Aký bohatý je Ari Fletcher? Vek, výška, čistá hodnota, manžel, Wiki

ObsahKto je Ari Fletcher?

Ariana ‚Ari‘ Fletcher sa narodila v Chicagu, Illinois, USA, 12. júla 1995 – jej znamenie zverokruhu je Rak a má americkú národnosť. Ari je hviezda sociálnych médií, modelka a podnikateľka , ktorá je azda najznámejšia vďaka svojmu instagramovému účtu „KyleSister“, ktorý v súčasnosti sleduje viac ako 4,2 milióna ľudí a má takmer 1 700 obrázkov – Ari sa väčšinou zameriava na nahrávanie obrázkov svojho atraktívneho tela, najmä svojich pŕs a zadku.

Pripravujeme sa ☺️

pridané Ari Fletcher na Štvrtok 24. decembra 2015

Detstvo a vzdelanie

Ari bola vychovávaná spolu so svojím starším bratom Kylom ich otcom, ktorý bol školníkom na strednej škole, a ich matkou, ktorá pracovala ako čašníčka v miestnej kaviarni – Ariin brat zomrel skôr, ako mala 10 rokov.

O tom, že sa stane modelkou, začala snívať krátko po zápise na základnú školu, keďže ona a jej rovesníci často čítali dievčenské časopisy a pozerali televízne programy a seriály. Ari bola natoľko odhodlaná, že začala športovať a držala prísnu diétu, aby na prvý konkurz vyzerala dobre.

Pokračovala v zápise na miestnu strednú školu , a neúspešne sa pokúšala stať roztlieskavačkou, no po ukončení štúdia v roku 2013 sa Ari rozhodla nezapísať sa na vysokú školu, ale zamerať sa na svoju modelingovú kariéru.

Kariéra ako modelka a hviezda sociálnych médií

Počas svojej kariéry ako modelka bola Ari čašníčkou v nočnom klube Adrianna v Chicagu – niektorí veria, že práve tam si ju všimol modelingový skaut, a tak začala svoju kariéru.

Ari je aktívna aj na Twitteri a momentálne ju sleduje viac ako 770 000 ľudí – má tendenciu tweetovať aspoň raz za deň.

Bola aktívna na Facebooku s viac ako 50 000 sledovateľmi, no Ari nedávno z neznámych dôvodov deaktivovala svoj účet. Je aktívna na YouTube 29. novembra 2016 spustila svoj kanál, ktorý v súčasnosti odoberá takmer 300 000 ľudí a celkovo má takmer šesť miliónov zhliadnutí všetkých Ariných videí. Ari sa väčšinou zameriava na nahrávanie videí vytvorených počas jej každodenného života a jej dve momentálne najobľúbenejšie videá sú THE REAL ARIANA FLETCHER, ktoré od 14. októbra 2019 videlo viac ako 1,5 milióna krát a | HĽADANIE TVORIVÉHO PRIESTORU | ktorý si od 19. októbra 2019 pozrelo viac ako 800 000 krát.

Ari je tiež aktívna na TikTok, ale keďže nenahráva komédie ani videá na synchronizáciu pier, na čo sa sieť väčšinou používa, sleduje ju len približne 1 000 ľudí.

Ako podnikateľka založila so svojou najlepšou kamarátkou Ari vlastnú spoločnosť na predlžovanie vlasov – KYCHE Extensions.

Miluj život a manžela

Ari bola v niekoľkých vzťahoch a hoci mnohí ľudia veria, že má manžela, je známe, že sa nevydala.

V roku 2012 randila s Freebandom Joeym, mužom, ktorý nie je známy ako celebrita, ktorý sa snažil stať rapperom, no bez veľkého šťastia. Boli spolu niekoľko mesiacov, potom po troch rokoch single, Ari začala chodiť s G Herbo, americkým rapperom a skladateľom, ktorý je snáď najznámejší vďaka svojim mixtapes Welcome to Fazoland vydaným v roku 2014 a Ballin Like I'm Kobe. v roku 2015. V roku 2017 sa Ari narodil ich syn Yosohn, no v roku 2018 sa s G Herbo z neznámych dôvodov rozišli – 19. apríla 2019 G Herbo bol zatknutý za to, že sa vlámala do domu Ari, dvakrát ju zbila, rozbila jej „telefón, zamkla ju dnu a vzala so sebou ich syna.

Koncom roka 2018 Ari chodil niekoľko mesiacov s Antoniom Blakeneym, americkým profesionálnym basketbalistom súťažiacim v Čínskej basketbalovej asociácii, predtým, ako Ari začal chodiť s americkým rapperom Young Ma a potom s profesionálnou boxerkou Gervontou Davis, s každým len pár mesiacov.

V roku 2019 bol Ari videný tráviť čas s Moneybagg Yo a obaja potom potvrdili svoj vzťah. Sú spolu dodnes a len nedávno v roku 2020 Moneybagg daroval Arimu nákladné auto Lamborghini, zatiaľ čo ona mu darovala Mercedes Benz Maybach 2020.

Od októbra 2020 je Ari vo vzťahu, nevydala sa a má syna.

Záľuby a iné záujmy

Ari má okázalý život a väčšinou ho možno vidieť bývať v exotických lokalitách a najdrahších hoteloch.

Je fanúšičkou rýchlych áut a má ich už niekoľko, pričom jej obľúbencom je jej Bentley.

Leto je Ariino obľúbené ročné obdobie, pretože rada predvádza svoje telo na pláži, opaľuje sa aj pláva v oceáne.

Má rada zvieratá a mačky sú jej obľúbené, ale nemá domáceho maznáčika, pretože sa obáva, že jej syn sa dusí mačacími vlasmi.

Vo svojom voľnom čase a väčšinou neskoro v noci Ari rada pozerá filmy a televízne seriály – jej obľúbeným hercom a herečkou sú Al Pacino a Julia Roberts, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Scarface, Fight Club a Notting Hill. Tiež rada sleduje televízne reality seriály ako The Bachelorette a The Real World.

Vek, výška a čistý majetok

Ari má 25 rokov. Má dlhé čierne vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp (1,52 m) a váži okolo 120 libier (55 kg).

Od októbra 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.