• Hlavná
  • Herci
  • Aký bohatý je Jason Nash? Čistá hodnota, priateľka, vek, Wiki

Aký bohatý je Jason Nash? Čistá hodnota, priateľka, vek, Wiki

ObsahKto je Jason Nash?

Jason Eric Nash sa narodil 23. mája 1973 v Bostone, Massachusetts, USA, Ericsonovi a Ranneymu Nashovi a má sestru menom Desica Nash.

Jason Nash je komik, herec, scenárista a YouTuber s viac ako tromi miliónmi odberateľov a celkovo 600 miliónmi videní. Jason je milionár na sociálnych sieťach.

Ako sa Jason Nash stal slávnym?

Jason maturoval na strednej škole v Medfielde v roku 1991 a navštevoval Massachusettskú univerzitu v Amherste, kde získal titul bakalár umenia.

Po profesionálnom výcviku v divadle Upright Citizens Brigade Theatre v Los Angeles,

Dobré popoludnie zo Santa Moniky!

pridané Jason Nash na Pondelok 14. novembra 2016

Jason spolupracoval s dvoma slávnymi komikmi – Prince a Blieden – a trio si vytvorilo vlastnú skupinu Sketch Troupe a dostalo šancu vystúpiť na festivale komédie Aspon.

Neskôr sa Jason presťahoval do Hollywoodu a získal tam svoju prvú prácu ako asistent Norma Macdonalda v Saturday Night Live, než sa v roku 2001 stal súčasťou slávnej skečovej show „RandomPlay“ pre VH1.

V roku 2006 vytvoril Jason Nash podcast „Guys with Feelings“, ktorý sa stal veľmi populárnym. Neskôr v tom istom roku začal pracovať pre MTV a produkoval webovú sériu MTV „The Shaman“.

Jason tiež produkoval relácie pre CBS, Oxygen a IFC a vystupoval vo filmoch „Drake and Josh“ a „The Simpsons“. V roku 2014 vydal album „Jason Nash je ženatý“ a vytvoril webovú sériu „Ako byť mužom“. O dva roky neskôr v roku 2016 hral a režíroval „FML“, slávny film, v ktorom hral jeho kolega Viner Brandon Calvillo. Nasledujúci rok Nash prevádzkoval týždenný podcast „Views“ so svojím najlepším priateľom Davidom Dobrikom, ktorý je tiež úspešným YouTuberom.

Jason Nash sa však rozhodol rozšíriť svoje podnikanie na sociálne siete. Vytvoril si účet Vine, na ktorom zdieľal svoje vtipné a zábavné videá, a rýchlo získal na platforme obrovské dva milióny sledovateľov.

Krátko nato, keď bol Vine pozastavený, si otvoril kanál YouTube, ktorý bol rovnako úspešný ako jeho účet Vine, s pozoruhodnými 3,2 miliónmi sledovateľov a celkovo viac ako 600 miliónmi zhliadnutí zo všetkých jeho videí od decembra 2020.

Akú čistú hodnotu má Jason Nash?

Čistý majetok Jasona Nasha sa odhaduje na 1 milión dolárov a čoskoro sa môže zdvojnásobiť, pretože hviezda YouTube zarába na svojom kanáli YouTube týchto šesťciferných čísel ročne. Od decembra 2020 Nash získava najmenej 500 000 zobrazení denne, čo znamená, že v priemere zarába 3 000 dolárov denne z reklám, a to je 1 milión dolárov len zo služby YouTube. Medzi jeho sponzorov patria Booking.com, Honda a Stitch fix.

Jason vlastní dom s rozlohou 1 400 štvorcových stôp s dvomi posteľami a tromi kúpeľňami v Los Angeles v Kalifornii, ktorý kúpil za 1,3 milióna dolárov v novembri 2019.

Je Jason Nash ženatý?

