Aký bohatý je sudca Frank Caprio? Čistá hodnota, plat, rodina, životopis

ObsahKto je Frank Caprio?

Francesco Caprio sa narodil 23. novembra 1936 v Providence, Rhode Island, USA, a je porotcom, ktorý sa preslávil najmä prácou v šou Caught in Providence. Jeho videá zo súdnej siene majú na YouTube milióny videní, keďže sa v posledných rokoch stal virálnou senzáciou. Pôsobí ako hlavný mestský sudca svojho rodného mesta Providence.

Bohatstvo Franka Capria

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Franka Capria odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, ktorý zarobil úspešnou kariérou v súdnom systéme, kde od mladosti slúžil vo vláde. S miestnou samosprávou spolupracuje od 60. rokov v rôznych funkciách.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Video príde tento týždeň, označte dvoch priateľov, ktorí si ho budú chcieť pozrieť

Príspevok zdieľaný používateľom Frank Caprio (@judgefrankcaprio) 18. apríla 2018 o 6:43 PDT

Raný život, vzdelávanie a začiatky kariéry

Frank má taliansky pôvod, jeho otec pochádza z Teano v Taliansku, zatiaľ čo jeho matka je taliansko-američanka narodená v USA. Vyrastal v štvrti Federal Hill, kde jeho otec pracoval ako mliekar a zároveň predával ovocie. Odkedy začal navštevovať strednú strednú školu, Frank pracoval na príležitostných prácach, aby si privyrobil, napríklad ako čistič topánok a umývačka riadu.

Počas svojej mladosti bol veľmi atletický a v 50. rokoch dokonca vyhral štátny titul v zápasení. Po imatrikulácii sa zapísal na Providence College, súkromnú univerzitu s viac ako 3 000 študentmi ročne.

Po ukončení bakalárskeho štúdia začal pracovať ako stredoškolský učiteľ, vyučoval vládne hodiny a zároveň študoval právo v noci na Suffolk University School of Law v Bostone. Po ukončení právnického štúdia a zložení advokátskej skúšky odišiel z učiteľského zamestnania. Krátko slúžil aj v armáde, keď sa pripojil k Národnej garde Rhode Island Army National Guard (RIARNG).

Stať sa sudcom

Po tom, čo od konca 50. do začiatku 60. rokov vykonával prax ako právnik, Capriova kariéra stúpala, keď bol zvolený do mestskej rady. Slúžil šesť rokov a potom sa stal delegátom ústavného konventu Rhode Island.

Počas svojho pôsobenia vo funkcii sa zúčastnil piatich demokratických národných zjazdov, podujatí organizovaných s cieľom pomôcť nominovať prezidentských kandidátov za Demokratickú stranu. Pokračoval aj vo svojom záujme a práci s akadémiou, predsedom Rady guvernérov pre vysokoškolské vzdelávanie na Rhode Islande, ktorý bol zodpovedný za veľké rozhodnutia s mnohými významnými vysokými školami v štáte.

V polovici 80-tych rokov mal rozsiahle skúsenosti vo vláde a právnom systéme štátu, čo ho viedlo k tomu, že bol vymenovaný za sudcu mestského súdu v Providence, ktorý zastáva odvtedy. Súčasťou jeho práce je riešenie početnej kriminality nízkej úrovne, citácií a konaní.

Zatiaľ čo bol väčšinou mimo centra pozornosti, veci sa zmenili, keď a šou v súdnej sieni – Chytený v prozreteľnosti – začal sa vysielať so zameraním na jeho súdnu sieň. Tieto typy predstavení sa stali populárnymi na medzinárodnej úrovni kvôli nezvyčajnému záujmu ľudí o drámu a realistické interakcie, ktoré sa vyskytujú v týchto scenároch.

Vírusová senzácia

Zatiaľ čo sa show väčšinou konala lokálne, veci sa zmenili v roku 2018, keď show zarobila národná syndikácia , čo vedie k jeho vysielaniu po celých USA. Prehliadka mala tiež epizódy zverejnené online prostredníctvom platformy YouTube, video platformy a jednej z najpopulárnejších webových stránok na svete.

Pred národným syndikátom kanál Pulptastic uvádzal jeden z prípadov, ktoré riešil a ktorý sa stal virálnym, čo dokazuje, že jeho osobnosť, ako aj jeho úsudok, by mohli byť hitom.

Pokračuje v práci na šou a bol tiež pozvaný do iných programov, pričom je v šou hlavným hosťom Parkovacie vojny , v ktorej väčšinou rieši dopravné priestupky. Za svoje úspechy mu bol udelený čestný doktorát práva od Providence College a Suffolk University Law School. Bol odmenený aj University of Rhode Island a udelila mu čestný doktorát vo verejnej službe. Stal sa známym svojou súcitnou osobnosťou a schopnosťou orientovať sa v rôznych situáciách v súdnej sieni.

Dobročinná činnosť

Okrem svojich služieb v štáte sa Caprio podieľal aj na mnohých snahách, ktoré pomohli jeho miestnej komunite. Je zakladateľom tzv Štipendijný fond Antonia Capria , ktorá je pomenovaná po jeho otcovi, ktorej cieľom je pomôcť stredoškolákom v jeho okolí získať potrebné financie a možnosti vzdelávania. Založil štipendiá na Providence College a Suffolk University School of Law a vytvoril programy, ktoré majú obyvateľom Rhode Islandu poskytnúť lepšiu dostupnosť v oblasti právnych služieb, najmä vo veľkých štvrtiach.

Caprio sa stal miestnou celebritou v Providence a fanúšikovia ho zastavujú na ulici kvôli selfie. Jeho videá prilákali 151 miliónov zobrazení zdroj + autorské práva na www.dailymail.com

pridané Sudca Frank Caprio Fanúšikovia na Pondelok 7. augusta 2017

Je tiež veľmi aktívny v niekoľkých neziskových organizáciách, medzi ktoré patria skupiny, s ktorými spolupracoval Rhode Island Food Bank , Boys Town of Italy a Nickerson House Juvenile Court. Bol súčasťou nadácie Rhode Island Statue of Liberty Foundation, ktorej cieľom je financovať úsilie o obnovu populárnej sochy, ako aj ostrova, na ktorom sa nachádza. Pôsobil aj v rade pre základné a stredné vzdelávanie na Rhode Island. V súčasnosti je členom prezidentskej rady Providence College.

Osobný život

Frank sa oženil s Joyce počas svojich 30 rokov a odvtedy sú spolu – bývajú v Providence a majú päť detí a teraz sedem vnúčat a dve pravnúčatá. Dve z jeho detí sa venovali kariére v politike, pričom jeho najstarší Frank T. Carpio slúžil ako hlavný pokladník Rhode Islandu. Je tiež prvým americkým politickým kandidátom, ktorý ako súčasť svojej platformy použil televíziu na požiadanie. Jeho druhý syn David Caprio pôsobil ako zástupca okresu Rhode Island 34 a ako právnik nasledoval kroky svojho otca.