• Hlavná
  • Herci
  • Aký bohatý je Jeffrey DeMunn z Walking Dead? Rodina, manželka

Aký bohatý je Jeffrey DeMunn z Walking Dead? Rodina, manželka

ObsahKto je Jeffrey DeMunn z Walking Dead?

Jeffrey DeMunn sa narodil v Buffale v štáte New York USA 25. apríla 1947 – jeho znamenie zverokruhu je Býk a má americkú národnosť. On je herec , ktorý je azda najznámejší stvárnením Dalea Horvatha v sérii hororových trilerov The Walking Dead, ktorá sa vysiela od roku 2010 a hrajú v nej Andrew Lincoln, Norman Reedus a Melissa McBride. Príbeh sleduje zástupcu šerifa Ricka Grimesa, ktorý sa po prebudení z kómy musí stať kapitánom skupiny preživších vo svete ovládanom zombíkmi – séria má obrovský úspech a doteraz získala 78 ocenení a bola nominovaná na 208 ďalších vrátane Zlatého glóbusu.

Jeffrey DeMunn vo filme Hmla.

pridané The Walking Dead Kids na Pondelok 10. novembra 2014

Aký je bohatý?

Od septembra 2020 Jeffreyho čistý majetok sa odhaduje na viac ako 2 milióny dolárov.

Raný život, rodina a vzdelanie

Jeffrey bol vychovaný v Buffale ako jedináčik, jeho otec James DeMunn, ktorý bol divadelným hercom, a jeho matka Violet Paulus, ktorá bola ženou v domácnosti – jeho rodičia sa rozviedli, keď mal Jeffrey deväť rokov, a James sa oženil s herečkou Betty Lutes DeMunn.

Jeffrey sa začal zaujímať o herectvo vo veľmi ranom veku, a preto ho rodičia krátko po ukončení základného vzdelania poslali študovať na Bristol Old Vic Theatre School v Anglicku. Po štyroch rokoch hrania futbalu, trénovania herectva a spevu a tanca sa Jeffrey vrátil do USA a zapísal na Union College v Schenectady v New Yorku, kde v roku 1969 promoval s titulom Bachelor of Arts z angličtiny.

Úlohy v hrách

Jeffrey bol aktívny na pódiu rovnako ako v televízii. Na scéne debutoval v roku 1972, keď hral Edmunda v Shakespearovej tragédii Kráľ Lear a potom Demetria v Shakespearovom Sne noci svätojánskej.

V roku 1975 si Jeffrey zahral Phila Murrayho, jednu z hlavných postáv v hre Komedianti, a potom hral vo filme A Modlitba za moju dcéru, Benta a Modiglianiho. V roku 1983 stvárnil Taylora v hre Patricka Meyera K2 a hral aj titulnú postavu. v hre Don Juan . V New York City Center v roku 1986 Jeffrey stvárnil Howarda vo filme The Hands of Its Enemy a v divadle Cort v roku 1987 bol ako Tanečník v chytľavosti.

Bol ocenený za stvárnenie Georga Tesmana v hre Henrika Ibsena Hedda Gabler v roku 1994, pričom niektoré z jeho nasledujúcich vystúpení boli v Greensboro: A Requiem hrané v McCarter Theatre v roku 1996, Gun-Shy v Playwright's Horizons Theater v roku 1998 a The Price od Arthura Millera hrala v Royale Theatre v roku 2000.

Jeffrey sa objavil vo viacerých veľmi populárnych hrách, ako napríklad v hre Thorntona Wildera Our Town, za ktorú Thornton získal Pulitzerovu cenu za drámu, vo filme Stephena Adlyho Guirgisa Posledné dni Judáša Iškariotského a potom stvárnil hlavnú postavu Donalda Rumsfelda vo filme Davida Harea Stuff Happens. .

Tri z najnovších Jeffreyho účinkovania v divadelných hrách boli vo filme Death of a Salesman v Old Globe Theatre v roku 2011, A Family For All Cascasions v Bank Street Theatre v roku 2013 a A Great Wilderness vystúpení na Williamstown Theatre Festival v roku 2014.

