• Hlavná
  • Dizajnéri
  • Aký bohatý je Ant Anstead? – Aktualizácia čistej hodnoty za rok 2020

Aký bohatý je Ant Anstead? – Aktualizácia čistej hodnoty za rok 2020

Ant Anstead je britský konštruktér a dizajnér áut, ktorý sa stal populárnym vďaka svojim reštaurátorským projektom v televíznych reláciách o autách For the Love of Cars a Wheeler Dealers.

ObsahRaný život a rodina

Anthony Richard Ant Anstead sa narodil 28. marca 1979 v Plymouthe, Devon, Anglicko. Väčšinu svojho detstva strávil v Ely, Cambridgeshire, a potom sa rodina presťahovala do Hertfordshire, keď mal 10 rokov. Keď vyrastal, rád staval veci a dostával do rúk všetko, čo potrebovalo opraviť, a povedal, že musel byť nočnou morou. svojim rodičom kvôli tomu. Má troch bratov, ale o jeho rodine sa nič viac nevie.

Vzdelanie

Stredoškolské vzdelanie ukončil na škole Richarda Halea v Hertforde a A-úroveň na škole Haileybury, ktorá sa nachádza neďaleko Hertfordu.

Kariéra

Prvé kroky

Ant nechcel pokračovať v ďalšom vzdelávaní na univerzite, a tak vstúpil do Hertfordshire Constabulary, keď mal 18 rokov, a následne bol umiestnený v Bishop's Stortford. Vzhľadom na nedostatočný počet zamestnancov bol v tejto oblasti jediný pridelený a povedal, že počas dvoch rokov, ktoré tam strávil, musel rýchlo dospieť. Potom bol Ant presunutý na policajnú stanicu Cheshunt v okrese Broxbourne a potom sa vo veku 23 rokov dostal do jednotky taktických strelných zbraní (TAU) vo Welwyn Garden City a stal sa jedným z najmladších ozbrojených dôstojníkov Spojeného kráľovstva.

V tomto období čelil život ohrozujúcim situáciám a uvedomil si, čoho je človek schopný. Bol pridelený do bezpečného domu a trávil čas s Johnom Duffym, sériovým vrahom a násilníkom, ktorého médiá označili za železničného vraha.

Jeho rozhodnutie stať sa policajtom nikdy neoľutoval, pretože bol rád policajtom. V roku 2005 však po ôsmich rokoch z rôznych dôvodov, z ktorých hlavným bolo narodenie dcéry, odišiel. Rozhodol sa pokračovať v inej oblasti práce a povedal: ‚Dostaneš predsa len jeden život.‘ Počas ôsmich rokov služby Jej Veličenstvu dostal dve vyznamenania za statočnosť.

Vášeň pre stavbu a renováciu automobilov

Jeho záujem o autá sa začal, keď bol malý chlapec a hral sa so stavebnicami Lego a Airfix.

Mal 16 rokov, keď zostrojil svoju prvú súpravu do auta, takže vedel, že chce vyrábať autá dávno predtým, ako mal vodičský preukaz, a vedel, že na tom môže zarobiť peniaze už od svojich 18 rokov. Ant hľadal klasické auto, ktoré by si mohol kúpiť, potom ho opraviť a zrenovovať a následne predať – pracoval na tom medzi zmenami na polícii.

Keď odišiel zo sily, začal sa na plný úväzok venovať stavbe a reštaurovaniu áut, aby si zarobil na živobytie. Najprv staval rekreačné autá, potom repliky. Väčšina áut, ktoré neskôr postavil, bola na želanie, pričom každé bolo vyrobené na mieru, aby vyhovovalo preferenciám majiteľa, vrátane polohy sedenia, pedálov a volantu, aby sa zaistilo, že bude ideálne pre rám a veľkosť klienta. To znamená, že každé auto, ktoré vyrobil, bolo jedinečné a prichádza s fotografickým denníkom stavby.

Bol tiež zaregistrovaný v Spojenom kráľovstve a prešiel všetkými testami, aby sa zabezpečilo, že spĺňa potrebné normy stanovené vládou Spojeného kráľovstva. Mal s ním tím, ktorý s ním pracoval na autách, ale povedal, že svoje schopnosti si časom rozvinul tým, že sa venoval svojim projektom. Vo februári 2009 začal pracovať pre Evata Motor Company Limited v Hertfordshire, potom sa stal partnerom a riaditeľom.

