Aká bohatá je Pam Byse? Všetko o manželke Morrisa Chestnuta

ObsahPam Byse Wiki Bio

Pam Byse sa narodila v Los Angeles v Kalifornii v USA 22. decembra 1973 – jej znamenie zverokruhu je Kozorožec a má americkú národnosť. Známa je pravdepodobne iba Pam za manželstvo so slávnym americkým hercom Morrisom Chestnutom.

Detstvo a vzdelanie

Pam je dosť tajnostkárska, pokiaľ ide o jej osobné záležitosti, a o svojich súrodencoch a rodičoch toho veľa nezdieľala, no predpokladá sa, že vyrastala v bohatej rodine.

Pam navštevovala miestnu strednú školu, na ktorej sa zaujímala o športy ako futbal a tenis, ale nie o nič iné – bolo hlásené, že počas vyučovania nedávala pozor a že jej rodičia často volali, aby sa s ňou porozprávali. učiteľov o jej výkone.

Morris Chestnut a manželka Pam Byse-Chestnut. #BLACKISBEAUTIFUL

pridané Čierna je krásna na Štvrtok 10. marca 2016

Po imatrikulácii v roku 1991 Pam sa rozhodla nezapísať sa na vysokú školu, ale nájsť si prácu a začať sa finančne podporovať.

Pamina kariéra

Pam nezverejnila žiadne podrobnosti o svojej kariére, ale kvôli jej vzhľadu a dobrému citu pre módu, predpokladá sa, že kedysi pracovala ako modelka , pričom niektoré zdroje na internete tvrdia, že istý čas strávila aj prácou čašníčky.

Pam je dnes ženou v domácnosti a zameriava sa na výchovu svojich detí.

Milujte život a manželstvo s Morrisom Chestnutom

Pam sa stretla s Morrisom Chestnutom na večierku v Atlante a po stretnutí medzi nimi bola takmer okamžitá vzájomná príťažlivosť – Morris uviedol, že aj keď bol ohromený jej vzhľadom, bol to Pamin zmysel pre humor, ktorý ho k nej priťahoval najviac. . Chodili spolu pár rokov pred sobášom v roku 1996 na súkromnom obrade za účasti svojich najbližších priateľov a rodiny. Pam porodila ich syna Granta v roku 1997, zatiaľ čo ich dcéra Paige sa narodila o rok neskôr – Grant získal bakalársky titul na University of Colorado, zatiaľ čo Paige maturovala na strednej škole v Calabasas v Kalifornii, ale nie je známe, či ju navštevovala. vysoká škola.

Pam ani Morris nehovorili o žiadnych iných ľuďoch, s ktorými by mohli chodiť, a od decembra 2020 je Pam vydatá za Morrisa Chestnuta a majú dve deti.

Záľuby a iné záujmy

Pam je veľkým fanúšikom stand-up komédie a všetkého ostatného, ​​čo s komédiou súvisí, vrátane podcastov, filmov a kníh. Jej najobľúbenejšou knihou všetkých čias je Dievča, ktoré zachránilo švédskeho kráľa od Jonasa Jonassona, zatiaľ čo jej obľúbenými hercami sú zosnulý Robin Williams a Jim Carrey a ich filmy Patch Adams, Yes Man a Bruce Almighty.

Pam je nadšená cestovaním a svojmu manželovi robila spoločnosť počas mnohých jeho filmových podujatí organizovaných v rôznych štátoch USA – obaja boli pri rôznych príležitostiach aj v Európe a navštívili krajiny ako Anglicko, Francúzsko a Taliansko.

Je fyzicky dosť aktívna, pretože každý týždeň má pár tréningov vo svojej domácej posilňovni, pričom cvičí aj jogu a príležitostne medituje.

Pam je milovníčkou zvierat a má domáceho psa, zatiaľ čo jej obľúbené „zvieratá“ sú korytnačky.

Aká je bohatá?

