• Hlavná
  • Herci
  • Aký bohatý je Josh Peck? Čistá hodnota, manželka, chudnutie, dieťa

Aký bohatý je Josh Peck? Čistá hodnota, manželka, chudnutie, dieťa

ObsahJosh Peck Wiki Bio

Joshua Michael Peck sa narodil v New Yorku, USA, 10. novembra 1986 – jeho znamenie zverokruhu je Škorpión a má americkú národnosť. Je to youtuber, herec a komik , ktorý by mohol byť známy najmä vďaka svojej úlohe v rodinnej komediálnej sérii The Amanda Show, ktorú vytvoril Dan Schneider a v ktorej si zahrali Amanda Bynes, Drake Bell a Nancy Sullivan – vysielal sa v rokoch 1999 až 2002 (Josh sa pridal koncom roka 2000) a vyhral šesť ceny, pričom bol nominovaný na päť ďalších.

Detstvo a vzdelanie

Josh bol vychovaný v Hell’s Kitchen na Manhattane ako jediné dieťa jeho matkou Barbarou, ktorá pracovala v niekoľkých zamestnaniach, aby uživila seba a svojho syna, zatiaľ čo Josh sa nikdy nestretol so svojím otcom.

Vo veku ôsmich rokov sa začal zaujímať o stand-up comedy a často vystupoval pre svoju matku a starú mamu. Josh študoval na profesionálnej škole múzických umení , so zameraním na herectvo a stand-up comedy, a po imatrikulácii v roku 2004 sa rozhodol neštudovať vysokú školu, ale venovať sa svojej hereckej kariére.

Skorý úspech

V skutočnosti mal len 10 rokov, keď prvýkrát vystúpil v dennom varietnom programe The Rosie O’Donnell Show, a potom bol pozvaný, aby sa objavil v seriáli The Amanda Show. Josh pokračoval v cvičení v TADA! Youth Theatre a vystupovať v Carolines na Broadwayi.

Úlohy vo filmoch

Joshovi sa pripisuje účinkovanie v približne 75 filmoch a televíznych seriáloch a v tomto článku sa chystáme spomenúť niektoré z jeho najvýznamnejších výkonov.

Jednou z jeho prvých rolí vo filmoch bola komédia Snow Day z roku 2000, v ktorej stvárnil vedľajšiu postavu Wayna Alwortha. V nasledujúcich rokoch sa objavil v komédii Max Keeble’s Big Move z roku 2001, v čiernom komediálnom kriminálnom filme Spun z roku 2002 a v psychologickej dráme Mean Creek z roku 2004. V roku 2006 dal hlas Eddiemu animovaná dobrodružná komédia Ice Age: The Meltdown a zopakoval si svoju rolu vo filmoch Doba ľadová: Úsvit dinosaurov v roku 2009 a Doba ľadová: Kontinentálny drift v roku 2012 – v tom istom roku si zahral po boku Chrisa Hemswortha v akčnom filme Červený úsvit. V roku 2015 sa Josh objavil v troch filmoch: kamarátskej romantickej komédii The Wedding Ringer, komediálnej dráme Danny Collins a westernovom thrilleri The Timber.

Starnutie je teraz také horúce, starnutie.

pridané Josh Peck na Utorok 9. októbra 2018

Tri z jeho najnovších úloh vo filmoch boli v roku 2017 v čiernej komédii Take the 10, v ktorej hral hlavnú postavu Chrisa, v dráme Locating Silver Lake v hlavnej úlohe Daniela a v čínskej animovanej komédii Boonie Bears: Entangled Worlds voicing Bramble. Josh bol nedávno obsadený do role Vincea v pripravovanom sci-fi filme Doors.

Úlohy v televíznych seriáloch

V televíznom seriáli debutoval v roku 2000, keď sa objavil v epizóde The Cast from Snow Day/Hoku komediálneho náčrtu All That, a potom sa objavil v jednotlivých epizódach mnohých seriálov, ako je lekárska dráma ER, skeč komédia Mad. TV a dráma The Guardian.

Získal uznanie v roku 2004, keď bol obsadený do úlohy Josha Nicholsa, jednej z hlavných postáv v sitcome Drake & Josh, ktorú vytvoril Dan Schneider a v ktorej si zahrali aj Drake Bell a Miranda Cosgrove – sleduje dvojkrokového brata, z ktorých jeden je populárny spevák, zatiaľ čo ten druhý je geek, a vyhral 11 ocenení, pričom bol nominovaný na päť ďalších. Jeho ďalší pozoruhodný výkon bol v komédii Grandfathered, ktorú vytvoril Daniel Chun, v hlavnej úlohe Geralda po boku Pageta Brewstera a Josha Stamosa – príbeh sleduje muža, ktorý zistí, že je otcom a starým otcom, získal jednu cenu a bol nominovaný na dvaja ďalší.

