• Hlavná
  • Herci
  • Aký vysoký je Link Neal? Výška, manželka, čistá hodnota – Biografia 2020

Aký vysoký je Link Neal? Výška, manželka, čistá hodnota – Biografia 2020

ObsahRaný život, rodina, vzdelanie

YouTuber, herec, spisovateľ a komik Charles Lincoln ‚Link‘ Neal III sa narodil 1. júna 1978 v Boone Trail, Severná Karolína, USA. Spolu so svojím najlepším priateľom Rhettom McLaughlinom je polovicou slávneho dua YouTube „Rhett and Link“, ktoré je najlepšie známe vďaka svojmu kanálu Good Mythical Morning, ktorý začal v roku 2012.

Odkaz vychovávala jeho matka Sue Capps, ktorá bola pracovníčkou v miestnom provizórnom obchode, a jeho otec Charles Lincoln II. Jeho rodičia sa rozviedli, keď mal dva roky, a jeho matka sa vydala za Jimmyho Cappsa, svojho miláčika zo strednej školy, a presťahovali sa do Buies Creek.

4. septembra 1984 sa Link stretol s Rhettom v prvý deň v prvej triede.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Vyzeráš dobre v podväzkoch! ☝️ . . . . . #podväzky #linkneal #goodmythicalmorning #gmm #bymb #kostým #súd #právnik #rhettandlink #tryguys

Príspevok zdieľaný používateľom Emily (@gmm.stan) 19. júna 2019 o 23:53 PDT

Dostali zadržanie za to, že na svoje stoly napísali „hel“ a „dam“, obe mali byť nadávky, ale boli nesprávne napísané. Pani Reed Locklearová, ich učiteľka na prvom stupni, ich za trest prinútila vyfarbiť obrázky zvierat a mýtických bytostí – konkrétne jednorožca a Paula Bunyana. Od toho dňa sa stali priateľmi a ich priateľstvo trvá už viac ako 30 rokov. Obrázky, ktoré museli vyfarbiť, inšpirovali názov ich kanála Good Mythical Morning. Link v minulosti prirovnal ich blízke priateľstvo k dvojčatám, ktoré boli pri narodení oddelené.

Počas celého svojho vzdelávania navštevovali rovnaké školy, počnúc základnou školou Buies Creek a potom strednou školou Harnett Central, kde uzavreli krvnú zmluvu, v ktorej vyhlásili, že jedného dňa spolu urobia niečo „úžasné“ a „veľké“.

Zmluvu si Link bohužiaľ nechal v peňaženke, no o dva roky neskôr o ňu prišiel.

Link a Rhett spolu navštevovali aj Štátnu univerzitu v Severnej Karolíne a boli spolubývajúcimi. Neskôr s nimi žili aj dvaja ich kamaráti z vysokej školy Tim a Gregg. Rhett promoval v roku 2000 a Link absolvoval summa cum v máji 2001 s titulom priemyselného inžinierstva.

Povedali, že ich mottom priateľstva je vytvárať spoločné spomienky. Link a Rhett sa podelili o väčšinu svojich skúseností, keď vyrastali, vrátane výletov do kempingu, svojej prvej práce, viacerých zážitkov na prahu smrti, objavovania rieky Cape Fear a dokonca s rovnakou prvou a druhou priateľkou, Amber a Leslie.

Kariéra

Keď mali Link a Rhett 14 rokov, začali svoj prvý spoločný kreatívny projekt – spoločne napísali scenár k filmu s názvom Gutless Wonders.

Začali nakrúcať scény pre film, ale nakoniec ho nikdy nedokončili, no prečítali si scenár v niekoľkých epizódach Dobrého mýtického rána.

Na strednej škole založili kresťansko-punkovú rockovú kapelu Wax Paper Dogz, obaja ako hlavní speváci, až kým sa Rhett nestal gitaristom, keď sa naučil túto zručnosť. Nakrútili aj paródiu na Kráľa Oidipa – tragédia trvala 25 minút a Rhett v nej hral Oidipa a Link ako jeho sluha.