Ďalší úspech

Pre lásku k autám

V roku 2013 ho oslovila spoločnosť Love Productions, aby sa stal televíznym moderátorom s anglickým hercom a automobilovým nadšencom Philipom Glenisterom a aby robil to, čo má najradšej, teda reštaurovanie áut. For the Love of Cars bola výstava, v ktorej hľadali britské autá na reštaurovanie, nasledovala testovacia jazda a potom ich dali do aukcie v Coys v Kensingtone pre prvú sériu a v National Exhibition Center (NEC) v Birminghame. druhá séria.

Premiéru mal vo Veľkej Británii na Channel 4 v apríli 2014 a mal dve série s celkovým počtom 15 epizód, pričom posledná bola odvysielaná v júni 2015, špeciál bol uvedený v novembri 2016. Bol to veľký hit a na ľudí zapôsobil aký prirodzený bol pred kamerou, keď vezmeme do úvahy, že to bolo prvýkrát, čo bol na šou. Povedal, že sa vysporiadal so skutočným strachom, ako napríklad „stáť pred niekým, kto je ozbrojený“, keď bol policajtom, takže byť pred kamerou sa zdalo ľahké, a ďalej dodal: „Vždy si to pripomínam a aké mám šťastie, že robím to, čo robím.“

Jeho ďalšia televízna relácia bola v roku 2015 v BBC Two’s Building Cars Live, spolu s Jamesom Mayom a Kate Humble, v ktorej išli do jednej z najväčších automobilových tovární v Británii, aby vysielali a hovorili o vede a technike automobilov.

Rok 2016 bol pre neho tiež rušný, pretože mal niekoľko vystúpení vrátane najdrahšieho auta na svete na Channel 4, ktoré moderoval sólo. Vyskúšal si aj spoločné moderovanie relácií, ktoré nemali nič spoločné s autami, ako napríklad dokument BBC Two, Čínsky nový rok: Najväčšia oslava na Zemi, s Kate Humble New York: Najrušnejšie mesto Ameriky, ktorý bol dokumentárnym filmom o NYC a Craft: Toto som vyrobil.

Predajcovia koliesok

Šou sa vysiela od roku 2003, pričom obchodník s autami Mike Brewer a mechanik Edd China majú základný formát, v ktorom Brewer nadobudne auto a Chithena robí opravy alebo vylepšenia za stanovený rozpočet a potom ho predáva. Ant sa k výstave pripojil v roku 2017 a nahradil Čínu v sérii 14 a 15.

Jeho poslednou šou bola Motor Trend’s Ant Anstead Master Mechanic (2019), v ktorej vzdal hold vozidlu Alpha Romeo 158 Formuly 1 postavením vlastného pretekárskeho auta s použitím náhradných dielov a darcovských áut len ​​za 12 týždňov.

Kariéra ako autorka kníh

Ant napísal detskú knihu s názvom Rodičovstvo s benzínovou hlavou: Základný sprievodca diagnostikou a starostlivosťou o benzínovú hlavu s ilustráciami od Noaha Eliasa, vydanú v januári 2018. Ant tiež napísal knihu Policajti a lupiči: Príbeh britského policajného auta. História a vývoj britských policajných áut, publikované v máji 2018.

Osobný život

Anstead sa oženil s Louise v roku 2005 po deviatich rokoch chodenia a majú spolu dve deti, konkrétne Amalie, ktorá sa narodila v roku 2003 a Archie, ktorá sa narodila v roku 2006.

Rozišli sa v júli 2017 a oficiálne sa rozviedli v októbri toho roku.

Bolo to v roku 2017, keď Ant telefonoval Christine z reality show Flip or Flop a rozprávali sa spolu takmer pol hodiny, potom po dvoch dňoch, keď bol v Las Vegas na autosalóne, jej FaceTimed. a rozprávali sa viac ako dve hodiny. O dva dni neskôr sa títo dvaja prvýkrát stretli a začali spolu chodiť, odvtedy sú nerozluční. Zosobášili sa 22. decembra 2018 vo svojom dome v Newport Beach v Kalifornii – na svadbe bolo len 70 členov ich rodiny a najbližších priateľov. Intímny obrad s témou zimnej krajiny zázrakov bol utajované dokonca aj od svojich hostí, pretože si mysleli, že boli pozvaní pozrieť si vianočný sprievod lodí v Newport Beach.

