstvu.

Raz napísala, že spočiatku ani nepomyslela na jeho smrť, no po tom, čo jej priateľ Ueli zomrel pri nehode pri výstupe na Everest a jeho manželka Nicole ovdovela, Sanni pochopila, že ľudia, ktorých milovala, často žijú svoje životy na hrane. . No aj vtedy ona napísal : ‚Nikdy by som nechcel, aby moja smrť vzala radosť zo života niekomu inému. Je prirodzené a zdravé smútiť, ale možno je to tiež v poriadku, keď nastane čas. Nie preto, že nám nebudú chýbať s*ačky ľudí, ktorých milujeme, ale preto, že pre nás všetkých prichádza smrť.

Kto je Alex Honnold?

Alexander Honnold sa narodil 17. augusta 1985 v Sacramente v Kalifornii v USA. Jeho matka Dierdre Wolownich je tiež horolezkyňa – ako 66-ročná vyliezla na El Capitan, ale nie voľne sólo, ako to urobil neskôr jej syn.

Alexov otec, Charles Forrest Honnold, je komunitný vysokoškolský profesor. Alex priznáva, že nikdy nebol najlepší lezec, pretože videl veľa detí, ktoré začali liezť skoro a robili to, akoby mali prirodzený dar, Alex hovorí, že nikdy taký nebol, ale mal pre to vášeň, takže podarilo sa mu toho veľa dosiahnuť. Alex sa stal populárnym vo svete lezenia, keď za jeden deň voľne sóloval Rostrum a Astroman v Yosemitskom údolí a dosiahol množstvo ďalších významných výstupov, vrátane niekoľkých voľných sól a sól na rýchlosť.

Alex je vegetarián a neberie žiadne drogy ani alkohol. Jeho hlavným záujmom po lezení je čítanie, prečíta niekoľko kníh týždenne, keď má medzi výstupmi voľný čas.

Medzi jeho obľúbených spisovateľov patrí Crey Rich, David A. Sinclair a Robin Diangelo. Alex sa nazýva „militantným ateistom a feministom“.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Sanni má rád zimné športy ako lyžovanie, snowboarding a horské lyžovanie. Tiež rada pláva, tancuje a jednoducho chodí po lese. Jej obľúbeným tvorom je motýľ.

Je Sanni príbuzný s Chrisom McCandlessom?

Sanni sa často pýta, či je príbuzná s ďalším outdoorovým nadšencom a turistom Chrisom McCandlessom, ktorý zomrel od hladu v roku 1992, keď mal len 24 rokov počas svojich ciest po Severnej Amerike, keďže mal minimálne zásoby.

Sanni pozná jeho príbeh, no nie sú príbuzní.

Vzhľad, štýl oblečenia

Sanni má dlhé svetlohnedé vlasy, meria 1,7 metra, váži okolo 56 kg a jej dôležité štatistiky sú 34-24-35. Sanni rád nosí slamené klobúky. Nemá žiadne tetovania.

Čistý majetok a plat

Od roku 2020 sa uvádza, že čistý majetok Sanni je okolo 1 milión dolárov , zatiaľ čo jej snúbenec Alex má pokladaný čistý majetok nad 1,5 milióna dolárov , ktorý sa výrazne rozrástol po úspechu dokumentárneho filmu o jeho voľnej sólovke El Capitan.