Po imatrikulácii zo strednej školy začal Link pracovať pre International Business Machines Corporation (IBM), kde pracoval ako kooperátor počas svojich juniorských a vyšších ročníkov na univerzite. Počas niekoľkých rokov práce v IBM Link stále natáčal videá s Rhettom a dvojica predvádzala komediálne skeče pre Cru, náboženskú organizáciu.

Potom, čo niekoľko rokov pracovali ako inžinieri, dali výpoveď a zamerali sa na svoje náboženstvo ako kresťanskí evanjelici a organizácia Cru. Natočili komediálne videá pre konferencie a stretnutia po tom, čo ich hostiteľ týždenných stretnutí Cru na Štátnej univerzite v Severnej Karolíne inšpiroval, aby pokračovali – stretnutia sa zúčastnili, keď boli prváci na univerzite. V Cru nakoniec vyvinuli svoj charakteristický komediálny štýl, ktorý majú dodnes, a rozhodli sa, že budú baviť svoju kariéru na plný úväzok. V roku 2010 počas videa, v ktorom odpovedali na otázky fanúšikov, Rhett povedal, že hoci sú kresťania, ich obsah nie je založený na náboženstve. V epizóde ich podcastu Ear Biscuits z roku 2020 diskutovali o zmenách svojej viery a vysvetlili, že už nie sú kresťanmi.

Rhett povedal, že o sebe hovorí ako o ‚nádejnom agnostikovi‘ a Link nasledovaný slovami, že sa nazýva ‚agnostikom, ktorý chce byť nádejný‘.

V roku 2008 bol spoluautorom dokumentu Hľadá sa pani Locklear. Link a Rhett používajú na nájdenie svojho učiteľa v prvej triede len staromódne ústne podanie. Ich pátranie ich zavedie k indiánskemu kmeňu Lumbee zo Severnej Karolíny. Našťastie dospeli k vyvrcholeniu storočného politického boja o identitu, ktorý bol kmeň nútený znášať. Dokument a jeho „postavy“ slúžia ako pripomienka, že v modernej dobe technológií sú niektoré veci príliš dôležité na to, aby sa dali povedať v textovej správe alebo e-maile.

Nasledujúci rok založili Rhett & Link, Inc. so sídlom v Burbanku a v roku 2017 zmenili názov na Mythical Entertainment.

Produkčná spoločnosť sa podieľa na televíznych reláciách, podcastoch, živých vystúpeniach, online videách, knihách, hudobnej nahrávke a tovaru. Vstupenky a produkty sa predávajú cez Amazon a ich oficiálny internetový obchod. V roku 2009 ich Business Insider zaradil na 22. miesto v zozname 25 najkreatívnejších ľudí v reklame. V septembri sa tiež pripojili k losangeleskej mediálnej spoločnosti Collective.

V januári 2011 spustili svoj YouTube kanál Good Morning Chia Lincoln, ktorý museli o mesiac neskôr premenovať na Good Mythical Morning, pretože polovica ich miláčikov Chia zomrela. Prehliadka sa stala tak populárnou, že s účasťou súhlasili aj známi hostia vrátane herca Daniela Radcliffa a YouTubera PewDiePie (Felix Kjellberg). V roku 2013 na International Academy of Web Television Awards relácia vyhrala najlepší varietný seriál.

PREPOJTE KURACIEHO GÉNIA

pridané Rhett a Link na Piatok 3. marca 2017

Nakoniec pridali sprievodné programy ako The Good Mythical More, The Mythical Show a This is Mythical. Celkový počet odberateľov na kanáloch YouTube je 20 miliónov a zhliadnutia sú takmer 4,5 miliardy. Dobré mýtické ráno má viac ako 16 miliónov predplatiteľov a Dobré mýtické viac má viac ako dva milióny.