Pam má 46 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 5 palcov (1,65 m), váži okolo 130 libier (58 kg) a jej dôležité štatistiky sú 34-26-35. Od decembra 2020 jej a spoločné čisté imanie jej manžela sa odhaduje na viac ako 17 miliónov dolárov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom Yall Know What (@yallknowwhat)

Kto je Morris Chestnut?

Morris Lamont Chestnut sa narodil v Cerritos v Kalifornii v USA 1. januára 1969 – jeho znamenie zverokruhu je Kozorožec a má americkú národnosť. Stále môže byť najlepšie známy pre jeho stvárnenie Rickyho v kriminálnej dráme Boyz n the Hood z roku 1991, ktorú napísal a režíroval John Singleton a v ktorej si zahrali Cuba Gooding Jr., Laurence Fishburne a Hudhail Al-Amir – ide o troch tínedžerov. žijúci v losangeleskom gete Crenshaw, keď prechádzajú vzťahmi, násilím a čelia rasizmu. Film bol veľkým úspechom, získal 11 ocenení, pričom bol nominovaný na 23 ďalších, vrátane dvoch Oscarov.

Morris je dosť tajný, pokiaľ ide o jeho raný život, a je známe len to, že ho vychovávali jeho rodičia Shirley a Morris Chestnut Sr.

Svoje herecké schopnosti začal trénovať v stredoškolskom dramatickom klube a svoju kariéru odštartoval vo februári 1990 vo veku 21 rokov, keď hral Jadona v epizóde A Family Affair z hororovej antológie Freddy's Nightmares – A Nightmare on Elm Street: The Series. Debutoval vo filme Boyz n the Hood, vďaka ktorému sa stal populárnym a pomohol mu získať mnoho ďalších úloh, ako napr. krátky komediálny seriál Out All Night , akčný triler z roku 1995 Under Siege 2: Dark Territory, v ktorom hral Steven Seagal, a vojnová dráma z roku 1997 G. I. Jane, v ktorej si zahrali Demi Moore a Viggo Mortensen.

V rokoch 1997 a 1998 hral Morris špeciálneho agenta Mal Robinsona v kriminálnom seriáli C-16: FBI a nasledujúci rok hral ako profesionálny futbalista v kriticky uznávanom romantickom komediálnom filme The Best Man, v ktorom si zahrali aj Taye Diggs a Nia Long – za svoj výkon bol Morris nominovaný na cenu National Association for the Advancement of Colored People (NAACP).

V roku 2001 stvárnil hlavnú postavu v romantickej komédii The Brothers a v roku 2004 stvárnil Morris hasiča v katastrofickom thrilleri Ladder 49.

Bol pozvaný, aby stvárnil svojho druhého futbalistu v roku 2007 vo filme rodinnej komédie The Game Plan, v ktorom hral Dwayne ‚The Rock‘ Johnson, zatiaľ čo v nasledujúcom roku si zahral po boku Stevena Seagala vo filme Princ z pištolí. Morrisov ďalší pozoruhodný výkon bol v akčnom thrilleri Heist z roku 2015, po ktorom ho časopis People zaradil medzi najsexi mužov na svete.

Dve z jeho najnovších vystúpení boli v jednej epizóde dramatického seriálu Being Mary Jane a dramatickom seriáli The Enemy Within (hlavná úloha ako agent FBI Will Keaton), obe v roku 2019, pričom od polovice roku 2019 hrá vedľajšiu postavu. Dr. Barrett Clain v medicínskom dramatickom seriáli The Resident.

Morris sa objavil aj v troch hrách na Broadwayi: v roku 2007 Love in The Nick of Tyme, v roku 2011 Čo môj manžel nevie a v roku 2013 Luskáčik.

Je veľkým fanúšikom videohier, najmä futbalu, a v roku 1998 sa stal víťazom turnaja videohier Madden Bowl.

Morris je tiež spisovateľ, v roku 2017 vydal svoju knihu The Cut: Lose Up to 10 Pounds in 10 Days and Sculpt Your Best Body.