Aká bohatá je exmanželka Pata Sajaka? Čistý majetok Sherrill Sajak. Bio

ObsahKto je Sherrill Sajak?

Sherrill Sajak sa narodila v roku 1945 v Spojených štátoch amerických a je známa najmä tým, že bola bývalou manželkou televíznej osobnosti Pata Sajaka. Jej bývalý manžel sa preslávil ako moderátor hernej show Wheel of Fortune, ktorú zastáva od roku 1981.

Čistá hodnota Sherrill Sajak

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Sherrill Sajak odhaduje na viac ako 2 milióny dolárov, ktoré zarobila vďaka úspechu v rôznych snahách. Zatiaľ čo podrobnosti o jej profesii nie sú známe, pravdepodobne ťažila z úspechu svojho manžela a ich rozvodového vyrovnania – z úspešnej kariéry v televízii má odhadovaný čistý majetok na viac ako 65 miliónov dolárov.

pridané Jonathan Hopkins na Nedeľa 26. októbra 2014

Raný život, vzťah a rozvod

Aj keď neexistujú žiadne podrobnosti o Sherrillovom živote predtým, ako sa stretla s Patom, je známe, že sa stretli v ranej fáze jeho kariéry, keď pracoval v rádiu. V tom čase bol pomerne neznámy a v súvislosti s prácou rozhlasového moderátora absolvoval len niekoľko televíznych vystúpení. Vzali sa tri roky predtým, ako mal svoj prelomový koncert, kde hosťoval Wheel of Fortune.

Nemajú žiadne deti a pár o sebe len zriedka hovorí na verejnosti. Zostali spolu sedem rokov, kým sa nakoniec rozviedli, dôvod ich rozvodu nebol nikdy verejne uvedený a ani jeden z nich sa k nemu po tom, ako k nemu došlo, nevyjadril.

Všeobecný názor je, že ich manželstvo sa začalo rúcať po tom, čo sa preslávil, pričom všetok jeho čas venovaný práci a tlak na udržiavanie verejného života si vyžiadali daň na ich vzťahu. Po rozvode zostala Sherrill naďalej v nevedomosti, zatiaľ čo jej bývalý manžel sa o tri roky neskôr znova oženil s fotografom.

Manžel – Pat Sajak

Pat málokedy poznal svojho otca, ktorý zomrel, keď bol mladý. Jeho otec pracoval v továrni, ktorá mala veľa nebezpečenstiev na úkor jeho zdravia a pohody. Po jeho smrti sa Patova matka znovu vydala a jeho nevlastný otec podporoval jeho vzdelanie.

png

Navštevoval Farragut High School a po imatrikulácii sa zapísal na Columbia College Chicago. Počas svojho pôsobenia tam musel prijať ďalšiu prácu, aby sa uživil, a pracoval v spoločnosti Palmerov dom v hoteli ako recepčná.

Jeho prvé skúsenosti s vysielaním prišli počas vojny vo Vietname, keď bol zaradený do služby. Nestal sa aktívnym vojakom, ale namiesto toho pracoval ako a disdžokej (DJ) pre American Forces Vietnam Network, ktorý hosťuje šou Dawn Buster, ktorú spopularizoval Adrian Cronauer, a pokračoval v tradícii šou viac ako rok.

Keď sa vrátil, aby pokračoval vo vzdelávaní, hľadal viac práce v rádiu, stal sa spravodajcom pre miestnu stanicu a zároveň pracoval ako DJ. Začiatkom sedemdesiatych rokov pracoval v rádiu v Murray v štáte Kentucky asi rok a potom sa presťahoval do Nashvillu, aby tam pracoval ako DJ. Tam zažil svoju prvú televíznu skúsenosť s WSMV, pre ktorú začal pracovať ako dabér.

Prielom v kariére – Pat Sajak

Pat pomaly prešiel zo svojej hlasovej úlohy k väčšej prítomnosti pred kamerou, pričom často držal päťminútové spravodajstvo pre program Today Show.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Vtedy som odfotil pána Pata Sajaka naozaj zblízka. ______________________________________________ #portraitphotography #portrait #portrait_shots #editorialphotography #losangelesphotographer #patsajak #makeportraits #instadaily

Príspevok zdieľaný používateľom Scott Witter (@witterphoto) 9. júla 2016 o 14:57 PDT

Slúžil aj ako náhradník počasia, čo ho neskôr viedlo k tomu, že pracoval na plný úväzok ako reportér počasia pre NBC so sídlom v Los Angeles. Počas tohto obdobia sa spriatelil s mnohými významnými mediálnymi osobnosťami a v roku 1981 ho oslovil Merv Griffin, ktorý ho požiadal, aby prevzal vedenie Kolesa šťastia.

Po niekoľkých problémoch s vedúcimi pracovníkmi bol nakoniec dosadený do pozície, kde moderoval dennú aj večernú verziu relácie. Túto pozíciu zastával počas 80. rokov a čoskoro sa preslávil. Odvtedy zastával túto pozíciu 37 po sebe nasledujúcich sezón, čím sa stal najdlhšie pôsobiacim hostiteľom akejkoľvek hernej show v histórii.

Vďaka tomu sa stal popkultúrnou ikonou a dokonca mu ponúkli aj portréty v celovečerných filmoch. Niekoľkokrát sa objavil v iných herných predstaveniach ako súťažiaci – niektoré z jeho projektov v tomto období zahŕňajú Dream House a Super Password.

Neskôr Kariéra

V roku 1990 si Sajak vyskúšal prácu a nočná talkshow , hostiteľ, ale nevyšlo to, čo by viedlo k predčasnému zrušeniu projektu. Namiesto toho sa stal častým spolupracovníkom a hosťom Larry King Live, dokonca zastupoval hostiteľa, keď nebol k dispozícii. Bol tiež náhradníkom za Regisa Philbina vo filme Live with Regis and Kelly.

V roku 1997 sa v rámci prvoaprílového žartíka stal účastníkom Kolesa šťastia spolu so spolupracovníčkou a televíznou osobnosťou Vannou Whiteovou.

V roku 2001 hosťoval v situačnej komédii Kráľ kráľovien vo fiktívnom zobrazení seba samého. Je tiež veľmi aktívny vo svete písania, pracuje s konzervatívnymi publikáciami, ako sú Human Events, a je tiež pravidelným prispievateľom do National Review Online. Jeho láska k hrám sa rozšírila nielen v televízii, ale je tiež autorom niekoľkých logických hier, z ktorých najobľúbenejšia je Lucky Letters.

Jeho zmluva s Wheel of Fortune trvá do roku 2022 – Guinness ho už ocenil svetový rekord za najdlhšiu kariéru ako hostiteľ hernej show pre rovnakú show.

Osobný život

Po svadbe Sherrill s Patom nie je známe, či sa znovu vydala alebo mala nejaké deti. Na druhej strane Pat sa oženil s Lesly Brown Sajak a z manželstva má dve deti. Jedno z jeho detí sa stalo a vidiecky umelec . Jej bývalý manžel je členom Kristovej cirkvi, hoci nie je známe, či zdieľa rovnaké presvedčenie. Nie je tiež známe, či je konzervatívna, pokiaľ ide o jej politické presvedčenie.