• Hlavná
  • Rapperi
  • Aký vysoký je DaBaby? Výška, čistá hodnota, vek, manželka, skutočné meno

Aký vysoký je DaBaby? Výška, čistá hodnota, vek, manželka, skutočné meno

ObsahAké je skutočné meno DaBaby?

Jonathan Lyndale Kirk sa narodil v Clevelande, Ohio, USA 22. decembra 1991 – jeho znamenie zverokruhu je Kozorožec a má americkú národnosť. Známy pod umeleckým menom DaBaby, je rapper a spevák ktorý sa do povedomia dostal len nedávno v roku 2019, keď vydal svoj debutový plnohodnotný album Baby on Baby, ktorý sa dostal na 7. miesto v rebríčku Billboard 200 Chart.

Rušný MF.

pridané DaBaby na Nedeľa 23. augusta 2020

Detstvo a vzdelanie

DaBabyho vychovávali spolu so svojimi dvoma staršími bratmi ich otec, ktorý je účtovník, a ich matka, ktorá pracuje ako zdravotná sestra v miestnej nemocnici. DaBaby strávil prvých osem rokov svojho života v Clevelande, potom sa jeho rodina v roku 1999 presťahovala do Charlotte v Severnej Karolíne.

Vyrastal na rapperoch ako Lil Wayne, 50 Cent a Eminem a čoskoro začal snívať o tom, že sa sám stane rapperom.

Študoval na Vance High School na ktorom hral futbal a bejzbal a po imatrikulácii v roku 2010 sa DaBaby zapísal na University of North Carolina v Greensboro, ale po dvoch rokoch skončil s vyhlásením, že sa zapísal na vysokú školu len preto, že jeho rodičia chceli, aby študoval.

Kariéra rappera

Po dvoch rokoch odpracovaných v niekoľkých zamestnaniach, aby sa finančne podporil, sa DaBaby rozhodol všetok svoj voľný čas venovať tvorbe hudby.

Väčšinu roka 2014 strávil prácou na svojom debutovom mixtape – Nonfiction – ktorý vyšiel v roku 2015, no nedokázal pritiahnuť veľkú pozornosť. Pokračoval vo vydaní svojho druhého mixtapu, God’s Work, po ktorom nasledoval ďalší mixtape Baby Talk, avšak ani jeden z nich mu nepomohol vybudovať veľkú základňu fanúšikov.

DaBaby vydal ďalšie dva mixtapy – Billion Dollar Baby a Back on My Baby Jesus Sh*t (na chvíľu používal umelecké meno Baby Jesus) – a tieto mixtapy si všimol Arnold Taylor, ktorý je prezidentom South Coast Music Group.

Arnold podpísal DaBaby a pomohol mu nájsť koncerty v kluboch po Severnej Karolíne, potom v roku 2018 DaBaby získal širšie uznanie so svojím mixtape Blank Blank distribuovaným Roc Nation, čo mu vynieslo multimiliónovú zmluvu s americkou nahrávacou spoločnosťou Interscope.

27. septembra 2019 vydal DaBaby svoj druhý štúdiový album – Kirk – ktorý sa umiestnil na vrchole amerického rebríčka Billboard 200 Chart, zatiaľ čo jeho hlavný singel Intro sa umiestnil na 13. mieste v americkom rebríčku Billboard Hot 100 Chart. Začiatkom roka 2020 bol DaBaby nominovaný na dve výročné ceny Grammy za najlepšiu rapovú pieseň a najlepší rapový výkon, obe za svoj singel Suge, po ktorom vyšiel jeho tretí album Blame It on Baby, ktorý sa umiestnil na vrchole rebríčka Billboard 200 a predalo sa ho okolo 125 000 kópií. .

Najnovšie, 27. júla 2020, DaBaby vydal svoj singel No Dribble, ktorý bol neskôr zahrnutý v remastrovanej verzii Blame It on Baby vydanej 4. augusta.

Problémy so zákonom

DaBaby bol zapojený do streľby v Huntersville v Severnej Karolíne, keď bol zastrelený 19-ročný chlapec – DaBaby uviedol, že konal v sebaobrane, no priznal sa k tomu, že nosil skrytú zbraň. Bol zatknutý v januári 2020 po tom, čo sa polícia v Miami dozvedela o jeho zatykači v Texase – DaBaby a jeho priatelia okradli hudobného promotéra, ktorý zaplatil DaBabymu 20 000 dolárov, keď mu mal zaplatiť 30 000 dolárov.

Po dvoch dňoch ho prepustili.

Len nedávno v novembri 2020 sa DaBabyho brat Glen Johnson zabil zbraňou.

Milujte život a manželku

Internetom sa šíria klebety, že DaBaby bol kedysi ženatý so svojou stredoškolskou láskou Ashley Kirk. Tie sa začali šíriť po tom, čo neznáma osoba našla stredoškolskú ročenku DaBaby, v ktorej napísal jeden zo študentov „Najinšpiratívnejšou osobou v jeho živote bola jeho manželka Ashley Kirk.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom LONG LIVE G (@dababy)

DaBaby poprel klebety a uviedol, že dievča bolo jeho najlepším priateľom, pretože mu často požičiavalo svoje auto a pomáhalo mu s domácimi úlohami, ale to je všetko.

DaBaby má dcéru so ženou menom MeMe a v novembri 2019 oznámil, že čaká ďalšie dieťa, bez toho, aby upresnil, že to nebolo s MeMe – neskôr uviedol, že on a MeMe už neboli spolu v čase, keď s ním spal. iná žena.

Od novembra 2020 je DaBaby slobodná, nevydala sa a má dve deti.

Záľuby a iné záujmy

DaBaby je do istej miery závislý na svojich účtoch na sociálnych médiách a na svojom účte na Instagrame dokázal nazhromaždiť viac ako 14,5 milióna sledovateľov, avšak len nedávno po smrti jeho brata bol tento deaktivovaný.

Rád cestuje a bol po celých Spojených štátoch, aby vystupoval a užíval si – jeho vysnívanou destináciou je Miami na Floride.

DaBaby je milovník zvierat, pričom mačky sú jeho obľúbené, a hovorí, že jedného dňa by chcel mať domáceho tigra!

Príležitostne cvičí, pretože má dva až tri tréningy v posilňovni týždenne, ale nedáva si pozor na stravu, pretože najčastejšie jedáva rýchle občerstvenie.

DaBaby rada sleduje filmy s Robertom De Nirom, Al Pacinom a Marlonom Brandom v hlavných úlohách, ako napríklad trilógiu Krstný otec, Zjazvená tvár a Spáči.

Vek, výška a čistý majetok

DaBaby má 28 rokov. Má krátke čierne vlasy a hnedé oči, jeho výška je 5 stôp 8 palcov (1,73 m) a váži približne 72 kg.

Od novembra 2020 jeho čisté imanie sa odhaduje na viac ako 3 milióny dolárov.