Aké je skutočné meno Lizzy Sharer? Je vydatá? Vek, rodina

ObsahKto je Lizzy Sharer?

Elizabeth Changová sa narodila 17. júna 1994 vo Washingtone DC v USA a je youtuberkou a osobnosťou sociálnych médií, ktorá je známa najmä vďaka spolupráci s youtubermi Carterom a Stephenom Sharerom. Spravuje niekoľko kanálov YouTube a veľkú slávu si získala aj na webe Instagram.

Čistá hodnota Lizzy Sharer

V polovici roku 2020 sa čistý majetok Lizzy Sharer odhaduje na viac ako 2,5 milióna dolárov, ktoré zarobila najmä úspešná kariéra online. Na YouTube má milióny sledovateľov a odberateľov, čo jej pomohlo vybudovať bohatstvo prostredníctvom príjmov z reklamy Google.

Ahoj

pridané Lizzy Sharer na Utorok 17. septembra 2019

Jej online sláva jej tiež otvorila množstvo príležitostí.

Raný život a online začiatky

Zatiaľ čo sa Lizzy narodila vo Washingtone, DC, jej rodina sa neskôr presťahovala a usadila sa v San Franciscu v Kalifornii, kde strávila väčšinu svojho života. Počas dospievania rozvíjala rôzne záujmy, ktoré sa zameriavali najmä na krásu a životný štýl. Milovala prírodu, ako aj projekty typu „urob si sám“. Všetky tieto skúsenosti by jej neskôr pomohli pri rozvoji kanála YouTube.

Stretla sa a začala vzťah s Carterom Sharerom niekedy v roku 2012 a počas jeho vzťahu s ním sa dostala do sveta YouTube.

Carter a jeho brat plánovali spustenie kanála a ona sa na projekte výrazne podieľala, keď sa začínal. YouTube je online platforma na zdieľanie videí, na ktorú je možné nahrávať videá, ktoré si môže pozrieť verejnosť. Stránka sa stala jednou z najpopulárnejších na svete a veľa ľudí našlo silný zdroj príjmov vďaka popularite stránky a Google platiacich tvorcov obsahu prostredníctvom príjmov z reklamy. Vzhľadom na to, že bola jedným z prvých členov, ktorí zarobili na platforme, v priebehu rokov nahromadila spolu s Shareers veľa bohatstva.

Lizzy Sharer

Osobný kanál

Lizzy sa stala známou ako Lizzy Sharer, aby jej pomohla identifikovať sa so značkou bratov, hoci to viedlo k mnohým špekuláciám o jej manželstve s Carterom. V priebehu rokov sa o ňu začalo zaujímať oveľa viac ľudí a zúročila to a rozhodla sa vytvoriť a kanál viac sa sústredila na svoje záujmy. Jej prvý kanál bol pôvodne nastavený skôr ako kanál videoblogu (vlog) a na obsahu často spolupracovala so zdieľačmi. Vďaka svojej sláve založenej u Sharers si rýchlo získala množstvo priaznivcov.

Mnohým ľuďom sa páčili jej každodenné aktivity s bratmi a niektoré z jej najobľúbenejších videí ich často zahŕňali, ako napríklad návšteva opusteného domu, rande pod vodou a robenie rôznych videí s výzvou za peniaze. Keďže chcela preskúmať iné záujmy, vytvorila druhý kanál, ktorý sa viac zameriaval na obsah krásy. Kanál spočiatku uverejňoval niekoľko videí s líčením, ale potom sa stal viac rôznorodým kanálom s obsahom, ktorý sa na jej prvom kanáli bežne nenachádzal. Zverejňovala videá o jedle, udalosti a cestovateľské vlogy. Neskôr však urobila krok späť od druhého kanála, pretože jej prvý kanál už zaberal príliš veľa času.

Herný kanál

Lizzy potom vytvorila tretí kanál, ktorý sa viac zameral na vytváranie rôznych videohier, keďže bola veľkou hráčkou, no vytvorenie herného kanála muselo byť oddelené od jej ostatného obsahu. Jej tretí kanál bol veľmi úspešný, najmä keď začala vytvárať videá o hre Fortnite Battle Royale je to jedna z najpopulárnejších videohier posledných rokov, ktorá využíva trend hier žánru battle royale z konca roka 2010. V hre hráči pristávajú na ostrove, získavajú zdroje a zbrane v nádeji, že sa z neho stane posledná osoba.

Slávu našla aj hraním iných hier ako napr Ahoj sused , v ktorom sa hráči zhostia úlohy chlapca, ktorý sa snaží prísť na tajomstvo svojho suseda.

Vtrhne do domu a snaží sa vyhnúť susedovi, ktorý sa učí z hráčovej taktiky a prispôsobuje sa. Medzi ďalšie populárne hry, ktoré v priebehu rokov hrala, patria Angry Birds 2, Roblox a Slither.io.

Nedávne snahy

O rok ju Sharer zmenil hranie kanál do viac reakčného kanála, pretože to boli typy videí, ktoré priťahovali väčšiu pozornosť. Milovala hranie hororových hier a pozeranie hororových filmov. Niektoré z jej najobľúbenejších reakčných videí zahŕňajú jej reakcie na hororové klipy alebo animácie. Reaguje aj na vtipné videá a občas a stále hrá niekoľko populárnych hier, ako napríklad Minecraft, jej herný kanál sa stal skôr kombináciou jej druhého a tretieho kanála.

Diskutuje o všetkom digitálnom a robí aj niekoľko videí s výzvou. Téma každého kanála je trochu rozmazaná, aj keď sa stále snaží, aby bol maximálne zameraný na hry. Nedávno začala pravidelnejšie nahrávať na tento kanál po tom, čo bola niekoľko mesiacov relatívne neaktívna.

Jedným z dôvodov jej nečinnosti počas roku 2019 bolo, keď vyšlo najavo, že sa s Carterom rozišli. Po ich rozchode bola na nejaký čas neaktívna a po návrate si zmenila meno na Lizzi Capri. Zdá sa však, že títo dvaja rozchod prekonali a zostali priateľmi a častými spolupracovníkmi. Mnohí veria, že k sebe stále niečo cítia.

Osobný život

Lizzy začala vzťah s Carterom v roku 2012 a zostali spolu sedem rokov, kým sa nerozišli. Títo dvaja o svojom rozchode nikdy verejne nehovorili a skutočnosť, že stále spolupracujú, mnohých vedie k presvedčeniu, že sa stále snažia dať dokopy. Miluje zvieratá a vlastní niekoľko domácich miláčikov. V posledných mesiacoch bola podporujúce hnutie Black Lives Matter po náraste protestov a nepokojov v USA po smrti Georgea Floyda. Hnutie viedlo k tomu, že mnoho celebrít hovorilo proti rasovej diskriminácii.