• Hlavná
  • Rapperi
  • Aký bohatý je rapper DDG? Čistá hodnota, vek, výška, priateľka

Aký bohatý je rapper DDG? Čistá hodnota, vek, výška, priateľka

ObsahRapper DDG Wiki Bio

Darryl Dwayne Granberry Jr. – známejší pod umeleckými menami PontiacMadeDDG a DDG – sa narodil v Pontiac, Michigan USA, 10. októbra 1997 – jeho znamenie zverokruhu sú Váhy a má americkú národnosť. Je rapper, YouTuber a podnikateľ , ktorý si získal uznanie po tom, čo niekedy v roku 2015 začal nahrávať svoje hudobné videá na svoj kanál YouTube.

Detstvo a vzdelanie

DDG bol vychovaný v Pontiac svojimi rodičmi, o ktorých zvyčajne nehovorí, ale verí sa, že obaja jeho rodičia majú vysokoškolské vzdelanie a naliehali na neho, aby tiež navštevoval vysokú školu - DDG má niekoľko súrodencov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný DDG (@pontiacmadeddg)

Študoval na International Tech Academy, z ktorej maturoval v roku 2015. Bol oceneným vo svojej triede, čo znamená, že mal najvyššie hodnotenie spomedzi všetkých svojich rovesníkov, a preto na slávnostnej imatrikulácii predniesol záverečnú reč. DDG sa potom zapísal na Central Michigan University , no tvrdil, že na YouTube začal zarábať okolo 30 000 dolárov mesačne, a tak opustil vysokú školu.

Kariéra rappera

Po ukončení vysokej školy sa DDG presťahoval do Hollywoodu v Kalifornii, aby pracoval ako YouTuber na plný úväzok a rapper na čiastočný úväzok.

Opísal, že počas svojho detstva strávil dosť času v hudobnom štúdiu, v ktorom jeho otec pracoval ako inžinier, a potom strávil roky písaním vlastných piesní a vystupovaním pre svojich blízkych priateľov a rodinu. Jednou z jeho prvých skladieb bola Big Boat, ktorá slúžila ako diss skladba populárneho amerického rappera Lil Yachtyho a v roku 2016 vydal DDG dve nové piesne – Free Party a Balenciagas, ktoré produkoval nemecko-americký producent Xavier Lamar Dotson. , známejšie ako Zaytoven. Nasledujúca skladba DDG bola Lettuce, v ktorej hosťuje Famous Dex, potom 23. novembra 2017 vydal prvý singel z jeho debutovej rozšírenej hry (EP) s názvom Givenchy a pieseň si odvtedy na YouTube vypočulo viac ako 25 miliónov krát.

Jeho debutové EP Take Me Serious nasledovalo 17. marca 2018 s väčšinou pozitívnymi recenziami a o pár mesiacov neskôr DDG podpísal zmluvu s Epic Records. Jeho prvý singel pod značkou Arguments vyšiel 1. júna 2018 a 15. apríla 2020 bol certifikovaný ako zlatý od asociácie nahrávacieho priemyslu Ameriky (RIAA). Druhé EP DDG vyšlo 22. marca 2019 s názvom Sorry 4 the Hold Up a dostalo protichodné recenzie. Oznámil, že pracuje na svojom debutovom albume, keď 20. septembra 2019 vydal jeden zo singlov Push – album VALEDICTORIAN vyšiel 1. novembra 2019 s pozitívnymi ohlasmi.

DDG oznámil, že momentálne pracuje na svojom mixtape Keep That Same Energy, ktorý má vyjsť v roku 2021.

Kariéra youtubera

DDG momentálne prevádzkuje štyri kanály YouTube.

