Aký bohatý je Marques Brownlee? Čistá hodnota, priateľka, Wiki

ObsahMarques Brownlee Wiki Bio

Marques Keith Brownlee, známy skôr pod profesionálnym menom MKBHD, sa narodil v Maplewood, New Jersey USA, 3. decembra 1993 – jeho znamenie zverokruhu je Strelec a má americkú národnosť. Je profesionálnym hráčom Frisbee a YouTuberom , ktorý môže byť známy najmä vďaka svojmu kanálu YouTube, na ktorý nahráva videá súvisiace s technológiou.

Detstvo a vzdelanie

Marques vyrastal v Maplewoode, ale o jeho rodičoch a súrodencoch sa toho veľa nevie, pretože si svoje osobné záležitosti radšej necháva pre seba – verí sa, že jeho otec pracuje pre IT spoločnosť a jeho matka je žena v domácnosti.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Marquesom Brownleeom (@mkbhd)

Študoval na Columbia High School, kde sa začal zaujímať o rôzne športy, ako je futbal a futbal, pričom si s kamarátmi občas zahral aj frisbee. Po maturite v roku 2011 Marques sa zapísal na Howe School Stevens Institute of Technology v máji 2015 ukončil bakalársky titul v odbore obchod a technika.

Potom začal pracovať ako YouTuber a od roku 2016 pracuje v štúdiu v Kearny, New Jersey.

Kariéra youtubera

Marques spustil svoj kanál YouTube 21. marca 2008, ale videá začal nahrávať až v januári 2009 – dnes ho odoberá viac ako 13 miliónov ľudí a má viac ako 2,27 miliardy zhliadnutí všetkých jeho videí dohromady.

Marques je vlastníkom jedného z najviac odoberaných technologických kanálov YouTube a v auguste 2013 ho bývalý senior viceprezident spoločnosti Google Vic Gundotra nazval „momentálne najlepším technologickým recenzentom na planéte“.

Videá Marques propagovali rôzne webové stránky . vrátane viacjazyčnej siete technologických blogov Endadget a phabletu s Androidom LG G Flex. Po tom, čo Marques nahral video, na ktorom je znázornený, ako robí test poškriabania na 4,7-palcovom zafírovom displeji iPhonu 6, stalo sa za deň populárnym a objavilo sa na rôznych webových stránkach ako Time Magazine, HuffPost a The Verge a objavilo sa aj na NBC. Správy a v rôznych novinách po celom svete.

V decembri 2015 mal možnosť urobiť rozhovor so zosnulým Kobe Bryantom a porozprával sa s ním o gadgetoch a zariadeniach, ktoré mohol používať, ako aj o topánkach Kobe 11, ktoré navrhol.

O rok neskôr urobil Marques v marci 2018 rozhovor s Craigom Federighim, starším viceprezidentom softvérového inžinierstva v spoločnosti Apple, a americkým astrofyzikom a vedeckým komunikátorom Neilom deGrasse Tysonom. V tom istom roku viedol rozhovor s Elonom Muskom, ktorý získal Shorty Award pre tvorcu Dekáda a hosťuje vo webovom seriáli Hot Ones. Vo februári 2019 urobil rozhovor s Billom Gatesom a do konca roka hovoril aj so slávnym americkým hercom Willom Smithom a Satyom Nadellom, generálnym riaditeľom spoločnosti Microsoft. Najnovšie, v roku 2020, urobil Marques rozhovor s Markom Zuckerbergom, tvorcom, predsedom a generálnym riaditeľom Facebooku.

Od 31. júla 2019 Marques hostí svoj podcast a podcast producenta Andrewa Mangnanelliho Waveform: The MKBHD Podcast, v ktorom diskutujú o spotrebnej elektronike.

Od roku 2014 organizuje svoje vlastné Smartphone Awards s rôznymi kategóriami ako Najlepší veľký smartfón, Najlepší fotoaparát a Najlepší dizajn, medzi inými šiestimi.

Kariéra ako hráč Frisbee

Marques získal uznanie ako profesionálny konečný hráč Frisbee v roku 2015, keď nastúpil do Garden State, pričom predtým hrával za tímy ako New York Rumble a New Jersey Hammerheads.

S Garden State hral do roku 2017, keď sa pripojil k Philadelphii Phoenix, a potom sa po roku presťahoval do New York Empire, kde súťažil v American Ultimate Disc League (AUDL) – v roku 2019 sa stali šampiónmi AUDL.

Milovať život a priateľku

Marques je trochu tajnostkársky, pokiaľ ide o jeho milostný život, ale je známe, že už pár rokov chodí so svojou priateľkou. Aj keď jej skutočné meno nie je známe, na Instagrame vystupuje pod menom Nikki Hair a sleduje ho okolo 5000 ľudí. Tí dvaja nezdieľali podrobnosti o tom, ako a kedy sa stretli, ale Marques občas tweetuje a nahráva obrázky, na ktorých sú oni dvaja spolu, a raz napísal o tom, ako pomáhal Nikki v kuchyni, no skončil s oblepeným prstom!

Marques nehovoril o žiadnych iných dievčatách, s ktorými by mohol chodiť pred stretnutím s Nikki, takže od decembra 2020 je vo vzťahu, neoženil sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Marques je fyzicky veľmi aktívny, keďže má každý týždeň niekoľko tréningov v posilňovni, pričom hrá aj basketbal a občas chodí behať s Nikki – nedávno nahrali na svoje účty Instagram obrázok, na ktorom držia trofej, ktorú vyhrali na pretekoch.

Marques sa zaujíma o autá, najmä tie, ktoré sú poháňané elektrinou, a predtým, ako prešiel na inú verziu auta s názvom Raven, vlastnil Teslu Model S P100D.

Miluje cestovanie a bol po celých Spojených štátoch za prácou aj zábavou, pričom pri niekoľkých príležitostiach bol aj v Európe.

Vo svojom voľnom čase rád sleduje filmy – jeho obľúbeným hercom a herečkou sú Will Smith a Meryl Streep, zatiaľ čo jeho obľúbené filmy sú I Am Legend, I, Robot a Kramer versus Kramer.

Vek, výška a čistý majetok

Marques má 27 rokov. Má krátke čierne vlasy a hnedé oči, jeho výška je 1,9 metra a váži okolo 82 kg.

Od decembra 2020 jeho čisté imanie sa odhaduje na takmer 2 milióny dolárov.