Aká bohatá je manželka Rusha Limbaugha – Kathryn Adams Limbaugh

ObsahKto je Kathryn Adams Limbaugh?

Kathryn Adams Limbaugh sa narodila 18. decembra 1976 v Massachusetts v USA a je autorkou aj bývalou plánovačkou večierkov, no možno najznámejšou je manželka rozhlasovej osobnosti Rusha Limbaugha. Jej manžel sa preslávil prostredníctvom The Rush Limbaugh Show, ktorá je najpočúvanejším rozhlasovým programom v krajine.

Čistá hodnota Kathryn Adams Limbaugh

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Kathryn Adams Limbaugh odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, ktorý získala predovšetkým vďaka práci, ktorú mala so svojím manželom. Nepochybne ťaží z úspechu svojho manžela a užíva si luxusný život, ktorý priniesol Rushov čistý majetok odhadovaný na minimálne 600 miliónov dolárov.

Rush Limbaugh a jeho nádherná manželka

pridané Suzette Cheeseman na Pondelok 27. júla 2015

Život a kariéra

Zatiaľ čo sa Kathryn Adams narodila v Massachusetts, počas svojej mladosti sa veľa pohybovala kvôli otcovi, ktorý pracoval v americkom námorníctve. Jej otec sa údajne priatelil so senátorom Johnom McCainom, s ktorým sa zoznámil počas pobytu na americkej námornej akadémii. Jej otec bol pridelený do Pearl Harbor, kde riadil ponorkovú flotilu. Neskôr odišiel z námorníctva pracovať v súkromnom sektore ako finančný poradca.

Jej matka na druhej strane pracovala ako diplomatka, čo viedlo aj k rodine cestovanie veľa. Tento nezvyčajný životný štýl viedol Kathryn počas svojej mladosti k životu v Brazílii, kde sa naučila hovoriť po portugalsky.

So svojimi rodičmi alebo počas práce navštívila viac ako 40 krajín a prejavila sa záujem o humanitárne úsilie vrátane toho, že trávila značný čas v západnej Afrike, kde pracovala po boku lekárov v boji proti malárii, a dokonca sa pri tom nakazila touto chorobou. Rodina si zriadila trvalé bydlisko v Honolulu na Havaji, hoci neskôr navštevovala pevninu USA a pracovala ako plánovačka večierkov.

Manžel – Rush Limbaugh

Rush Limbaugh pochádza z Missouri. Jeho otec slúžil počas druhej svetovej vojny ako americký stíhací pilot, hoci má čiastočne nemeckých predkov. Forbears tiež slúžil v súdnom systéme, pričom jeho starý otec pracoval ako sudca, čo bolo tiež povolaním jeho bratranca.

Rush navštevoval strednú strednú školu Cape Girardeau a počas svojho pôsobenia tam hrával aj so školským futbalovým tímom. Po imatrikulácii získal svoju prvú pracovnú príležitosť v miestnom rádiu pod menom Rusty Sharpe.

Chcel pokračovať v kariére v rádiu, ale jeho rodičia naňho naliehali, aby si dokončil vysokoškolské vzdelanie, a tak sa zapísal na Southeast Missouri State University, ale nenašiel túžbu pokračovať vo vzdelávaní, a tak nakoniec odišiel, aby sa mohol venovať rozhlasovej kariére. Jeho práca potom bola v stanici McKeesport v Pensylvánii, kde začal používať meno, bakalár Jeff. Zostal tam vyše roka, kým ho neprepustili pre sústavný konflikt s programovým riaditeľom stanice.

Medzitým sa vrátil k rodičom a po niekoľkých rokoch získal prácu v Kansas City ako hostiteľ programu pre verejné záležitosti.

Úspech v rádiu

Po mnohých neúspechoch v rádiu Limbaugh nakrátko opustil tento život a začal pracovať v predaji a športovom priemysle. V roku 1983 sa vrátil do rádia a začal používať svoje skutočné meno, nakoniec dosiahol svoj prelom s ABC, kde začal svoju vlastnú rozhlasová relácia . Po dvoch rokoch si relácia The Rush Limbaugh získala značný počet poslucháčov, čo viedlo k syndikácii po celých USA a etablovalo sa ako osobnosť v konzervatívnom hnutí.