Niekoľko Joshových najnovších úloh v televíznych seriáloch bolo v roku 2016 v epizóde Josh Peck vs. Christina Millan zo seriálu súťaže o hudobnú realitu Lip Sync Battle, dvoch epizódach sitcomu Fuller House z roku 2018 a jedinej epizóde seriálu Netflix z roku 2018. Najlepší.najhorší.víkend. Nedávno bol obsadený, aby sa objavil v pripravovanej komédii Turner & Hooch.

Ďalšie práce a ocenenia

V roku 2006 Josh vyjadril svoj hlas Eddiemu vo videohre Ice Age 2: The Meltdown a pomohol navrhnúť postavu Josha Nicholsa pre dve videohry – Drake & Josh a Drake & Josh: Talent Showdown. V rokoch 2009 a 2012 ho počul hlas Eddieho videohru Ice Age: Dawn of the Dinosaurs a mobilná hra Ice Age: Continental Drift – Arctic Games a v roku 2014 hlas Josha Caseyho Jonesa vo filme Teenage Mutant Ninja Turtles: Danger of the Ooze.

Josh je tiež YouTuber, ktorý spustil svoj kanál 8. júna 2017 a dnes ho odoberajú takmer štyri milióny ľudí a má viac ako 332 miliónov zhliadnutí všetkých svojich videí dokopy. Josh väčšinou nahráva komediálny obsah – jeho najobľúbenejšie video TELLING FRIENDS MOJA ŽENA JE TEHOTNÁ!! od 28. augusta 2018 videlo viac ako 15 miliónov krát.

Josh vyhral Independent Spirit Award – Special Distinction za Mean Creek v roku 2005 a v roku 2008 UK Kids’ Choice Award za obľúbenú mužskú televíznu hviezdu za Drake & Josh. V nasledujúcich rokoch bol nominovaný na osem ocenení vrátane troch ocenení Teen Choice Awards a troch cien Behind the Voice Actors Awards, ale bez toho, aby žiadnu vyhral.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Joshom Peckom (@shuapeck)

Manželka a dieťa

Josh sa oženil s Paige O'Brien v júni 2017 po tom, čo títo dvaja spolu chodili viac ako päť rokov, a médiá považovali za zaujímavé, že Josh z neznámych dôvodov nepozval Drakea Bella na svadbu – Paige je filmová strihačka a kameramanka, ktorá by mohla byť najznámejší vďaka práci na filmoch Čierny vlk, Pusti sa a Povedz mi príbeh.

Pred Paige chodil Josh od roku 2005 do polovice roku 2006 a nasledujúci rok s necelebritou Kelly Louie. videl ho chodiť s Famke Janssenovou , holandská herečka a filmová režisérka známa svojimi úlohami v špionážnom filme GoldenEye a filmovej franšíze o superhrdinoch X-Men. V roku 2009 chodil s Hannou Beth Merjos, americkou herečkou a modelkou.

Od novembra 2020 je Josh ženatý s Paige O'Brien a majú spolu syna Maxa, ktorý sa narodil v decembri 2018.

Strata váhy

Josh bol bacuľatý tínedžer a potom, čo získal uznanie za svoje herecké schopnosti, sa rozhodol, že bude zdravý a fit a bude slúžiť ako príklad pre všetkých, ktorí ho sledovali v televízii. Jeho rodina mu pomohla najať odborníka na výživu a fyzického trénera a Josh začal dlhými prechádzkami predtým, ako začal behať a cvičiť v posilňovni. Jeho výživový poradca mu pomohol vybrať si diétny plán, ktorý by mu vyhovoval – pre Josha bolo najťažšie vyhnúť sa cukru, no podarilo sa mu dodržať plán a schudnúť.

Záľuby a iné záujmy

Joshovým hlavným koníčkom je byť aktívny na sociálnych sieťach a na Instagrame je veľmi populárny, keďže jeho účet má viac ako 10,4 milióna sledovateľov, pričom naň nahral viac ako 1 600 obrázkov.

Je fyzicky veľmi aktívny, keďže má stále niekoľko tréningov v telocvični každý týždeň, pričom je tiež bojovým umelcom, ktorý od svojich tínedžerských rokov chodí na hodiny Taekwondo – okrem toho sa venuje aj zmiešaným bojovým umeniam. (MMA) už niekoľko rokov.

Josh rád sleduje filmy a má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Ben Kingsley, Matt Damon a Julia Roberts – povedal, ako si myslí, že nikto nie je taký dobrý v hraní ako Ben. Niektoré z jeho obľúbených filmov sú Gándhí, Schindlerov zoznam a Shutter Island.

Vek, výška a čistý majetok

Josh má 34 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, jeho výška je 6 stôp (1,83 m) a váži okolo 165 libier (75 kg).

Od novembra 2020 jeho čisté imanie sa odhaduje na viac ako 9 miliónov dolárov.