Aký bohatý je manžel Ashley Tisdale – Christopher French? Bio

Obsah



Kto je Christopher French?

Francúzsky Christopher sa narodil 23. apríla 1982 v Los Gatos, Kalifornia, USA. Je spevákom, hudobníkom, producentom a nahrávacím umelcom, ale možno najlepšie známy ako manžel herečky Ashley Tisdale. Jeho manželka sa preslávila ako súčasť Disney Channel, na ktorom získala významnú úlohu v franšíze High School Musical.

Bohatstvo Christophera Frencha

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Christophera Frencha odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, ktorý získal úspechom v rôznych snahách. Vlastní nahrávaciu spoločnosť, riadi kapelu Annie Automatic a trochu sa venoval aj herectvu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ja & Z v laboratóriách @strymonengineering minulý týždeň ⚡️

Príspevok zdieľaný používateľom Christopher French (@cmfrench) dňa 23. augusta 2019 o 10:21 PDT

Pravdepodobne ťaží aj z bohatstva svojej manželky, keďže Tisdale má čisté imanie odhadované na viac ako 10 miliónov dolárov.

Raný život, vzdelávanie a začiatky kariéry

V mladom veku si Christopher vypestoval vášeň pre hudbu, začal písať piesne, keď vyrastal, a tieto piesne nahral pomocou 4-stopového magnetofónu. Nakoniec sa rozhodol venovať hudbe počas štúdia a po maturite na strednej škole sa zapísal na Hudobný inštitút v Los Angeles, aby sa mohol dozvedieť viac o tom, čo zahŕňa hudobnú produkciu.

Vyštudoval nahrávacie inžinierstvo na MI – škola je úzko spojená s Los Angeles City College.

Po ukončení štúdia pokračoval v štúdiu na Berklee College of Music, kde sa dozvedel viac o orchestri a filme. Vysoká škola súčasnej hudby je jednou z najväčších na svete a je zodpovedná za mnohých absolventov, z ktorých mnohí získali ocenenia v zábavnom priemysle.

Hudobná kariéra

Po ukončení štúdia založil French alternatívnu rockovú skupinu s názvom Annie Automatic. Bol hlavným spevákom kapely a vydala niekoľko skladieb prostredníctvom online platforiem, ako je Spotify. Spolupracovali aj s niekoľkými umelcami, vrátane Kaley Cuoco zo slávy Big Bang Theory.

Mali malú sledovanosť a nikdy nedostali príležitosť preniknúť medzi bežné publikum.

Podpísal zmluvu s First Artists Management a potom začal pracovať predovšetkým ako skladateľ a producent a založil hudobné štúdio so sídlom v Los Angeles s názvom Lady Bug Sound. Venoval sa aj komerčnej práci, spracoval hudbu pre niekoľko projektov. Nakoniec prišla príležitosť pre herecké projekty a on ju využil vo filme Nemilovaný . Činoherný muzikál bol vydaný v roku 2018 a sleduje príbeh filipínskej Američanky, ktorá bojuje so závislosťou od sexu a lásky a pomocou hudby sa zotavuje z trápenia.

Film si získal trochu pozornosti, mal premiéru na SXSW a získal cenu LUNA Gamechanger.

Okrem svojej nezávislej filmovej tvorby bol aj hosťujúcou hviezdou v sitcome Young & Hungry, ktorý sleduje život technologického podnikateľa a jeho šéfkuchára, ktorí nadviažu vzťah krátko po vzájomnom stretnutí. Prehliadka trvala päť sezón, zakončenie v roku 2018.

Manželka – Ashley Tisdale

V mladom veku mala Ashley veľa pozornosti v zábavnom priemysle, pričom jej staršia sestra pracovala ako herečka. Na konkurzy začala chodiť vo veku troch rokov po tom, čo rodinu oslovil talentový manažér v nákupnom centre.

Objavila sa v mnohých reklamách a neskôr prešla na javisko v hrách ako Gypsy: A Musical Fable. Ako osemročná sa objavila v inscenácii Les Miserables v úlohe Cosette. Absolvovala dve turné po produkcii a potom sa presťahovala do Kórey na produkciu Annie.

Keďže chcela ísť vo svojej kariére ďalej, presťahovala sa so svojou rodinou do Los Angeles a začala účinkovaním ako hosť v niekoľkých show. Podpísala tiež zmluvu s Ford Models a urobila niekoľko projektov hlasového herectva. V roku 2000 vyhrala cenu Young Artist Award za svoje hosťovanie v Boston Public, no pokračovala v dokončovaní štúdií, kým ešte pracovala.

V roku 2005 sa pripojila k Disney Channel a začala sa objavovať vo filme The Suite Life of Zack & Cody.

Úspech Ashley Tisdale

Zatiaľ čo sa Tisdale stávala známym menom, jej sláva dosiahla medzinárodný status, keď ju obsadili do High School Musical ako Sharpay Evans. Projekt bol a obrovský úspech , čo vedie k významnému sledovaniu a dvom pokračovaniam, pričom tretie je uvedenie v kinách, nie ako televízny film. Po úspechu franšízy podpísala zmluvu s Warner Bros. Records a vydala svoj debutový album s názvom Headstrong, ktorý bol tiež úspešný a získal zlatú certifikáciu.

Milujem túto novú líniu Bright Boost od @Neutrogena! Vyrobili ho mileniáli pre mileniálov, ktorí majú radi jasnejšiu pleť ako ja...moje obľúbené sú Gélový krém a rozjasňujúce sérum!#BrightBoost #NeutrogenaPartner

pridané Ashley Tisdale na Utorok 17. decembra 2019

V roku 2007 nahovorila postavu Candace Flynn vo filme Phineas & Ferb, úlohu, ktorú bude zastávať ďalších osem rokov, a zároveň pokračovala vo svojej hudobnej kariére vydaním Guilty Pleasure, ktoré však malo menší úspech ako jej debutový album. Opustila Warner Bros Records a vrátila sa k herectvu účinkovaním v Hellcats. Potom podpísala zmluvu s Relativity Media, čo viedlo k predstaveniam Miss Advised a Sharpay's Fabulous Adventure – vedľajší produkt High School Musical. V roku 2013 bola obsadená ako jedna z hlavných postáv Scary Movie 5 a bola tiež producentkou Young & Hungry. Jedným z jej najnovších projektov je jej tretí album – Symptómy .

Osobný život

Christopher a Ashley sa stretli prostredníctvom spoločných priateľov v roku 2012 – pár bol prvýkrát spolu videný v Apple Store v Los Angeles a svoj vzťah zverejnili krátko nato. Po roku randenia ju požiadal o ruku na vrchole Empire State Building – potom mali zásnubný večierok v Bagatelle Los Angeles, ktorý mnohé médiá označili za honosný. Ich manželstvo bolo na opačnom konci spektra, pretože chceli mať a tajná svadba len za účasti blízkej rodiny a priateľov, niekde v Santa Barbare. Hoci sú spolu šesť rokov, nemajú deti a ani neprejavili žiadnu túžbu mať nejaké.