V roku 2000 pokračoval v práci v rádiu napriek tomu, že bol hluchý, čo sa mu podarilo napraviť implantátom v uchu. Nakrátko sa vrátil k športu, aby pracoval ako komentátor, no čoskoro odišiel po tom, čo mnohí jeho rovesníci cítili, že je mimo dosahu svojej práce a svetonázorov. Jeho vlastná relácia sa naďalej vysiela tri hodiny každý pracovný deň a vďaka množstvu poslucháčov, ktorých si získaval, získal lukratívne zákazky v hodnote desiatok miliónov dolárov. Jeho najväčšia zmluva bola údajne v roku 2008 – 400 miliónov dolárov za osem rokov práce s Clear Channel Communication, čím sa stal najlepšie plateným rozhlasovým vysielateľom tej doby.

Rush Limbaugh – Ideály a pohľady

Rush je propagátorom americkej výnimočnosti, pohľadu, ktorý pozdvihuje a robí USA jedinečnými medzi národmi. Myšlienka, ktorá existuje už od roku 1800, spopularizoval americký prezident Ronald Reagan, čo viedlo Limbaugha k hyperkritickému postoju voči menšinám a mnohokrát ho obvinil z Rasové predsudky najmä proti Afroameričanom. Urobil tiež hanlivé poznámky na adresu LGBT komunity, najmä od epidémie obetí HIV v 90. rokoch.

Okrem toho urobil vyhlásenia, že sexuálny súhlas je koncept, ktorý treba zamietnuť, čo priťahuje hnev rôznych aktivistov, ktorí žiadali zrušenie jeho show a jej bojkot.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Nie je ľahké nasávať toľko ako Barry. . . . . . #barrackobama #coronavirus #obama #socialdistancing #socializmus #ekonomika #rushlimbaugh #truth #q #qanon #redpill #Trumptrain #usa #conservative #redwave #thegreatawakening #donaldtrump #draintheswamp #pro2a #Amerika #WWG1WGAwaycov #WfekWGAcovation #WfekWGAcovation #WfekWGAcovation #WfekWGAcovation #usa #LiberalismIsAMentalDisorder #trumf2020 #ženyforttrump #demokratkyšťastlivec #ľudovávláda

Príspevok zdieľaný používateľom Ľudová vláda (@thepeoplesgovernment) 7. apríla 2020 o 18:09 PDT

Za týmto účelom je tiež kritický voči feminizmu, ktorý je podľa neho nástrojom liberálov napredovať. Je tiež proti environmentalizmu, o ktorom sa domnieva, že je to spôsob, akým korporácie a finančné spoločnosti presadzujú svoju agendu zarábať viac peňazí od príliš znepokojených ľudí. Počas prezidentovania Baracka Obamu bol kritický väčšinu jeho prezidentského mandátu, čo pramení najmä z rozdielu v ich politickom presvedčení a jeho už nastavených predsudkov voči menšinám.

Osobný život

Kathryn nie je Rushova prvá manželka, keďže bol ženatý už trikrát. Jeho prvé manželstvo bolo v roku 1977 so sekretárkou Roxy Maxine McNeelyovou a zostali spolu tri roky, pričom Roxy podal žiadosť o rozvod kvôli ich nezlučiteľnosti.

O tri roky neskôr sa oženil so študentkou Michelle Sixtou a zostali spolu sedem rokov, kým sa nerozviedli. Jeho tretie manželstvo bolo s inštruktorkou aerobiku Martou Fitzgeraldovou v roku 1994 a po desaťročí pred podaním žiadosti o rozvod sa rozišli. Potom bol dva roky romanticky zapletený s moderátorom správ Darynom Kaganom. Kathryn sa s ním zoznámila v roku 2007 a pred svadbou spolu chodili tri roky. Obrad a recepcia vraj boli Štedrý , pričom na zábavu hostí bol najatý spevák Elton John. Pár býva v Palm Beach, kde Rush žije od polovice 90. rokov. Pár nemá žiadne deti, ani on nemá žiadne deti z predchádzajúcich manželstiev.