Úlohy vo filmoch

Jeffrey sa objavil vo viac ako 120 filmoch a televíznych seriáloch a v tomto článku sa chystáme spomenúť niektoré z jeho najvýznamnejších vystúpení.

Vo filme debutoval v roku 1978 ako Vinnie vo filme Posledný nájomník, no uznanie si získal až v roku 1980, keď stvárnil postavu Joea McCauleyho v dramatickom filme Vzkriesenie, ktorý sleduje ženu, ktorá zistí, že dokáže liečiť ľudí po tom, čo takmer zomrela. dopravná nehoda, ktorá pripravila o život jej manžela.

V tom istom roku sa Jeffrey objavil v niekoľkých ďalších filmoch, ako napr kriminálny triler Prvý smrteľný hriech v ktorom hral Frank Sinatra a životopisný film Tančím tak rýchlo, ako dokážem, v ktorom si zahrala Jill Clayburgh. V roku 1981 sa objavil ako okresný prokurátor Burke vo filme Word of Honor, v ktorom debutoval populárny herec John Malkovich, a niektoré z nasledujúcich filmov, v ktorých sa Jeffrey objavil, bol sci-fi horor Varovné znamenie v roku 1985, ďalší sci-fi horor. The Blob v roku 1988 a dramatický film Eyes of an Angel, v ktorom hral John Travolta.

Jeffrey mal šancu objaviť sa v jednom z filmov hodnotených ako „najlepší všetkých čias“, The Shawshank Redemption v roku 1994, spolu so slávnym hercom Morganom Freemanom.

V roku 1995 hral ako Andrei Chikatilo vo filme Občan X, ktorý sleduje detektívov Sovietskeho zväzu, ktorí sa snažia chytiť sériového vraha v 80. rokoch. Objavil sa vo svojom prvom komediálnom filme RocketMan v roku 1997 a potom stvárnil Dr. Bena Bronschweiga v sci-fi thrilleri Akty X. V roku 1999 sa objavil v ďalšom mimoriadne populárnom filme – Zelená míľa – v ktorom hral po boku Toma Hanksa. Niektoré z Jeffreyho pozoruhodných výkonov v nasledujúcich rokoch boli v romantickej dobovej dráme The Majestic v roku 2001, v ktorej hral Jim Carrey, v dobovom mysterióznom filme Hollywoodland v roku 2006 a v temnom komediálnom kriminálnom filme Burn After Reading v roku 2008.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Svet, ktorý sme poznali, je preč, ale zachováme si svoju ľudskosť? To je výber. @jeffreydemunn – @dalehorvath_official ... ... #thewalkingdead #quotes #jeffreydemunn #quotes #jeffreydemunn #thewalkingdeadmemes #michonne #andrewlincoln #daryldixon #twdfans #hershelgreene #thewalkingdeadfamily #thewalkingdeadfamily #thewalkingdeadfamily #thewalkingdeadmemes #michonne #andrewlincoln #andrewnorskinriesedmanlyfanscomries #followforfollowback #like #instagram #zombies

Príspevok zdieľaný používateľom Twd Onlyfans (@thewalkingdeadonlyfans) 19. septembra 2020 o 0:23 PDT

Tri z najnovších Jeffreyho filmových úloh stvárnili Billa v komédii Dospelí začiatočníci z roku 2014, v dráme Halfway z roku 2016, ktorá je režisérskym debutom Bena Cairda, a v biografickej právnickej dráme Marshall z roku 2017, v ktorej stvárnil Dr. Sayera.

Úlohy v televíznych seriáloch

Jeffrey debutoval v televíznom seriáli v roku 1985, keď hral Jerryho Goffa v epizóde G. Q. seriálovej policajnej procedurálnej série Hill Street Blues, a v nasledujúcich rokoch sa objavil v jednotlivých epizódach mnohých seriálov, ako je napríklad dráma The Twilight Zone. , krimiseriál Spenser: For Hire a komédia Moonlighting.

Uznanie získal po stvárnení troch postáv v troch epizódach antologickej série American Playhouse, pričom ho ocenili aj za stvárnenie Williama Herndona v minisérii Lincoln v roku 1988.