Ako prvoaprílový žart spustili Link a Rhett štvrtý kanál s názvom Buenos Y Míticos Días a tiež odovzdali epizódu Dobrého mýtického rána, pričom hovorili iba po španielsky. Chceli vytvoriť kanál v druhom jazyku, ale posledné video, ktoré odovzdali, bolo 29. júla 2015 z dôvodu nečinnosti kanála, má len 250 000 odberateľov.

V roku 2013 Link a Rhett spustili svoj podcast Ear Biscuits, ktorý nahrali na SoundCloud a iTunes. Nasledujúci rok bol Good Mythical Morning uvedený na 35. mieste v rebríčku 100 najlepších kanálov New Media Rockstars.

V októbri 2017 boli spoluautorom a vydali knihu Rhett & Link’s Book of Mythicality: A Field Guide to Curiosity, Creativity and Tomfoolery, ktorú vydal Crown Archetype. Link a Rhett ho venovali svojmu ďalšiemu najlepšiemu priateľovi z detstva, Benovi Greenwoodovi, ktorý bohužiaľ zomrel na rakovinu semenníkov, keď mal 32 rokov.

Medzi ďalšie projekty, ktoré spolu urobili, patrí román The Lost Causes of Bleak Creek z roku 2019, komediálne náčrty a piesne. Majú sériu YouTube Premium, Rhett and Link’s Buddy System, ktorá mala premiéru v roku 2016, a sezóna 2 sa vysielala nasledujúci rok – nielenže vytvorili sériu, ale vytvorili aj hudbu použitú v šou. Ich séria YouTube Premium bola taká očakávaná, že prekonala Orange Is the New Black ako najsledovanejšiu digitálnu show.

Majú tiež Rhett & Link: Commercial Kings, čo je séria nezávislého filmového kanála.

Link sa objavil ako hosť v epizódach Epic Rap Battles of History, seriálu na kanáli YouTube ERB, v epizódach zobrazujúcich Leonarda Da Vinciho, prieskumníka Lewisa Meriwethera a letca Orvilla Wrighta ako rapperov.

Pomáhal tiež vytvárať rôzne reklamy a sponzoroval videá pre známe značky, ako sú Coca-Cola, McDonald’s, Amazon Echo a Taco Bell. V roku 2008 získal dve ocenenia, Adweek’s Buzz Awards a Advertising Age W3 Award v kategórii Consumer Goods a v roku 2010 Spirit Award v kategórii Best Online Promotion v kategórii Apparel Industry.

Niekoľkokrát hosťoval v talk show, vrátane The Tonight Show s Conanom a Jayom Lenom, Last Call s Carsonom Dalym a Jimmy Fallon Show.

Link a Rhett spolu neoficiálne vydali dva albumy: Just Mail Us the Grammy v roku 2001 a I’m Sorry, What Was That? v roku 2005.

Link a Rhett boli nominovaní v bohatom zozname ocenení a získali veľa. V roku 2014 za Breaking Bad: The Middle School Musical vyhrali cenu People’s Voice Award za online film a video: komédie, individuálne krátke alebo epizódy. V roku 2015 získali ďalšiu cenu People’s Voice za prvú osobu v kategórii: Online film a video. V roku 2016 vyhrali Shorty Award za najlepšiu webovú sériu: Dobré mýtické ráno a v roku 2017 získali ďalšiu cenu People’s Voice Award za najlepšiu webovú osobnosť/hostiteľ za online film a video. Ich zoznam nominácií obsahuje dve v roku 2014: cenu IAWTV a cenu Webby, cenu Webby v rokoch 2015 a 2017 a cenu Streamy v roku 2018.

Link o sebe a Rhettovi hovorí ako o „internetaineroch“ (kombinácia slov „internet“ a „zabávači“), pretože sú zabávačmi na internete.

