• Hlavná
  • Herci
  • Aký bohatý je hlasový herec Marge Simpsonovej? – Julie Kavner Wiki

Aký bohatý je hlasový herec Marge Simpsonovej? – Julie Kavner Wiki

ObsahKto je Julie Kavner? Wiki Bio

Julie Deborah Kavner sa narodila v Los Angeles, Kalifornia, USA, dňa 7. septembra 1950 , takže jej znamenie zverokruhu je Panna a má americkú národnosť. Je to herečka, komička a režisérka hudobných videí, pravdepodobne najlepšie známa tým, že vyjadrila Marge Simpson v animovanom seriáli Simpsonovci.

Raný život a vzdelanie

Julie vyrastal so staršou sestrou v Los Angeles jej otec David, ktorý bol výrobcom nábytku a ktorý zomrel v roku 2016, a jej matka Rose, ktorá bola rodinnou poradkyňou, zomrela v roku 2010. Julie vyrastala a zaujímala sa o herectvo, keď so sestrou pozerala programy v televízii a po zápise na strednú školu v Beverly Hills sa pripojila k dramatickému krúžku svojej školy, čo bolo údajne jediné, čo sa jej na celej škole páčilo.

Všetko najlepšie k narodeninám hlasu Marge Simpsonovej... herečky Julie Kavnerovej, ktorá tiež získala cenu Emmy v sitcome Rhoda zo 70. rokov.

pridané FOX 5 / Fox5NY.com na Streda 7. septembra 2016

Nemala tam žiadnych priateľov a našla útechu v účinkovaní v školských hrách, no v tom čase nebola veľmi dobrá – jej najlepší talent bola improvizácia. Pokračovala v praktizovaní herectva na Štátnej univerzite v San Diegu, kde v roku 1971 absolvovala bakalársky titul v odbore divadlo.

Vystúpenia v televíznych seriáloch

Po promócii začala Julie pracovať na Kalifornskej univerzite v Los Angeles, School of the Arts and Architecture. ako pisár a túto funkciu zastávala až do roku 1974, kedy debutovala v televíznom seriáli, kde stvárnila jednu z hlavných postáv Brendu Morgenstern v komediálnom seriáli Rhoda, v ktorom hrala Valerie Harper a sleduje tínedžera, ktorá sa vracia z Minneapolisu do New Yorku, aby začala. nový život.

Julie bola v sérii až do roku 1978, kedy sa skončila. Ďalej sa objavila v jednotlivých epizódach mnohých televíznych seriálov, ako napríklad Petrocelli v roku 1975, Bert D'Angelo v roku 1976 a Taxi v roku 1980, pričom jej ďalšie pozoruhodné vystúpenie bolo v The Tracey Ullman Show, v ktorej stvárnila niekoľko postáv v rokoch 1987. a 1990.

Celosvetovo sa preslávila po pozvaní, aby v animovanom seriáli nahovorila Marge Simpson, manželku Homera Simpsona. Simpsonovci v roku 1989 – stále ju vyjadruje dodnes, rovnako ako hlasy dvoch sestier Marge, Selmy a Patty.

Ďalšími hlavnými hlasovými hercami v seriáli sú Dan Castellaneta, Nancy Cartwright a Harry Shearer, ktorý sleduje životy robotníckej rodiny žijúcej v meste Springfield. Julie sa potom objavila v epizóde Sibs v roku 1991 a epizóde Birdland v roku 1994, pričom niektoré z jej najnovších vystúpení v televíznom seriáli boli vo filme Tracey Takes On... v ktorom sa objavila v 14 epizódach medzi rokmi 1996 a 1999, Family Guy. v roku 2014 a The Late Show s Davidom Lettermanom v roku 2015.

Úlohy vo filmoch

Debutovala vo filme National Lampoon's Movie Madness v roku 1983, po ktorom nasledovali jej úlohy vo filmoch Bad Medicine, Hannah and Her Sisters a Radio Days v roku 1985, '86 a '87.

