• Hlavná
  • Herci
  • Aký bohatý je prvý manžel Jennifer Lopez – Ojani Noa? Wiki

Aký bohatý je prvý manžel Jennifer Lopez – Ojani Noa? Wiki

ObsahKto je Ojani Noa? Wiki Bio

Ojani Lazaro Noa sa narodil na Kube 11. júna 1974 , takže jeho znamenie zverokruhu sú Blíženci a má kubánsku aj americkú národnosť. Je to herec, ale pravdepodobne najznámejší ako prvý manžel Jennifer Lopez, slávnej americkej speváčky a herečky.

Raný život a vzdelanie

Ojani bol vychovávaný ako jediné dieťa na Kube jeho otcom, ktorý bol robotníkom v továrni, a matkou, ktorá bola krajčírka. Navštevoval základnú školu, kde hrával futbal a behal dráhu, no po skončení ôsmeho ročníka sa jeho rodina rozhodla presťahovať do USA. Začal tam navštevovať verejnú strednú školu, naďalej hral futbal a začal hrať futbal a jeho rodičia si našli nové zamestnanie, zatiaľ čo jeho matka začala navštevovať vysokú školu.

Krásnu nedeľu všetkým #HappySunday

pridané Ojani Noa Noa na Nedeľa 5. júla 2015

Ojani sa zaujímal o herectvo, stal sa členom školského dramatického klubu a objavil sa vo väčšine školských hier. Po imatrikulácii v roku 1992 sa nezapísal na vysokú školu, ale začal pracovať, pričom občas vystupoval v televíznych seriáloch a filmoch.

Kariéra ako herec

Ojani začal svoju kariéru prácou v niekoľkých reštauráciách ako čašník, aby sa nakoniec stal šéfkuchárom. Svoju hereckú kariéru odštartoval v roku 1999, no uznanie si získal až potom, čo sa objavil v dramatickom filme Rappin-n-Ryming v roku 2002, v ktorom si zahrali Tami Adrian George, Todd Ryan a Nicole Pulliam a sleduje príbeh niekoľkých detí žijúcich v preplnenom meste, ktoré sa po tom, čo dostanú na výber, namiesto väzenia rozhodnú ísť do prípravnej školy.

Jeho ďalší nápadný vzhľad bol v kriminálnej dráme Vendetta: No Conscience, No Mercy – známej aj ako Irish Eyes – v roku 2004, v ktorej si zahrali Daniel Baldwin a John Novak a sleduje dvoch bratov narodených v Írsku, ktorí teraz žijú v USA a boli vychovaní. v robotníckej rodine.

Objavil sa v životopisnom filme Eye See Me v roku 2007, ktorý má dobré hodnotenie 7,7/10 na stránke hodnotenia filmov a televíznych seriálov IMDb – vo filme hrali Charlon Jeffery a Matthew Alexander a sleduje lovca odmien pracujúceho pre vládu, ktorý prenasleduje hľadaného zločinca a zároveň sa učí veľa o sebe.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#JLO so svojím prvým manželom #OjaniNoa v roku #1997 #FlashbackFriday #JenniferLopez #Jlovers

Príspevok zdieľaný používateľom Fanpage Jennifer Lopez (@jloverg12) 3. apríla 2015 o 15:28 PDT

Ojani je väčšinou známy tým, že sa objavil v tretej sezóne série Supervivientes s názvom stratený v Karibiku v roku 2008, ktorý nebol taký populárny ako jeho druhá sezóna Perdidos en el Honduras. Hral hlavnú úlohu, no sezóna sa divákom veľmi nepáčila.

Milostný život a manželstvo s Jennifer Lopez

Ojani stretol svoju teraz už bývalú manželku Jennifer Lopez, keď pracoval v reštaurácii v Miami Beach na Floride ako čašník, keď odchádzala z reštaurácie, požiadal o jej telefónne číslo a o niekoľko týždňov neskôr išli na rande. Vzali sa 22. februára 1997, ale rozviedli sa 1. júna 1998 kvôli tomu, čo sa javí ako problémy so žiarlivosťou kvôli Jenniferinmu úspechu vo filmovom priemysle.

Po dokončení rozvodu sa Ojani Jennifer vyhrážal zverejnením ich podomácky vyrobených záberov a žiadal od nej 5 miliónov dolárov. Rozhodla sa proti nemu vzniesť obvinenie a súd rozhodol v jej prospech, nariadil Ojanimu zaplatiť pol milióna dolárov a uviedol, že bude poslaný do väzenia, ak zverejní akýkoľvek materiál, ktorý obsahuje Jennifer. Zdá sa, že Ojani bol od rozchodu s Jennifer slobodný – neoženil sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Ojani rád trávi svoj voľný čas cvičením v miestnej posilňovni v Miami, pričom má päť až šesť tréningov týždenne, pričom rád cvičí aj vonku a chodí si zabehať. Venuje sa tiež rôznym športom a od 15 rokov sa venuje bojovým umeniam.