Osobný život

Link spoznal svoju budúcu manželku Christy White pri jazde na kolieskových korčuliach, keď bol v prvom ročníku vysokej školy. V roku 2000 sa zosobášili v Kinstone v Severnej Karolíne. Majú tri deti, Charles Lincoln IV, Lilian Grace Neal a Lando James Neal, a momentálne bývajú v údolí.

Lando a Rhettov mladší syn Shepard sa niekedy objaví v epizódach Dobrého mýtického rána a spojí sa, aby odpovedali na otázky. Obaja sa podobajú na osobnosti svojich otcov a mnohí fanúšikovia Good Mythical Morning dúfajú, že „Shando“ nakoniec prevezme úlohu hostiteľa.

pridané Rhett a Link na Streda 26. septembra 2018

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Link dostal od Rhetta hviezdu, ktorá je viditeľná voľným okom a volá sa LinkStar.

Tvrdí, že je mierne OCPD, pretože si často užíva upratovanie a organizovanie a neznesie nič, čo by zostalo neúplné. Rád si zachováva rutinu a svoj diplom z priemyselného inžinierstva využíva v každodennom živote.

Je o ňom známe, že je vyberavý a často gýče, keď skúša nové jedlo v Good Mythical Morning. Kvôli svojej tendencii vypľúvať väčšinu jedla má teraz pri natáčaní týchto videí na scéne „bájny barfový vedro“.

Obaja priatelia sú veľkými fanúšikmi Merle Haggarda a Lionela Richieho. Na strednej škole často jazdili a hodiny len počúvali hudbu Merle Haggarda a neskôr diskutovali o textoch. Keď mali 16 rokov, krátko po tom, čo Rhett zložil licenciu, nasledovali Merleov turistický autobus do Južnej Karolíny.

Priatelia dúfali, že sa so spevákom stretnú, no po prekročení štátnej hranice spanikárili a otočili.

Počas zdieľania internátnej izby na vysokej škole začali ‚Projekt Lionel.‘ Každý, kto navštívil ich miesto, musel pózovať – ako na slávnom obale Lionelovho albumu – na ich žltom gauči, nazvanom ‚Mr. Fly.‘ V septembri 2012 nahrali na svoj kanál video, kde celú noc spievali All Night Long. Začali nakrúcať o 19:25 na móle Santa Monica a s viac ako 11 hodinami záberov skončili o 6:30 na Mt. Wilson.

Vzhľad

Link má tmavohnedé vlasy a modré oči, ktoré sú orámované čiernymi štvorcovými okuliarmi. Je vysoký 6 stôp (1,83 m) a váži 163 libier (74 kg).

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

majte krasny den!! • • #rhettandlink #goodmythicalmorning #gmm #rhettmc #linklamont #rhettmclaughlin #linkneal #rhettjamesmclaughlin #charleslincolnneal #rhink #randl #rhettandlinkedit #mythicalbeast #mythical #youtube #youtuber #gmmore #goodmythical

Príspevok zdieľaný používateľom annie ✨☁️ (@celestiallink) 19. mája 2020 o 7:23 PDT

Čistý majetok a plat

Jeho čistý majetok sa v polovici roku 2020 odhaduje na 8 miliónov dolárov. Väčšinu svojich peňazí zarobil prácou v IBM a ako an herec a komik. Peniaze zarába aj na svojom kanáli YouTube prostredníctvom podpory značiek, vystúpení na pódiu, výnosov a známych značiek, ktoré sponzorujú videá. Ich kanál Good Mythical Morning získava veľkú sumu peňazí, pretože má viac ako 15 miliónov odberateľov, čo z nich robí jeden z najsledovanejších kanálov na stránke. Link a Rhett tiež zarábajú peniaze za účinkovanie v komediálnych virálnych reklamách pre spoločnosti ako Ojai Valley Taxidermy a Red House Furniture.

Časopis Forbes zaradil Linka a Rhetta na šieste miesto medzi najlepšie zarábajúcimi YouTubermi v roku 2015.