• Hlavná
  • Herci
  • Aká bohatá je prvá manželka Toma Sellecka – Jacqueline Ray? Životopis

Aká bohatá je prvá manželka Toma Sellecka – Jacqueline Ray? Životopis

Jacqueline Mary Ray je bývalá americká modelka a herečka, ktorá si získala väčší záujem verejnosti ako prvá manželka slávneho herca Toma Sellecka.

ObsahRaný život a vzdelanie

Žiadne informácie o Jacqueline detstve nie sú verejne dostupné, okrem toho, že sa narodila 17. júla 1952 v Burbanku, Kalifornia, USA, jej znamenie zverokruhu je Rak, jej kameň je Ruby a má americkú národnosť. Podarilo sa jej maturovať na strednej škole, ale nedosiahla vysokú školu. Je veľmi ústretová, pokiaľ ide o svojich rodičov alebo či mala nejakých súrodencov. Svoj súkromný život rada oddeľuje od svojej verejnej osobnosti.

Tom Selleck a Jacqueline Ray 1970 (prvé manželstvo za lui)

pridané Dokonalá svadba na Piatok 26. apríla 2019

Kariéra

Modeling v tínedžerskom veku bol Jacqueline prvou ochutnávkou pozornosti. Kým v 80. rokoch dokázala modelovať top značky a bola na obálkach časopisov, nikdy sa nedostala na vrchol. Potom pokračovala v hľadaní hereckých úloh v Hollywoode, ale opäť skončila so skromnými výsledkami, kým ju neobsadili do filmu In Like Flint, ktorý vyšiel v marci 1967, akčnej komédie s Jamesom Coburnom v hlavnej úlohe a režírovanej Gordonom Douglasom. Jej výkon bol dosť dobrý na to, aby si ho všimli aj iní producenti, a otvorilo to dvere k lepším úlohám.

Jej najviac pozoruhodné filmy boli sci-fi trilery: The Killings at Outpost Zeta s Jacksonom Boswickom v roku 1980, ktorý jej dal prvú hlavnú úlohu a Beyond the Universe s Davidom Laddom v roku 1981. Oba filmy režírovali Robert Emenegger a Allan Sandle.

Pracovala aj v niekoľkých populárnych televíznych seriáloch v 80. rokoch, ako sú Dallas a Magnum P.I. Jej posledné pozoruhodné televízne vystúpenie bolo v tínedžerskom seriáli Nickelodeon Unfabulous v roku 2006 a jeho pokračovaní Unfabulous: The Best Trip Ever, odvysielanom v roku 2007, najlepšie podľa Emmy Robertsovej.

Osobný život

Jacqueline sa vydala trikrát – jej prvé manželstvo bolo také nenápadné, že okrem jeho priezviska, ktorým je Sheppard, nikto nevedel, kto bol jej prvým manželom.

Mali syna Kevina, ktorý sa narodil v roku 1966 pred rozvodom.

Jej manželstvo s Tomom Selleckom

Ďalšiu šancu na lásku našla u slávneho herca-producenta Toma Sellecka – začala s ním chodiť v roku 1970 a po roku sa 15. mája 1971 zomkli. Rozhodol sa adoptovať si jej jediného syna a dokonca mu dovolil používať svoje priezvisko. Tom bol stále bojujúcim hercom, keď sa stretli, a ona ho podporovala v jeho hereckej kariére. Boli spolu 11 rokov, ale skončili sa rozvodom 10. augusta 1982, len dva roky po jeho vzostupe k sláve.

Nebolo zverejnené žiadne oficiálne vyhlásenie vysvetľujúce rozhodnutie, ako to robí väčšina celebrít, keď sa rozídu, ale hollywoodski zasvätenci pripisujú spad jeho rastúcej popularite a „životnému štýlu celebrít“, keď bol preč natáčať pre Magnum P.I. na Havaji. Tom to komentoval počas a Rozhovor s perami a patrónom v septembri 2019 o poučení sa z minulých chýb – „Je pre mňa veľmi ťažké odhaliť svoj súkromný život a žiť s ním.“ Ďalej povedal, že videl, čo hviezda urobila s jeho predchádzajúcim vzťahom v 80. rokoch, a Nechcem, aby jeho novú rodinu postihol rovnaký osud.