Jason Nash je rozvedený – bol ženatý s Marney Hochmanovou, ale nie sú žiadne podrobnosti o tom, ako dlho boli spolu, ale keďže majú dve deti, ich vzťah pravdepodobne chvíľu trval. Jeho syn Wyatt Nash a dcéra Charley Nash sú uvedení na jeho sekundárnom kanáli, ktorý venuje svojej rodine. Dôvod rozvodu nebol oznámený.

V roku 2018 začal Jason Nash chodiť Trish Pytas , hviezda reality show „The Big Brother“ a ich vzťah sa zdal byť nerozbitný až do februára 2019, kedy boli zverejnené správy o ich rozchode.

Trish Pytas sa objavila vo videách Eminema a Amy Winehouse.

Kto je najlepší priateľ Jasona Nasha David Dobrik?

David Julian Dobrik sa narodil 23. júla 1996, na Slovensku sa jeho rodina presťahovala do USA, keď mal šesť rokov. David začal svoju komediálnu kariéru na Vine a rýchlo sa preslávil. Predtým, ako Nash a Dobrik začali spolu natáčať videá na YouTube, poznali sa na Vine, pretože sa obaja stali populárnymi na platforme. Spolu s Jasonom Nashom a mnohými ďalšími komikmi vytvoril skupinu známu ako „views“ viničovú skupinu, pričom skupina zdieľala svoje vtipné vína a videá.

Bolo to pred odstavením Vine v roku 2017, po ktorom sa David presťahoval na YouTube a na svojom kanáli získal 20 miliónov odberateľov.

Jason Nash vďačí za svoj úspech na YouTube Davidovi Dobrekovi, ktorý ho uviedol na svojom kanáli YouTube, a Jason sa to neostýchal priznať v jednom zo svojich videí.

v roku 2019 Dávid Dobrek sa stal nevlastným otcom Jasona Nasha. Legálne sa oženil s Nashovou matkou Ranney, no pár sa o mesiac neskôr rozviedol! Či to všetko bol žart alebo nie, nie je známe.

Jason a David sú v súčasnosti súčasťou väčšej skupiny pod názvom „The Vlog Squad“, viac ako 20 hviezd YouTube. Jedným z hercov, ktorí sa pripojili k tímu, je Josh Peck, hviezda „Drake & Josh“, ktorá pred časom spolupracovala s Jasonom na show.

Dobrik povedal: Jason je určite najzábavnejší chlapík v skupine, pokiaľ ide o rozvíjanie a zlepšovanie nápadov na kúsky, pridáva veľa dynamiky, a to je pre nás veľmi dôležité.

Čo je také zvláštne na kanáli YouTube Jasona Nasha?

Nash získal za svoje bláznivé videá neuveriteľných 17 miliónov videní. Pri jednej príležitosti prekvapil svoje deti výletom za hviezdou nickelodeonu ‚Jojo Siwa‘. Na inom mu jeho bývalá priateľka Trisha nasadila putá a on sa dokonca zmenil na muža Votrelec prekvapiť svoj vlogový tím. Najviac potešujúce video však bolo, keď svojej opatrovateľke daroval 10 000 dolárov.

Jasonov priateľ David Dobrek povedal: Dôvod, prečo robíme tieto videá, je ten, že robíme veci po svojom, takže ak je to riziko, pri ktorom môžeme prísť o nejaké peniaze, nie je to veľký problém, pretože šialenstvo je dôvodom, prečo nás ľudia sledujú. prvé miesto.

Má Jason Nash nejaké ocenenia?

Јаѕоn has rесеіvеd thе Ѕtrеаmу Аwаrd, and been а nоmіnее three times, first іn thе саtеgоrу оf Веѕt Еnѕеmblе Саѕt іn а wеb ѕеrіеѕ, then in the Веѕt Асtіng іn а Cоmеdу, аnd lastly а nоmіnее іn Веѕt Роdсаѕt in 2019. He also was a semifinalista v Last Comic Standing.

Aký je vek, výška a váha Jasona Nasha?

Jason Nash sa narodil 23. mája 1973, má teda 47 rokov, meria 1,87 m a váži 80 kg.