Ojani rád cestuje a pri viacerých príležitostiach bol v niekoľkých štátoch USA a v Južnej Amerike, pričom navštívil Venezuelu a Brazíliu. Vo voľnom čase rád pozerá filmy, pričom jeho obľúbenou herečkou je stále jeho bývalá manželka, zatiaľ čo jeho obľúbenými hercami sú Robert De Niro a Matt Damon. Niektoré z jeho obľúbených filmov sú trilógia Krstný otec, Pulp Fiction a Dobrý Will Hunting. Je milovníkom zvierat a má dvoch psov a ako 12-ročný bol dobrovoľníkom v útulku pre zvieratá na Kube.

Ojaniho vzhľad. Aký bohatý je prvý manžel Jennifer Lopez?

Ojani má 45 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoký 6 stôp 1 palca (1,85 m). a váži okolo 167 libier (76 kg).

Od apríla 2020 sa jeho čistý majetok odhaduje na viac ako 200 000 dolárov, zatiaľ čo čistý majetok Jennifer sa odhaduje na približne 40 miliónov dolárov.

Kto je Jennifer Lopez? Wiki Bio

Jennifer Lynn Lopez sa narodila v Bronxe, New York City, USA, dňa 24. júla 1969 , takže jej znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť. Je herečkou, speváčkou, tanečnicou a módnou návrhárkou, ktorá je okrem iného známa tým, že hrá vo filmoch Anaconda, The Boy Next Door a The Wedding Planner. Vychovávali ju spolu so svojimi sestrami Leslie a Lyndou v Bronxe ich rodičia David Lopez, ktorý bol počítačovým technikom, a Guadalupe Rodriguez, ktorá bola ženou v domácnosti, obaja sa narodili v Portoriku.

Jennifer začala spievať a tancovať, keď mala päť rokov, a ako sedemročná začala organizovať turné po štáte New York. Navštevovala Preston High School, kde sa fyzicky aktívne venovala gymnastike a behu, a po imatrikulácii sa rozhodla zamerať na svoju hereckú kariéru.

V roku 1986 vo veku 17 rokov sa zúčastnila konkurzu na rolu v dramatickom filme My Little Girl a po tom, čo ju vyhrala a stvárnila Myru, sa naozaj rozhodla stať sa profesionálnou herečkou, no po tlačení rodičmi sa zapísala na Baruch College. , len aby po niekoľkých mesiacoch vypadol. Jej rodičia nepodporili jej rozhodnutie, čo je čiastočne dôvod, prečo sa Jennifer presťahovala na Manhattan, aby žila sama a začala svoju kariéru ako divadelná herečka, ktorá sa objavila v muzikáloch ako Jesus Christ Superstar.

Čoskoro sa stala tanečnicou, pracovala v Japonsku a neskôr tancovala pre skupinu New Kids on the Block, pričom rola, ktorá jej pomohla získať uznanie, bola v seriáli In Living Color. Jej prvé pozoruhodné vystúpenie vo filme bolo vo filme Lost in the Wind v roku 1993 a v roku 1995 bola nominovaná na cenu Independent Spirit Award za najlepšiu ženu vo vedľajšej úlohe za úlohu v dramatickom filme Moja rodina. Bola ocenená za výkon v kriminálnej komédii Out of Sight, ktorá vyšla v roku 1998, a približne v rovnakom čase začala pracovať aj na svojej speváckej kariére, keď v máji 1999 vydala svoj prvý singel If You Had My Love, zatiaľ čo jej debutový album On 6 nasledovalo 1. júna.

V roku 2000 sa stala sexsymbolom a po prezývke J. Lo. svojimi fanúšikmi nazvala svoj druhý album J. Lo, ktorý vyšiel 23. januára 2003 a dostal sa na prvé miesto v americkom rebríčku Billboard 200.

Jennifer sa objavila v kriticky uznávaných filmoch The Wedding Planner, v ktorých hral Matthew McConaughey, a Gigli, v ktorých hral Ben Affleck, a v televíznom seriáli Shade of Blue v roku 2016.

Jennifer sa po útokoch z 11. septembra začala zaujímať o filantropiu, venovala peniaze niekoľkým organizáciám a v roku 2009 spolu so sestrou Lyndou založila nadáciu Lopez Family Foundation, ktorej cieľom je platiť zdravotnú starostlivosť tým, ktorí si to nemôžu dovoliť. Jedna z najvýznamnejších zbierok, ktorú Jennifer spustila, vyzbierala v roku 2017 viac ako 35 miliónov dolárov. V roku 2001 sa vydala za amerického herca Crisa Judda, zatiaľ čo sa v roku 2003 rozviedli, a v roku 2004 sa vydala za Marca Anthonyho, amerického speváka. ho o 10 rokov neskôr, pričom obaja majú spolu dve deti. S Alexom Rodriguezom, bývalým profesionálnym hráčom bejzbalu, začala chodiť v roku 2017 a nedávno sa zasnúbili.