• Hlavná
  • Herci
  • Aká bohatá je dcéra Howarda Sterna? Wiki Emily Beth Stern

Aká bohatá je dcéra Howarda Sterna? Wiki Emily Beth Stern

ObsahKto je Emily Beth Stern? Wiki Bio

Emily Beth Stern sa narodila v Old Westbury v štáte New York USA 7. mája 1983 – jej znamenie zverokruhu je Býk a má americkú národnosť. Je herečkou, speváčkou a umelkyňou, no možno najznámejšou ako dcéra vysielateľa Howarda Sterna a jeho vtedajšej manželky Alison.

Raný život a vzdelanie

Emily vychovali jej rodičia, jej otec Howard je slávna rozhlasová osobnosť, zatiaľ čo jej matka je herečka, no najznámejšia je hra v The Howard Stern Show, ako aj v Private Parts. Howard a Alison sa vzali 4. júna 1978 a Emily má dve sestry menom Debra Jennifer a Ashley Jade.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Toto je Kelly a mám to šťastie, že ju môžem priviesť k životu dnes večer v @sohoplayhouse 🤘Zayd Dorhns Reborning je divoká horská dráha, na ktorej momentálne jazdíme @loritriolo @paul.piaskowski. Dnes večer oficiálne otvárame!!! Toto bol zážitok na celý život. 🧡

Príspevok zdieľaný používateľom Em Bett ona/jej (@emilybett) 12. júla 2019 o 7:33 PDT

Emily mala veľmi blízko k svojmu otcovi – naučil ju praktizovať transcendentálnu meditáciu, zatiaľ čo ona dostala mantru vo veku 10 rokov.

Začala hrať na strednej škole po tom, čo ju povzbudila jej matka, a vstúpila do školského dramatického klubu, ktorý sa začal objavovať v jeho hrách. Po imatrikulácii v roku 2001 sa Emily zapísala na Tisch School of the Arts na New York University, kde získala bakalársky titul v odbore divadlo. Počas štúdia na univerzite sa venovala aj spevu a rok bola členkou miestnej kapely.

Kariéra herečky a speváčky

Emily odštartovala svoju kariéru herečky v roku 2005, keď stvárnila Madonnu v divadelnej hre Kabbalah – kvôli tejto úlohe si musela zafarbiť vlasy a vyzerať nahá. Hra získala protichodné recenzie a Emily zažalovala produkciu po tom, čo jej nahé obrázky a videá boli použité na propagáciu hry bez jej vedomia.

Začala pracovať na svojej kariére hudobníčky a 23. októbra 2013 vydala svoj debutový album Birth Day, ktorý pozostával z 11 skladieb, z ktorých niektoré sú okrem iného Remembering Love a Zoo Za Zoo.

V roku 2015 tiež odštartovala svoju kariéru ako umelkyňa a 18. novembra 2015 mala usporiadať výstavu svojich fotografií, no bola zrušená po tom, čo Emily prezradila, že by mohla ukázať jej otca v zlom svetle – nakoniec sa konala v The Jewish Múzeum v New Jersey v lete 2016.

Milujte život a vzťahy

Emily verila, že jej rodičia majú dokonalé manželstvo, a bola z toho zničená keď sa rozhodli rozviesť . Jej otec sa oženil s o 18 rokov mladším modelom v roku 2008, zatiaľ čo jej matka sa vydala za Davida Scotta Simona. To viedlo Emily k tomu, aby sa jej osobné záležitosti nedostali do pozornosti verejnosti a nezdieľala žiadne podrobnosti o svojich minulých alebo súčasných priateľoch.

Povrávalo sa, že bola randí s kolegom hercom ktorá po jej boku hrala v hre Reborning po tom, čo s ním začala nahrávať fotky na svoj instagramový účet, pričom jej fanúšikovia tiež uviedli, že sú na scéne príliš blízko. Ani jeden z nich nekomentoval klebety a Emily sa v súčasnosti zdá byť slobodná, nevydala sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Emily je veľkou milovníčkou psov a má domáceho psa ktoré možno často vidieť na jej obrázkoch na Instagrame. Cestovanie je jej hlavnou vášňou a precestovala celé USA a v Európe aj Švajčiarsko a Švédsko.