Jeffrey sa objavil ako profesor Norman Rothenberg v ôsmich epizódach policajnej procedurálnej a právnej drámy Law & Order a potom hosťoval v epizóde The Rainmaker antologickej série TriBeCa v roku 1993. Jeho ďalší pozoruhodný výkon bol v hororovej minisérii Storm z roku 1999. storočia, v ktorom hral Robbieho Bealsa, a odtiaľ sa Jeffrey objavil v jednotlivých epizódach mnohých ďalších seriálov, vrátane lekárskej drámy Gideon's Crossing v roku 2001, krimiseriálu Hack v roku 2003 a právnickej drámy Law & Order: Súdny proces porotou.

Od roku 2016 hrá Jeffrey Chucka Rhoadesa staršieho v dráme Billions, pričom niektoré z jeho ďalších nedávnych úloh zahŕňajú postavu Maxa Brodkina v štyroch epizódach komediálneho seriálu Divorce a vyjadrenie Charlieho v epizóde I Was a Teenage Cannibal Biker webový animovaný komediálny seriál pre dospelých Dallas & Robo.

ocenenia

V roku 1978 získal Jeffrey cenu Drama Desk Award za vynikajúceho herca v hre za výkon vo filme A Modlitba za moju dcéru a v roku 1983 bol nominovaný na cenu Tony za najlepší herecký výkon v hlavnej úlohe v hre pre K2.

V roku 1995 získal cenu CableACE za herca vo vedľajšej úlohe vo filme alebo minisérii pre Citizen X a svoje ďalšie a zatiaľ posledné ocenenie získal v roku 2006 – Drama Desk Award za vynikajúci herecký výkon v súbore za Stuff Happens. Jeffrey bol nominovaný na tri ďalšie ceny: Emmy za vynikajúceho herca vo vedľajšej úlohe v minisérii alebo vo filme pre Citizen X, na cenu Screen Actors Guild Award za vynikajúci herecký výkon vo filme pre Zelenú míľu a Craig Noel Award za Vynikajúci hlavný výkon v hre – Muž za smrť predavača.

Milujte život a manželku

Jeffrey sa zoznámil so svojou exmanželkou Anne Sekaer, ktorá nie je známymi osobnosťami, v roku 1970, keď ich zoznámil spoločný priateľ, a po niekoľkých mesiacoch po stretnutí v miestnej kaviarni začali spolu chodiť.

Jeffrey a Anne sa vzali na súkromnom obrade za účasti ich najbližšej rodiny 7. októbra 1974 a krátko po tom, čo Anne porodila syna Kevina DeMunna, ktorý sa odvtedy stal hercom a je známy svojimi úlohami vo filme The Majestic z roku 2001 a kritikou uznávanom televíznom seriáli Stranger Things. v roku 2016 – Jeffrey a Anne majú spolu aj dcéru menom Heather.

Rozviedli sa v roku 1996 s odvolaním sa na neprekonateľné rozdiely a v roku 2001 sa Jeffrey oženil s neslávnou Kerry Leah Bettenbenderovou. Odvtedy sú spolu – nemajú spolu deti a o ich manželstve nie sú žiadne chýry ani kontroverzie.

Záľuby a iné záujmy

Jeffrey má rád sociálne siete, ale domnieva sa, že je možno príliš starý na to, aby sa obťažoval otváraním účtov a nahrávaním obrázkov na ne. má účet na Instagrame , ale nahral naň iba jeden obrázok.

png

Nepozerá televíziu, ale má Netflix.

Jeffrey je filantrop, ktorý daroval peniaze na rôzne účely a urobil aj veľa dobrovoľníckej práce – je milovníkom zvierat a daroval peniaze viacerým útulkom pre zvieratá.

Jednou z jeho hlavných záľub je cestovanie a Jeffrey je od začiatku svojej hereckej kariéry po celom svete.

Má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Tom Hanks, Morgan Freeman a Meryl Streep, a niektoré z jeho obľúbených filmov sú Zachráňte vojaka Ryana, Bruce Almighty a Kramer versus Kramer.

Vek a výška

Jeffrey má 73 rokov. Má sivé vlasy a hnedé oči, jeho výška je 5 stôp 9 palcov (1,75 m) a váži okolo 150 libier (68 kg).