  • GamingWithDDG bol spustený 27. októbra 2011 a dnes ho odoberá približne 1,6 milióna ľudí, a má viac ako 105 miliónov zobrazení zo všetkých jeho videí dokopy – väčšina videí nahraných na tento kanál obsahuje DDG hranie videohier, najpopulárnejšie REACTING TO MY 7 YEAR OLD NIECE CRINGEY MUSICAL.LYS si od 12. januára 2017 pozrelo takmer päť miliónov krát.
  • DDG kanál PontiacMadeDDG Vlogs bol spustený 26. júla 2014 a dnes ho odoberá 2,3 milióna ľudí, pričom má okolo 350 miliónov pozretí všetkých jeho videí dokopy – DDG používa tento kanál na nahrávanie videí súvisiacich s jeho každodenným životom, zatiaľ čo jeho populárne video je DDG – Big Boat (Lil Yachty Diss Track) | OFICIÁLNE HUDOBNÉ VIDEO, ktoré si od 23. augusta 2017 pozrelo približne 13,5 milióna krát.
  • Jeho kanál The DDG Family bol spustený 6. septembra 2017 a dnes má takmer štyri milióny odberateľov a viac ako 560 miliónov zhliadnutí všetkých jeho videí dohromady. Ako sa uvádza v popise kanála: „Tento kanál je o interakcii s divákmi/rodinou. V týchto videách budete mať pocit, že ste v skutočnosti vo videu“, zatiaľ čo jeho najobľúbenejšie video – KONEČNE SOM STRETOL SVOJU 14 ROČNÚ SESTRU BF... [KONIEC] – si od 30. októbra 2018 pozrelo viac ako 7,3 milióna krát.
  • Posledný kanál DDG, DDG, bol vytvorený 3. októbra 2017 a má približne 1,6 milióna odberateľov a viac ako 200 miliónov zhliadnutí všetkých videí kanála spolu. Tento kanál sa používa výhradne pre hudobné videá DDG, zatiaľ čo jedno z najpopulárnejších videí – DDG – Moonwalking in Calabasas Remix (feat. Blueface) [Official Music Video] – si pozrelo viac ako 26 miliónov krát.

DDG je dosť aktívny aj na rôznych sociálnych sieťach. Jeho instagramový účet sledujú takmer štyri milióny ľudí, zatiaľ čo DDG odovzdal približne 1 000 obrázkov, z ktorých väčšina vznikla počas jeho každodenného života. Na Twitteri je aktívny od novembra 2011 a sleduje ho okolo 450 000 ľudí. Jeho stránku na Facebooku sleduje takmer 900 000 ľudí, zatiaľ čo on je dosť aktívny na TikTok a nazbieral okolo 1,3 milióna sledovateľov a približne 13,6 milióna lajkov všetkých svojich obrázkov a videí dokopy.

Milovať život a priateľku

DDG je viac-menej tajný, pokiaľ ide o jeho milostný život, ale je známe, že v minulosti chodil s dvoma dievčatami.

Začiatkom roku 2017 bol vo vzťahu s americkou popovou speváčkou Emazou Dilan, ktorá je možno najlepšie známa tým, že je členkou skupiny Ceraadi, pričom je tiež youtuberkou. Emaza a DDG spolu chodili asi pol roka, kým sa rozišli z neznámych dôvodov, zatiaľ čo sa verí, že to bolo kvôli nevere zo strany DDG.

Koncom roka 2017 začal chodiť s YouTuberom, blogerom a modelom Kennedym Cymone – zasnúbili sa v apríli 2018, ale potom to v júli 2018 odvolali a z neznámych dôvodov sa rozišli.

Od decembra 2020 je DDG slobodný, nevydal sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

DDG trávi veľa svojho voľného času v posilňovni, rád dvíha činky a spevňuje telo – každý týždeň má štyri až päť tréningov, teda jeho svalnaté telo.

Rád cestuje a jeho kariéra rappera ho zaviedla do niekoľkých štátov, pričom pri jedinej príležitosti bol aj v Európe, kde navštívil Nemecko a Francúzsko.

DDG má okázalý životný štýl – vlastní auto Lamborghini, loď a zvyčajne lieta súkromnými lietadlami a pri vystúpeniach býva len v najdrahších hoteloch.

Vo svojom voľnom čase, ktorý je väčšinou neskoro v noci, DDG rád sleduje kriminálne a mafiánske filmy s niektorými z jeho obľúbených hercov Al Pacino, Robert De Niro a Marlon Brando, ako napríklad trilógiu Krstný otec, Taxikár a Zjazvená tvár.

Vek, výška a čistý majetok

DDG má 23 rokov. Má hnedé vlasy a hnedé oči, jeho výška je 5 stôp 8 palcov (1,73 m) a váži okolo 150 libier (68 kg).

Od decembra 2020 jeho čistý majetok sa odhaduje na viac ako 1,6 milióna dolárov.