V roku 1990 stvárnila Dekoratéra vo filme Alice a potom v roku 1998 nahovorila samicu holuba vo filme Dr. Dolittle. Uznanie získala po stvárnení Marie v komediálnom dramatickom filme Judy Berlin, v ktorom hrajú Barbara Barrie a Bob Dishy a sleduje učiteľa, ktorý flirtuje s riaditeľom školy, kde pracuje, ale veci sú komplikované, pretože je ženatý. Niektoré z jej posledných účinkovaní vo filmoch boli vo filmoch Leví kráľ 1 ½ v roku 2004, Click v roku 2006, v ktorom hrala po boku Adama Sandlera, a The Simpsons Movie v roku 2007.

Účinkovanie vo videohrách a oceneniach

Julie možno počuť v mnohých videohrách (ako aj v niektorých), vo väčšine z nich prepožičiava svoj hlas Marge Simpsonovej – medzi niektoré z nich patria The Simpsons v roku 1991, Virtual Springfield v roku 1997 a The Simpsons: Hit & Beh v roku 2003 medzi mnohými ďalšími. Je tiež Mayzie Bird v Storybook Weaver a Storybook Weaver Deluxe, vydaných v roku 1994 a 2004.

Julie získala tri ceny – Emmy za vynikajúcu herečku vo vedľajšej úlohe v komediálnom seriáli za výkon v Rhode v roku 1978, ďalšiu Emmy za výnimočný individuálny výkon v varietnom alebo hudobnom programe v The Tracey Ullman Show v roku 1992 a mladého umelca. Cena za najobľúbenejšiu mamu a pop v televíznom seriáli Simpsonovci v roku 2004.

Bola nominovaná na množstvo ďalších, vrátane ôsmich cien Emmy a štyroch Zlatých glóbusov.

Milujte život a vzťahy

Julie sa zoznámila s Davidom Davisom, producentom na dôchodku, začiatkom 70. rokov a niekoľko rokov spolu chodili, kým sa k sebe presťahovali – nie je známe, či sú alebo sú manželia, nemajú žiadne deti a zdanlivo žijú šťastný spoločný život v Los Angeles v Kalifornii. David Davis sa narodil v USA v roku 1937 a je bývalým televíznym producentom a televíznym spisovateľom, ktorý je známy najmä vďaka práci na sitcome The Bob Newhart Show.

Vyrastal v Kalifornii v rodine strednej triedy a na rozdiel od svojich rovesníkov, ktorí sa chceli stať hercami, chcel produkovať a písať filmy. Jeho prvou pozoruhodnou prácou bola The Bob Newhart Show, pričom bol chválený za produkciu situačnej komédie Taxi, ktorá sa začala vysielať 12. septembra 1978 a skončila 6. mája 1982 – v roku 1979 bol za ňu odmenený cenou Primetime Emmy. Niektoré z ďalších seriálov, ktoré produkoval, zahŕňajú The Good Guys, My Mother the Car a The Mary Tyler Moore Show, pre ktoré napísal niekoľko epizód.

Záľuby a iné záujmy

Julie nie je príliš spoločenský človek, a hoci má veľa priateľov, málokedy si ich berie domov a sú ľudia, ktorí sú jej priateľmi už roky a stále nevedia, ako jej dom vyzerá. Jej obľúbeným filmovým režisérom je Woody Allen a objavila sa v mnohých jeho filmoch – medzi jej obľúbené patria Annie Hall, Hannah a jej sestry a Polnoc v Paríži. Cestovanie je jej hlavným koníčkom a pre natáčanie filmov a televíznych seriálov bola po celých Spojených štátoch, pričom s Davidom bola aj v niekoľkých európskych krajinách, ako je Španielsko, Anglicko a Chorvátsko.

Julie uprednostňuje sledovanie animovaných filmov a televíznych seriálov pred živými hrami a niektoré z jej obľúbených seriálov sú Simpsonovci, Rick & Morty a Family Guy, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených animovaných filmov sú Popoluška, trilógia Leví kráľ a Opovrhnutiahodný ja. .

Aký bohatý je hlasový herec Marge Simpsonovej? Vzhľad a čistý majetok

Julie má 69 rokov. Má krátke kučeravé hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoká 5 stôp 7 palcov (1,7 metra) a váži približne 62 kg. Od marca 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 85 miliónov dolárov.