• Hlavná
  • Hudobníci
  • Aká vysoká je Tory Lanez? Výška, čistá hodnota, vlasová línia, vek – bio

Aká vysoká je Tory Lanez? Výška, čistá hodnota, vlasová línia, vek – bio

ObsahTory Lanez Wiki, Bio

Daystar Shemuel Shua Peterson sa narodil v Bramptone, Ontario, Kanada, 27. júla 1992 – jeho znamenie zverokruhu je Lev a má kanadskú národnosť. Je rapper, spevák a skladateľ a hudobný producent známy ako Tony Lanez, ktorý získal uznanie po vydaní svojho mixtapu Conflicts of My Soul v auguste 2013.

Detstvo a vzdelanie

Toryho vychovávala ako jediné dieťa v Bramptone jeho matka Luella, ktorá bola z Curacaa a jeho otec Sonstar, ktorý pochádza z Barbadosu – po smrti svojej manželky začal Sonstar pracovať ako misionár a minister a spolu s Tory sa presťahovali do Miami.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom LONE $TONE FARGO (@torylanez)

Pretože Tory mala problémy so správaním , jeho otec ho poslal žiť so svojou sesternicou do Queensu v New Yorku, ale nakoniec bol nútený vrátiť sa do Kanady do Toronta.

Tory bol sám po dovŕšení 15 rokov a potom odišiel zo strednej školy, aby sa mohol venovať kariére rappera – mal 17 rokov, keď začal vystupovať bez akéhokoľvek riadneho vokálneho tréningu a v tom čase ho najviac ovplyvnili Ray J a Brandy.

Kariéra rappera

Toryho debutový mixtape vyšiel v roku 2009 s názvom T.L 2 T.O. a potom začal natáčať svoje hudobné videá a nahrávať ich na svoj kanál YouTube.

V roku 2010 vyšlo niekoľko jeho mixtapeov ako Mr. 1 Verse Killah, Playing for Keeps a One Verse One Hearse a nasledujúci rok podpísal zmluvu s Kingston's Time is Money Entertainment a vydal svoje mixtapy Swavey a Mr. Peterson. V roku 2013 on vydala mixtape Sincerely Tory, Conflicts of My Soul: The 416 Story , zatiaľ čo jeho ďalší, Chixtape II, vyšiel v roku 2014. Jeho nasledujúci mixtape Lost Cause vyšiel 1. októbra 2014, zatiaľ čo mixtape, ktorý mu pomohol pritiahnuť veľkú pozornosť Cruel Intentions, bol vydaný 26. júna 2015.

Jeho debutový štúdiový album bol ohlásený 15. júla 2015 s názvom I Told You a následne podpísal zmluvu s Interscope a Mad Love Records. Tory vydala dva nové mixtapy, The New Toronto a Chixtape III v ten istý deň 25. decembra 2015, po ktorých 19. augusta 2016 nasledoval jeho album I Told You. Druhý štúdiový album Tory, Love Me Now? vyšiel 26. októbra 2018 a po ňom nasledovali ďalšie dva albumy – Chixtape 5 a The New Toronto 3 – 15. novembra 2019 a 10. apríla 2020.

Najnovšie, 25. septembra 2020, Tory vydala svoj nový album Daystar.

ocenenia

Tory bol nominovaný na viac ako 10 ocenení, svoju prvú – cenu Juno za rapovú nahrávku roka – vyhral v roku 2017 za singel Shooters a v roku 2019 získal ďalšiu cenu Juno za rapovú nahrávku za album Love Me Now? a v tom istom roku získal aj cenu Juno za rapovú nahrávku za singel Freaky. V roku 2020 získal ďalšiu cenu Juno za R&B/Soul nahrávku roka za singel Feel It Too.

Problémy so zákonom

Počas koncertu 26. marca 2016 začala Tory kričať na dav a hovorila im, aby sa „posrali“, pretože boli násilní voči ochranke, ale to ich len prinútilo stať sa ešte násilnejšími a koncert musel byť ukončený. .

Dňa 12. júla 2020 bol Tory zatknutý za to, že mal ukrytú zbraň, a v októbri bol obvinený z prevážania nabitej a neevidovanej zbrane v aute, používania strelnej zbrane a útoku s poloautomatickou zbraňou – predpokladá sa, že by mohol byť odsúdený na až 22 rokov väzenia.

Milujte život a vzťahy

Tory je celkom otvorený, pokiaľ ide o jeho milostný život, a verejnosť vie o deviatich ženách, s ktorými chodil.

Od polovice roku 2014 do začiatku roku 2015 chodil s americkou rapperkou Trinou a krátko po ich rozchode sa začal stretávať s ďalším americkým rapperom DreamDoll.

V roku 2017 chodil s Kavlin Garcia, americkou tanečnicou, a boli spolu niekoľko mesiacov, hoci internetom kolovali zvesti, že Tory podvádzal Kavlin s Briou Myles , americká dospelá a glamour modelka. Tory chodila v roku 2017 niekoľko mesiacov s americkou herečkou Masikou Kalysha a potom asi rok chodila s Nakitou Johnson, juhoafrickou internetovou hviezdou.

V roku 2018 chodil s americkým rapperom Kash Doll a hviezdou portorickej reality TV Joseline Hernandez a naposledy v roku 2020 Tory randila s americkou rapperkou Megan Thee Stallion. Od novembra 2020 je však slobodný, neoženil sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Tory je milovníkom zvierat a jeho obľúbencami sú psy, ale špeciálny typ – veľký a nebezpečný.

Miluje cestovanie a jeho spevácka kariéra mu umožnila ísť po celých USA, ako aj navštíviť niekoľko európskych krajín, pričom pri mnohých príležitostiach cestoval aj do Afriky.

Fascinujú ho rýchle autá a vlastnil ich niekoľko, vrátane pár BMW a staršieho Lamborghini.

Je fyzicky dosť aktívny, pretože má každý týždeň niekoľko tréningov v telocvični, pričom tiež športuje a príležitostne hrá futbal a futbal so svojimi priateľmi.

Tory vo svojom voľnom čase rád sleduje mafiánske filmy – jeho obľúbenými hercami sú Al Pacino, Robert De Niro a Marlon Brando, zatiaľ čo medzi jeho obľúbené filmy patrí trilógia Krstný otec, Zjazvená tvár a Spáči.

Vek, výška, čistý majetok a vlasová línia

Tory má 28 rokov. Má krátke hnedé vlasy s hranatou líniou vlasov a hnedé oči. Jeho výška je 5 stôp 3 palce (1,6 metra) a váži okolo 130 libier (59 kg).

Od novembra 2020 jeho čistý majetok sa odhaduje na viac ako 2 milióny dolárov.