Aký je čistý majetok GoldGloveTV? Vek, Priateľka, Tetovanie, Wiki

ObsahKto je GoldGloveTV?

GoldGloveTV je populárna americká osobnosť YouTube a streamer Twitch, ktorý sa preslávil hraním hier ako GTA V, NBA 2k17, Gears of War 4 a mnohých ďalších. Má obrovskú fanúšikovskú základňu na YouTube a Twitchi a je tiež členom Bros Angels.

GoldGloveTV Wiki- Skutočné meno, vek, detstvo a vzdelanie

Narodil sa ako Brennon O'Neill 22. apríla 1991 vo Washingtone v USA, jeho rodina sa neskôr presťahovala do Portlandu v Oregone, kde strávil zvyšok svojho detstva.

Ako človek, ktorý sa v skutočnosti vôbec neberie vážne, je tento obrázok až príliš vážny.

pridané Zlatá rukavica na Utorok 26. septembra 2017

Nepovedal nič o svojom vzdelaní, ale za predpokladu, že sa zameral na streamovanie, keď mal len 17 rokov, je pre neho ťažké navštevovať akúkoľvek univerzitu. Napriek tomu ho herný svet vzýval už odmalička a hry si ho získali.

Začiatky kariéry

Predtým, ako začal odovzdávať herné videá, GoldGloveTV začal s jeho herným nastavením a ukázal svojich starých a nových fanúšikov aký hrací automat vlastní .

Spočiatku mal problémy s pravidelnou tvorbou obsahu, ale po chvíli si našiel svoju rutinu a začal produkovať herné videá. Dve z prvých hier, ktoré nahral, ​​boli Minecraft a Call of Duty Modern Warfare 2 . Po pritiahnutí fanúšikov na YouTube, GoldGloveTV spustil svoj kanál Twitch, na ktorom sa nakoniec stal populárnejším ako na YouTube. Začal streamovaním množstva populárnych hier, čo len zvýšilo jeho popularitu a s rozširovaním herného sveta si získaval státisíce fanúšikov.

Vystúpte na výslnie

Hranie takých populárnych strieľačiek a športových hier prilákalo fanúšikov na jeho kanál a začal vytvárať nové kanály YouTube a teraz má tri s miliónmi fanúšikov. Jeho Kanál Let's Plays má viac ako 450 000 odberateľov, ktorých použil len na nahrávanie videí z rôznych hier, od franšízy NBA2k po Rocket League, potom The Last of Us 2 a nedávno Ghost of Tsushima. Jeho videá trvajú viac ako hodinu a fanúšikovia ho za túto jedinečnú stratégiu chválili.

Nielenže si vybudoval popularitu, ale aj bezkonkurenčnú dôveru medzi sebou a svojimi fanúšikmi a teraz hrá mnoho rôznych hier, čo na jeho kanály prilákalo množstvo ľudí z celého sveta.

Popularita Twitch

Keď jeho hviezda na YouTube vyletela cez strechu, spustil svoj kanál Twitch a teraz nazbieral viac ako milión sledovateľov a množstvo predplatiteľov, ktorí mu platia najmenej 4,99 dolárov mesačne, čo do značnej miery zvýšilo jeho bohatstvo.

V súčasnosti streamuje hry ako NBA2k20, potom Rogue Company, Warzone a mnoho ďalších. Jeho popularita stúpla na takú úroveň, že S haquille O’Neal ho vyzval na zápas jeden na jedného v Rocket League .

Čistá hodnota, výška, hmotnosť, vzhľad GoldGloveTV

GoldGloveTV je jedným z prvých streamerov YouTube a bol tiež jedným z prvých, ktorí si vytvorili účet na Twitchi. Odvtedy sa stal populárnym po celom svete a jeho čistý majetok sa výrazne zvýšil.

Podľa zdrojov sa odhaduje, že čistý majetok GoldGloveTV je v polovici roku 2020 až 860 000 dolárov.

Dôležité štatistiky GoldGloveTV nie sú známe, hoci má atletickú postavu. Má svetlohnedé vlasy a modré oči.

GoldGloveTV Osobný život, zoznamka, priateľka, vydatá?

GoldGloveTV pri tvorbe svojich herných videí o sebe len zriedka zdieľa niečo a nie je fanúšikom denných vlogov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Môj partner v živote. mama môjho syna. Môj najlepší priateľ. Láska môjho života. Si všetko. Povzbudzuješ ma, aby som bol tou najlepšou verziou seba samého, stojíš po mojom boku počas toho všetkého a vyzeráš pri tom nádherne. Mám také šťastie, že som ťa našiel. Všetko najlepšie k narodeninám moja láska. Zaslúžiš si všetko a potom niečo. Ďakujeme vám za všetko, čo robíte a aj naďalej budete robiť pre túto našu krásnu, rozrastajúcu sa rodinku. Ľúbim ťa. ❤️

Príspevok zdieľaný používateľom zlatá rukavica (@goldglove) 24. júla 2020 o 11:39 PDT

Zistilo sa však, že GoldGloveTV je vo vzťahu s ďalšou hviezdou YouTube a Twitch, ktorá od roku 2016 vystupuje pod menom FemSteph, a obaja čakajú na narodenie svojho prvého potomka, syna, ktorý sa narodí v decembri tohto roku. .

Priateľka GoldGloveTV- FemSteph

FemSteph je ďalšou úspešnou osobnosťou YouTube a Twitch, jej skutočné meno je Stephanie Driscoll a narodila sa 24. júla 1988 vo Vancouveri, štát Washington, USA. Má brata Gabriela.

Stephanie začala streamovať v roku 2012 a odvtedy hrala okrem iného hry ako The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Fortnite, Player Unknown’s Battlegrounds a nedávno Sims 4. Predtým, ako začala hrať videohry, pracovala na oddelení digitálneho marketingu pre vydavateľa videohier, čo ju nakoniec priviedlo k hraniu videohier. Jej čistý majetok je údajne okolo 1 milióna dolárov od polovice roku 2020.