Kto je Tom Selleck?

Tom je americký herec, producent a armádny veterán z vojny vo Vietname.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Späť v mojich baseballových časoch. #orioles #baseball #tomselleck #goodolddays

Príspevok zdieľaný používateľom Tom Selleck (@tomselleckofficial) 7. januára 2014 o 13:27 PST

Generácia baby boomers ho väčšinou pozná ako Thomas Magnum, očarujúci a dôvtipný súkromný detektív z úspešného televízneho seriálu Magnum, P.I., ktorý sa vysielal v rokoch 1980 až 1988. Generácia X by ho s najväčšou pravdepodobnosťou poznala ako Dr. oveľa starší priateľ v nesmierne populárnom televíznom sitcome Priatelia. Mileniáli by ho dnes spoznali ako komisára NYPD Franka Reagana vo filme Blue Bloods, ktorý sa začal vysielať v roku 2010. Hoci je oveľa viditeľnejší v televízii, objavil sa aj vo viac ako 40 filmoch. Keď nie je zaneprázdnený natáčaním, býva na svojom avokádovom ranči so svojou 33-ročnou manželkou Jillie Joan Mack a jedinou dcérou Hannah.

Súčasný manžel

Jacqueline trvalo tretí pokus, kým našla svoju dokonalú partnerku – v marci 1992 sa vydala za Clarencea Barryho Witmera. Po veľmi verejnom neúspechu s druhým manželstvom si tentoraz nechala vzťah v súkromí. Okrem toho, že sú stále spolu, sa o nich vie len máločo.

Jacqueline má jediného syna z prvého manželstva, ktorý si vzal priezvisko svojho adoptívneho otca a teraz je známy ako Kevin Selleck. Keď mal 22 rokov, jeho rodičia ho prijali do Betty Ford Center pre problém s alkoholom po rehabilitácii, mohol sa venovať iným záujmom, ako je hranie hudby a skladanie.

Predtým bol bubeníkom rockovej skupiny s názvom Tonic. Album, ktorý urobila jeho skupina, sa stal platinovým a on bol nadšený, no trvalo krátko, pretože po hádke s iným členom skupinu opustil. Vyskúšal si aj herectvo, účinkovaním v Magnum P.I. a Scream 2 s pomocou svojho nevlastného otca Toma.

Medzitým sa Kevin neustále stretával s problémami, ako je napríklad vyťaženie kreditných kariet a ďalšie nezaplatené účty. Momentálne je mimo dosahu verejnosti a posledná vec, ktorá sa o ňom informovala, bola, že je ženatý s Anabellou, ktorá bola asistentkou šatníka v televíznom seriáli All Saints, a majú šesť detí.

Fámy, falošné správy a zaujímavé fakty

Niektoré internetové stránky tvrdia, že Jacqueline bola zapletená do zločinu tým, že najala nájomného vraha, aby zabil jej zaťa, a že si v súčasnosti odpykáva 18-ročný trest – to sú falošné správy a úplne nepravdivé. Zatiaľ čo bol spáchaný skutočný zločin a niekto bol poslaný do väzenia, odsúdená žena nie je herečka , ale bohužiaľ zdieľajú rovnaký názov, a to vyvolalo zmätok. S tretím manželom nemá dcéru, a teda ani zaťa. Skutočným páchateľom bola Afroameričanka a už len to malo zabrániť iným webom celebrít, aby urobili túto obrovskú chybu.

Vzhľad

Jacqueline je vysoká 5 stôp a 1,7 m a má štíhle telo so správnymi krivkami, ako sa od modeliek ako ona očakáva. Odkedy ju naposledy videli v televízii v roku 2007, udržala si svoju postavu a dokázala s gráciou starnúť.

Čistý majetok a plat

S modelingom začala v 60. rokoch minulého storočia, než sa pustila do herectva. Zdroje odhaduje jej čistý majetok na približne 5 miliónov dolárov začiatkom roku 2020.