Zima je jej obľúbeným obdobím, pretože vie, ako lyžovať a snowboardovať, pričom vie hrať aj mnohé iné športy, ako je futbal a volejbal. Rád pozerá filmy neskoro v noci, pričom jej obľúbenými hercami a herečkami sú Jim Carrey, Johnny Depp a Julia Roberts, zatiaľ čo medzi jej obľúbené filmy patria Liar Liar, franšíza Piráti z Karibiku a Lost in Translation. Byť umelkyňou Emily rada spoznáva históriu krajín, ktoré navštevuje. ktorá zahŕňa návštevu múzeí a rozhovory s občanmi krajín. Bola na mnohých výstavách fotografií a keďže je fanúšikom jazzovej hudby, zúčastnila sa mnohých koncertov v USA aj v Európe.

Aká bohatá je dcéra Howarda Sterna? Vzhľad a čistý majetok

Emily má 36 rokov. Má dlhé ryšavé vlasy a hnedé oči, je vysoká 1,83 metra a váži okolo 72 kg. V marci 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na 1 milión dolárov, zatiaľ čo majetok jej otca sa odhaduje na 650 miliónov dolárov.

Kto je Howard Stern? Wiki Bio

Howard Allan Stern sa narodil v Queens, New York City, USA, 12. januára 1954 – jeho znamenie zverokruhu je Kozorožec a má americkú národnosť. Je autorom a rozhlasovou osobnosťou, ktorá si získala široké uznanie vďaka hosťovaniu vlastnej show Howarda Sterna.

Howarda vychovával jeho otec Ben, ktorý slúžil v americkej armáde pred spustením Aura Recording Inc. so svojím priateľom a jeho matkou Ray, ktorá bola v domácnosti.

Howard má staršiu sestru menom Ellen. Keď mal Howard jeden rok, rodina prešla na život na Long Islande, následne Howarda zapísala na základnú školu Washington-Rose Elementary School a po skončení začal navštevovať Roosevelt Junior-Senior High School. Hoci mu ponúkli zápis na Elmira College, rozhodol sa študovať komunikáciu na Bostonskej univerzite, prešiel na Radio Engineering Institute of Electronics a získal licenciu rádiotelefónneho operátora.

Svoju kariéru odštartoval prácou vo WNTN Network so sídlom v Newtone ako ich rozhlasový hostiteľ. Čoskoro začal pracovať vo WRNW ako ich rozhlasový hostiteľ a potom sa stal výrobným riaditeľom, ktorý zastával túto pozíciu až do novembra 1977, keď bol povýšený na programového riaditeľa.

Do WCCC nastúpil v roku 1979 a zostal s nimi rok, kým sa pripojil k WWWW a stal sa ich ranným hostiteľom. 2. marca 1981 začal Howard pracovať na stanici WWDC vo Washingtone D.C., potom podpísal päťročný kontrakt v hodnote 1 milión dolárov vo WNBC, strávil tam však iba dva mesiace, pretože bol prepustený za odhalenie platu manažéra, okrem iných priestupkov.

Do WXRK sa pripojil v roku 1985, keď chcel poraziť svoju bývalú stanicu v sledovanosti, a pokračoval v nej stráviť ďalších 20 rokov, pričom získal viac ako 20 miliónov poslucháčov.

Svoju prvú show mal v roku 1988 s názvom Howard Stern’s Negligee and Underpants Party, zatiaľ čo jeho živé vystúpenie Howarda Sterna’s US Open Sores bolo vypredané len za štyri hodiny. V júli 1990 dostal svoju vlastnú šou The Howard Stern Show a v USA sa stala obrovským hitom. Svoju prvú knihu Private Parts vydal 7. októbra 1993, zatiaľ čo jeho druhá kniha Miss America vyšla v novembri 1995, v roku 1996 sa začal natáčať film založený na jeho prvej knihe.

Howard stále pracuje ako moderátor v rádiu a nedávno 14. mája 2019 vydal svoju tretiu knihu Howard Stern Comes Again. Od roku 2008 je ženatý s Beth Ostrosky Stern, americkou herečkou a modelkou.