Dostali ste ma deti späť ❤️❤️

pridané Mravec Anstead na Nedeľa 22. októbra 2017

Ich deti boli súčasťou obradu, pretože si každý pripravil malý prejav a Archie a Amalie boli Antov najlepší muž/najlepšia žena. Majú spolu syna Hudsona Londona, ktorý sa narodil 6. septembra 2019.

Kto je Christina Anstead?

Christina Mursinge Haak sa narodila 9. júla 1983 v Orange County v Kalifornii. Po vysokej škole pracovala v realitnom priemysle, v roku 2005 sa zoznámila s Tarekom El Moussom a vydala sa za neho v roku 2009. Majú spolu deti, konkrétne Taylora narodeného v roku 2010 a Braydena v roku 2015. Pár mal realitnú kanceláriu The El Moussa Group . Spolu so svojím obchodným partnerom Peteom De Bestom začali v roku 2010 obracať domy a rozdeľovať zisk.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Užívanie veľmi potrebného digitálneho detoxu. Nasledujúce 3 dni si užijeme prítomnosťou detí a mravca a relaxom pri bazéne. Krásny Memorial Day víkend všetkým ♥️.

Príspevok zdieľaný používateľom Christina Ansteadová (@christinaanstead) 22. mája 2020 o 20:03 PDT

V roku 2011 Tarek s pomocou svojho priateľa nakrútil celý proces prevrátenia domu a poslal pásku produkčnej spoločnosti Pie Town Productions, ktorej sa to páčilo. HGTV podpísala zmluvu s Tarekom a Christinou v roku 2012, aby urobili Flip or Flop na 13 epizód, v ktorých si kúpia dom, opravia ho a potom ho prevrátia v každej epizóde. Počas prvej sezóny im bolo vyplatených 10 000 dolárov za epizódu. Predstavenie malo úspech a pokračovali v ňom.

Pár oznámil, že sa rozišiel v decembri 2016 po incidente v máji, keď zavolali na linku 911 o mužovi so zbraňou, ktorý bol podľa úradníkov pravdepodobne samovražedný. Zjavne sa pohádali a Tarek odišiel z domu, aby sa vybral na túru „vyfúknuť si trochu pary“, pričom si so sebou zobral strelnú zbraň, aby sa ochránil pred divou zverou, nie aby si ublížil.

Na jeho lokalizáciu na svahu bol použitý vrtuľník. Keď ho o to policajti vyzvali, zbraň odhodil. Pár vydal vyhlásenie, v ktorom sa uvádza, že išlo o nedorozumenie a že policajti boli privolaní pre výstrahu.

Tarek požiadal o rozvod v januári 2017 a bol dokončený rok po tom, čo v roku 2018 majú spoločné deti. Pokračovali v spolupráci vo Flip or Flop, ktorý bol obnovený na svoju deviatu sezónu a jeho vysielanie je naplánované na august 2020. Skupina El Moussa bola údajne rozpustená.

Christina hrala vo svojej vlastnej šou Christina on the Coast, ktorá ukázala, ako renovuje dom svojej najlepšej kamarátky už od strednej školy, a publicistku v pilotnej epizóde, po ktorej nasledovala práca pre iných ľudí v južnej Kalifornii. Jeho prvé vysielanie bolo v máji 2019 a druhá sezóna mala premiéru v januári 2020.

Zaujímavé fakty a fámy

  • Keď mal Ant 14 rokov, neúspešne sa pokúsil zapnúť svoju drevenú krabičku na mydlo pomocou kosačky na trávu, ktorú si kúpil na miestnom trhu.
  • Vo voľnom čase sa venuje automobilovým pretekom a hrá futbal.
  • Jeho prvým autom bol klasický dvojmiestny športový automobil MG Midget – chce spustiť kampaň na jeho nájdenie.

Vzhľad

Je vysoký 1,8 metra, váži 178 libier (81 kg) a má atletickú postavu. Má sivé vlasy a zelené oči.

Čistý majetok

Ant je konštruktér a odborník na reštaurovanie áut, ktorý má vlastnú firmu a pracoval na niekoľkých predstaveniach. Má odhad čistý majetok viac ako 6 miliónov dolárov od mája 2020 podľa zdrojov. Na druhej strane Christinin čistý majetok sa od mája 2020 odhadoval na 15 miliónov dolárov.