Aký bohatý je Graham Stephan? Čistá hodnota, priateľka, vek, Wiki

Vynechal vysokú školu, aby vytvoril jeden z najinšpiratívnejších príbehov o úspechu na YouTube aj v realitách, a na svoje 26. narodeniny sa z neho stal milionár – dnes budeme hovoriť o bohatej celebrite Grahamovi Patrickovi Stephanovi.

ObsahKto je Graham Stephan?

Graham Stephan sa narodil 22. apríla 1990 a vyrastal v Santa Monice v Kalifornii v USA. Je to slávny americký YouTuber, realitný agent a investor.

Graham je považovaný za inšpiráciu pre mnohých Američanov, ktorí snívajú o samostatnej práci. Jeho úspešné príbehy a životné lekcie vykreslili jeho 2,6 milióna sledovateľov kanál YouTube sú odkazom pre každého začínajúceho mladého podnikateľa. YouTube je miesto, kde Graham zdieľa svoje skúsenosti, úspechy a neúspechy, s ktorými sa stretol počas svojej kariéry v oblasti nehnuteľností.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Grahamom Stephanom (@gpstephan)

Raný život Grahama Stephana:

Aj keď bol otec Grahama Stephana animátorom slávneho filmu Leví kráľ, Graham nevyrastal ako bohaté dieťa.

Graham začal pracovať pre veľkoobchodníka s akváriami vo veku 13 rokov a vo veku 16 rokov bol bubeníkom rockovej skupiny. Hoci maturoval na strednej škole, nízke známky mu neumožnili vstúpiť na univerzitu, a tak sa rozhodol ísť do nehnuteľností. Licenciu Real Estate získal vo veku 18 rokov a jeho vášeň a nadšenie pre realitný priemysel z neho urobili úspešnú hviezdu, ktorou je dnes.

Krátko na to, v roku 2008 v súvislosti s recesiou v USA, ktorá zasiahla bytový priemysel, Graham získal svoju prvú prácu v Coldwell Banker Previews International.

Aký je čistý majetok Grahama Stephana?

Čistý majetok Grahama Stephana sa odhaduje na 8 miliónov dolárov od decembra 2020 s ročným príjmom 1,6 USD ročne zo všetkých jeho podnikov.

Ako sa však Graham Stephan stal milionárom? – Do skupiny Oppenheimer sa pripojil v roku 2015 a do svojich 26. narodenín v nasledujúcom roku už Graham zarábal 100 miliónov dolárov na predaji nehnuteľností, čo bol v porovnaní s jeho rovesníkmi obrovský úspech. Zoznam jeho klientov zahŕňal Chloe Moretz, Orlando Bloom a Wale.

Tým to však neskončilo: úspešný realitný maklér sa rozhodol ísť ešte ďalej, najprv spustením úspešného kanála YouTube v roku 2016 s obrovskou sledovanosťou, ktorá mu neskôr sama zarobila 1,3 milióna dolárov v roku 2019, ako prezradil v r. jedno z jeho videí na YouTube.

Graham v súčasnosti zarába 100 000 dolárov mesačne na svojom kanáli YouTube, ktorý generujú najmä reklamy a pridružené predaje. Graham nebol skutočne motivovaný, aby začal uverejňovať príspevky na YouTube – Vyzeralo to ako zábavná vec a vždy som to chcel robiť, ale tiež som mal pocit: Kto by ma chcel sledovať? Rozhovor CNBC .

Má Graham Stephan iba jeden kanál YouTube? Nie, má tri kanály, ktorými sú: Graham Stephan (2,6 milióna sledovateľov), Show Grahama Stephana (500 000 sledovateľov), Ľadová káva s Grahamom (71 000 sledovateľov) a to nie je všetko – Graham zarába 300 000 dolárov ročne zo všetkých svojich online podnikania, medzi jeho ďalšie online výklenky patria dva kurzy: úspech na YouTube a podnikanie s nehnuteľnosťami.

Okrem poradenstva v oblasti nehnuteľností s americkými spoločnosťami, investovania do akcií a dlhopisov dokonca predáva online značkový tovar. Medzi jeho online sponzorov patria Audible, Skillshare a SimpliSafe.

Diela Grahama Stephana sú uvedené v televíznej show Selling Sunset. Graham mal a s vedľajšiu úlohu v osobnej dráme o konkurenčných realitných makléroch, ktorí predávajú luxusné domy na Sunset Strip v západnom Hollywoode.

Kto je priateľka Grahama Stephana?

Hviezda Selling Sunset randí s krásnou blondínkou zvanou Savannah. Spustila svoj vlastný YouTube vlog pod názvom „ Savannah sa usmieva ‘ keď začala chodiť s Grahamom v júli 2019. V súčasnosti má 31 000 sledovateľov na YouTube a jej kanál stále rastie.

Graham Stephan

Nikto nevie, či Smiles je jej skutočné priezvisko, pretože „Savannah Smiles“ je v skutočnosti názov popukarového komediálneho filmu. Vystupuje tiež pod menom GiGi alebo Grahamova priateľka.

Savannah je rovnako skromná ako jej priateľ Graham – ich výdavky sú veľmi obmedzené, napríklad namiesto do kina pozerajú Netflix. Dokonca sa delia o jedlo, keď sú vonku, namiesto toho, aby platili za dvoch. Zdá sa, že Graham a Savannah majú veľa podobností.

Koľko míňa Graham Stephan?

Je známe, že Graham Stephan míňa len 1 % svojho príjmu a zvyšných 99 % investuje do svojich podnikov. Podľa CNBC utráca Graham Stephan 5 000 dolárov mesačne, pričom jeho míňacie návyky sú nasledovné:

  • Telefón: 85 dolárov
  • Kreditné karty: 129 dolárov
  • Jedlo: 266 dolárov
  • Poistenie: 340 dolárov
  • Doprava: 632 dolárov
  • Hypotéka: 2 872 dolárov
  • Posilňovňa: 220 dolárov
  • Služby + Wi-Fi: 200 USD
  • Rôzne: 266 dolárov

Graham žije v duplexe v Los Angeles, svoj dom rozdelil na dva samostatné byty a druhú polovicu prenajal. Svoju garáž využíva ako kanceláriu na zníženie výdavkov.

Graham si doma robí vlastnú kávu za 20 centov, takže nenakupuje v (napr.) Starbucks. Kupuje si jedlo a varí pre seba, zriedka chodí do reštaurácií, s jednou výnimkou je sushi, o ktorom Graham pri mnohých príležitostiach povedal, že ho zbožňuje.

Fakty o životnom štýle Grahama Stephana!

Na rozdiel od iných mladých milionárov Graham Stephan nemíňa veľa, stále je automobilovým nadšencom a vlastní matnú čiernu Teslu model 3.

YouTuber zdieľa na svojom kanáli YouTube množstvo videí o športových autách.

Graham vlastní šesť nehnuteľností na prenájom v Los Angeles a San Bernardino County, v skutočnosti sú to jediné dve miesta, kam cestuje, pretože necestuje toľko, pokiaľ to nie je pre podnikanie.

Neskôr je dosť miesta na cestovanie, momentálne sa venujem svojim podnikom. Povedal Graham v jednom zo svojich videí na YouTube.

Aký vysoký je Graham Stephan?

Graham, ktorý mal 22. apríla 2020 30 rokov, je vysoký 5 stôp, 1,72 metra a váži 70 kg – jeho priateľka Savannah povedala, že je o niečo nižšia ako on.